PDA

View Full Version : Potrzebny, czy nie?

ocokaman
12-02-2008, 15:10
Przemyski Serwis Imprezowy? np. www.i-przemysl.pl

Cos takiego jest tu:
www.i-jaroslaw.pl

biski
12-02-2008, 15:45
chyba nei dziala juz ;p

edit

a to chyba nie ma dzialac jeszcze.
mysle, ze w naszym miescie za malo sie dzieje, aby bylo o czym tam pisac ;)

n0rek
12-02-2008, 15:47
co ci nie dziala?

ps. ciekawe logo na tym serwisie jaroslawskim;}

ocokaman
12-02-2008, 15:50
przemyskiego nie ma. podalem tylko przyklad adresu ;)

lilka
12-02-2008, 16:36
biski -może nie wiesz, ile się dzieje, bo nie masz takiego portalu.

lipka
12-02-2008, 17:12
ocokaman powinien być ;P jak by co mogę pomoc :D

ocokaman
12-02-2008, 17:27
ocokaman powinien być ;P jak by co mogę pomoc :D

Spoczko :)

St.Anger
12-02-2008, 17:30
jestem za;)

lipka
12-02-2008, 17:36
ocokaman tak wiec jak byś sie brał za to to napisz na PW :PP

lilka
12-02-2008, 18:09
Jakbyś się brał, Muha deklaruje wsparcie. Bardzo dobrze informuje Przemyśl Nasze Miasto, a UM też zabrał się za druk informatora, niestety, wygląd ma makabryczny. Ale recenzji z wydarzeń nie pisze prawie nikt, a fajnie by było poczytać ;)
Radio by też fajnie było porządne mieć, no nie?

ocokaman
12-02-2008, 18:12
Jakbyś się brał, Muha deklaruje wsparcie. Bardzo dobrze informuje Przemyśl Nasze Miasto, a UM też zabrał się za druk informatora, niestety, wygląd ma makabryczny. Ale recenzji z wydarzeń nie pisze prawie nikt, a fajnie by było poczytać ;)
Radio by też fajnie było porządne mieć, no nie?

Eska zapowiada wasze imprezy, wiec chyba nie jest tak źle ;)

lilka
12-02-2008, 18:20
Zapowiada. Ale target radia radykalnie różni się od targetu naszych imprez. I nie tylko o nasze imprezy chodzi.
A recenzja różni się od zapowiedzi, nie?

lipka
12-02-2008, 18:25
Myśle ze cos z tego bedzie :) tylko ja nie mam kasy na serwer i domene

n0rek
12-02-2008, 20:43
spokojnie, przeciez mozna sie poskladac. Ja juz zadeklarowalem wsparcie dawno temu i mam nadzieje ze niedlugo ruszymy z kopyta:D

Lisu
12-02-2008, 21:07
Akurat techniczne sprawy to jakby najmniejszy drobiazg - ważne, żeby taki sajt był stale aktualizowany i żeby było komu aktualizować.

ocokaman
12-02-2008, 21:11
Akurat techniczne sprawy to jakby najmniejszy drobiazg

Dokladnie. Pierwsze kroki zostaly juz poczynione ;) Jak macie jakies pomysly to walcie :)

biski
12-02-2008, 21:26
biski -może nie wiesz, ile się dzieje, bo nie masz takiego portalu.

mozliwe ;)

madziuu
12-02-2008, 22:03
taa, wypadałoby się zabrać za pisanie recenzji jakby coś ruszyło ;) Inicjatywa jak najbardziej na TAK.

ocokaman
12-02-2008, 22:18
taa, wypadałoby się zabrać za pisanie recenzji jakby coś ruszyło ;) Inicjatywa jak najbardziej na TAK.

czyli jedna osobe do pisania juz mamy ;)

lipka
13-02-2008, 06:14
no mamy już :) napisałem PW :P mamy problem :)

n0rek
13-02-2008, 07:38
hmm tez z checia pomoge;]

lipka
13-02-2008, 10:03
Norek masz PW w tej sprawie ;)

em
13-02-2008, 10:29
Bardzo dobry pomysł. To teraz tylko czekać aż ktoś to ruszy.

lipka
13-02-2008, 10:34
ogólnie to zostało już troszkę ruszone :) ale są problemy :P cierpliwości :)

Przemas
13-02-2008, 12:07
Szczerze mówiąc nie widzępotrzeby tworzenia dodatkowych stron. Niby fajnie, że jest w czym wybierać, są strony kulturalne, turystyczne, gospodarcze, itp. różnych miast, ale tak naprawdę robi się wtedy burdel, kto spamięta te wszystkie linki. Moim zdaniem na neleży zadbaćo odpowiednią aktualizację stron i portali już istniejących. Jest strona miejska, jest przemysl24, są inne, więc chyba lepiej mieć w jednym miejscu, wszystko pod ręką, np. tutaj na przemysl24, a nie skakać po portalach. Internet to teraz jeden wielki burdel, zobaczcie na setki portali turystycznych, a jak przychodzi co do czego, czyli np. spradwzenie cen noclegów to kupa wielka, milion odnośników, puste podstrony, brak aktualizacji, itp. no ile może być stron przemyskich? bo na jednej jest to ale brakuje tamtego i odwrotnie. jakbym miał w domu 40 książek adresowych przemyśla to bym je spalił w piecu zamiast bez sensu wertować. wystarczy jedna, ale kompletna, a tak naprawdę to również Wy tworzycie informacje, poprzez fora, wysyłąnie informacji do redaktorów, itp.

ocokaman
13-02-2008, 12:14
No wlasnie moze wpsolnymi silami stworzmy jeden serwis, gdzie bedzie zapowiedz, relacja i fotki - jakis komentarz zeby kazdy mogl napisac.

lipka
13-02-2008, 12:16
Według mnie właśnie teraz jest zamieszanie :) pokaz mi choćby jedną stronę gdzie są napisane wszystkie imprezy które odbędą sie :)
trzeba wejść na stronę singa która zresztą teraz i tak nie działa, strunę przemyślą, stronę młyna, muchy itd :)

Przemas
13-02-2008, 12:26
ale waśnie o to chodzi, że nic nie zmieni kolejny portal, skoro teraz nie ma przepływu informacji to jak ma być na innym portalu? jeżeli kluby nie są zaintersowane informowaniem ludzi o swych imprezach to może być500 portali i nic z tego nie będzie. tworząc w pracy bazę adresową wysyłamy co roku maile i pisma do hoteli, restauracji, instytucji, pubów, klubów, itp. z prośbąo aktualizację danych i dupa, odzew jest naprawdę niewielki, ale pretensje, że się kogośnie umieściło, bądźreklamuje imprezy innych to sąogromne a skąd twórca serwisu czy informatora ma wiedzieć co pan zenek jeden z drugim teraz myśli. ja jak robię imprezęto rozsyłąm newslettery, maile do portali, robięplakaty, reklamę, piszęna forach, bo mi na tym zależy, żeby ludzie wiedzieli. a kolejny serwis to potencjalne miejsce reklamy, ale w praktyce spójrzcie jak to wygląda, po paru miesiącach straszą "newsy" tak stare jak serwis, bo jeden redaktor jest na urlopie, drugi ma egzaminy a trzeci to pier*******i. czy nie lepiej jest wejśćwe współpracę z istniejącym i znanym już serwisem i na bieżąco aktualizować dane? szczerze? mam dosyć dodawania do "ulubionych" kolejnych stron i klikania bez sensu.

lipka
13-02-2008, 12:30
Pokaz mi istniejący taki serwis o Przemyślu to chętnie z nimi będę współpracował :)

Przemas
13-02-2008, 12:32
Pokaz mi istniejący taki serwis o Przemyślu to chętnie z nimi będę współpracował :)

Hallo!! śpisz???? przecież jesteś właśnie na forum jednego z takich serwisów

lipka
13-02-2008, 12:36
Nie nie śpię :) wiem na jakim forum jestem :) a myślisz ze jak ktoś wejdzie na przemysl24.pl to jeszcze będą łazili po forum i szukali po tematach?
Niby jest dział Wydarzenia i imprezy i rzekomo nie ma dużo szukania ale popatrz na tematy jakie tam są 90% tematów to są jakieś opinie dyskusje albo coś innego :)

Przemas
13-02-2008, 12:38
Nie nie śpię :) wiem na jakim forum jestem :) a myślisz ze jak ktoś wejdzie na przemysl24.pl to jeszcze będą łazili po forum i szukali po tematach?
Niby jest dział Wydarzenia i imprezy i rzekomo nie ma dużo szukania ale popatrz na tematy jakie tam są 90% tematów to są jakieś opinie dyskusje albo coś innego :)

Dizuuuus, ręce opadają!!! jesteśna forum serwis przemysl24 i jest to forum, a serwis to serwis: http://www.przemysl24.pl/ i nigdzie nie trzeba łazić, jest tam dział: kalendarz imprez, tylko należy go zorganizować tak, żeby był pełną baząinformacji nie tylko o imprezach robionych przez instytucje. a nie będzie on nigdy w pełni wartościowy, jeśli nikt oprocz tych instutucji nie podsyła informacji.

ocokaman
13-02-2008, 12:39
P24 jak na razie zyje forum... bo trudno stwierdzic czy stawiaja na newsy, imprezy czy cos... Jak na razie to jest wszystkiego po troche.

Przemas
13-02-2008, 12:42
P24 jak na razie zyje forum... bo trudno stwierdzic czy stawiaja na newsy, imprezy czy cos... Jak na razie to jest wszystkiego po troche.

no to stwórzcie petycję do redaktorów, by zakładka: kalendarz imprez zadowoliłą wszystkich, a myślę (nawet jestem pewien), że są to ludzie, którym zależy na rozwoju serwisu, więc przy Waszej współpracy da się to zrobić.

lipka
13-02-2008, 12:42
Ale zrozum coś... to jak jest zrobione p24 jest według mnie dobrze :) nie warto tu czegoś zmieniać :P ta lista by sie trochę wydłużyła co za tym idzie było by to mniej czytelne :) poza tym jak byś nie zauważył to na p24 są miejsca gdzie raczej odbywają sie wydarzenia kulturalne a takie gdzie mona sie zabawić ;)

Przemas
13-02-2008, 12:45
Ale zrozum coś... to jak jest zrobione p24 jest według mnie dobrze :) nie warto tu czegoś zmieniać :P ta lista by sie trochę wydłużyła co za tym idzie było by to mniej czytelne :)

no to ja już nie rozumiem Cię wogóle , to jak to jest? serwis jest zły czy dobry, bo już nie kumam? trzeba coś zmieniać czy nie? czyli propozycja jest żeby było inaczej, ale tak samo? jest źle, z enie ma wszystkich informacji, ale jest dobrze bo ich nie ma?

ocokaman
13-02-2008, 12:46
no to stwórzcie petycję do redaktorów, by zakładka: kalendarz imprez zadowoliłą wszystkich, a myślę (nawet jestem pewien), że są to ludzie, którym zależy na rozwoju serwisu, więc przy Waszej współpracy da się to zrobić.

A redaktorom, raczej redaktorowi nie zalezy na rozwoju? Moze odswiezyc troche strone glowna... bo juz wieje starościa, ciagle te same fotki po prawej...

lipka
13-02-2008, 12:48
ja Ciebie nie rozumiem, czy ja napisałem ze na p24 jest coś źle ?:) napisałem ze p24 jest dobrze zrobiony i nie warto na NIM coś zmieniać :)

Przemas
13-02-2008, 12:51
kończę wypowiedzi w tym wątku bo do niczego to nie prowadzi. napisałem swoje zdanie a jak ktoś potrafi czytać ze zrozumieniem to zrozumie, jeśli tylko chce zrozumieć, jak nie to nie. ok, ręce mi opadły już całkiem, tak to mozna dyskutować do końca świata.

ok. jeśli będzie nowy, profesjonalny, aktualny i pełnowartościowy portal to chętnie z niego skorzystam. powodzenia.

yankes_69
13-02-2008, 12:54
Trzeba by zapytać aliena czy jest taka możliwość techniczna (przypuszczam, że jest). Druga sprawa to problem, który poruszył Przemas, czyli aktualizacja. Mimo szczerych chęci ze strony takiego serwisu jeśli informacje nie będą spływać regularnie od robiących imprezy to nic z tego nie będzie.

lipka
13-02-2008, 12:55
Ale jeśli by to miało być na p24 trzeba by według mnie trochę pozmieniać ;) inaczej to będzie bardzo mało czytelne :P

ocokaman
13-02-2008, 12:58
Niech webfabryka cos wymysli ;)

n0rek
13-02-2008, 13:51
layout p24 raczej nie sprzyja takim recenzjom i fotorecenzjom z imprez. Nowy serwis na konkretny temat bylby lepszym rozwiazaniem

lilka
13-02-2008, 14:08
Pisalam do p24 kiedys z propozycja wspolpracy z Muhą, że będe wysyłać info z imprez, ale w zamian dostałam cennik. Na ogół taka współpraca polega na wejściówkach w zamian za informacje, bo korzystają na tym obie strony.

fedey
15-02-2008, 11:22
Pisalam do p24 kiedys z propozycja wspolpracy z Muhą, że będe wysyłać info z imprez, ale w zamian dostałam cennik.No a czego się spodziewałaś? Niestety, lilka, nie ma nic za darmo. Chyba nie myślisz sobie, że ktoś będzie robił stronę internetową w imię powszechnego dobra... Twórca portalu chce prędzej czy później na nim zarabiać. Musi mieć kasę na hosting, ewentualnych pracowników, drukowanie wizytówek itp. I stąd ten cennik. Chodzi tu o to żeby właścicele knajpek, barów i klubów zaistnieli w internecie. Darmowa wejściówka dla fotografa i osoby towarzyszącej to podstawa. Najczęściej jest jeszcze 50 zł do wydania w barze. Za to wszystko masz niezłą reklamę, a wiadomo, że reklama to wcale nie tania usługa. Wtedy taki portal będzię zamieszczał informacje o Twoich imprezach, a po nich pojawią się fotorelacje aby pokazać jak świetnie ludzie się bawili i żeby przyciągnąć tam innych. Chciałabyś to mieć za darmo? Albo za kilka wejściówek? Wejściówką na impreze nie zapłacę za hosting.

Wracając do tematu... Jeśli chcecie profesjonalny portal imprezowy to skontaktujcie się z myNight.pl (http://krakow.mynight.pl/dolacz_do_nas.html). Może ktoś będzie chciał zostać menagerem regionalnym. Wtedy do jego zadań będzie należało skontaktowanie się z klubami, pozyskanie nowych klientów, znalezienie fotografów itp. Myślę, że chodzi tutaj o wygodę. Tak jak powiedział Przemas - nie ma sensu robić czegoś od podstaw. MyNight.pl ma do tego odpowiednie warunki - layout, galerie fotografii, własne albumy zdjęć, dodawanie jak największej ilości osób do znajomych by zaimponować innym itp :P

lilka
15-02-2008, 12:03
Wiesz, w interesie twórcy rzetelnego informatora kulturalnego jest współpraca z organizatorami takich imprez. Obie strone na tym korzystają. Trudno pisać tylko o tych, co płacą, bo informacja jest niepełna, a informator traci na jakości.
Poza tym logo w klubie, gdzie co tydzień są koncerty, przewija się setki młodych osób, to jest forma zapłaty, nie? I informacje na stronach, i wejściówki.
W zamian za zapowiedź, bo o to mi chodziło, i tego się spodziewałam. A 50zł do wydania w bardze nie zapłaci za Twój hosting tylko piwo. Jakbym miała za zapowiedzi w lokalnych mediach płacić każdemu dziennikarzowi po 50zł, to koncert bardziej by mi się opłacał bez żadnego klienta.

fedey
15-02-2008, 14:46
50 zł na barze nie idzie dla właściciela serwisu, tylko dla fotografa żeby uatrakcyjnić mu pracę. Jeśli chodzi o mnie i o fotografowanie imprez w Krakowie to zależy od klubu. Czasami jest 50, czasami 30 a czasami nic. Fotograf czasami dostaje jakąś kasę za swoją pracę, a czasami ta krecha na barze jest właśnie formą zapłaty. Chodzi o to aby przyciągnąć fotografów do pracy. W Przemyślu spokojnie by wystarczyło 20 - 30 albo nawet i nic tylko wejście z osobą towarzyszącą i szatnia dla obojga gratis. Co do krechy... to że nalejesz komuś piwa za 20 zł wcale nie znaczy, że to piwo Cie 20 zetow kosztowało. Czasami za 20 zł nawet na pół porządnego drinka może nie starczyć.

Poza tym chodzi tu o to, że masz pretensje. "A bo ja chciałam wspólpracować, ale własciciel P24 dał mi cennik w zamian." Informacja w lokalnych mediach to inna sprawa niż na czyimś prywatnym portalu, zwanym także przez niektórych folwarkiem ;-) Poza tym umieszczenie reklamy na stronie która ma kilka tysięcy odwiedzin dziennie jest niewspółmierne do umieszczenia loga w klubie, nawet jeśli miałoby być na wszystkich ścianach, kuflach i popielniczkach. Widocznie kierownik uznał, że nie będzie mu się to opłacać. Pomyślisz sobie - no ale umieszczenie informacji na stronie nic nie kosztuje i jest to praktycznie zerowy wysiłek - prawda, poza tym, że każda odsłona strony zżera przyznany miesięczny pakiet transferu no i najważniejsze - ktoś najpierw zainwestował w portal a teraz nadszedł czas zbierania owoców tej pracy. A poza tym kto Ci powiedział, że P24 to informator kulturalny? Weźmy taki nightlife.pl (http://www.nightlife.pl), kr-nightlife.pl (http://www.kr-nightlife.pl) czy myNight.pl (http://www.mynight.pl). Tam każdy klub płaci za to, że widnieje w ich kalendarium, za to, że jest informacja na temat baru, lokalizacji i na dodatek w kilku językach. Przetłumaczenie też kosztuje. Wtedy jak zapłacisz to masz pewność, że będziesz miała profesjonalną fotorelację na popularnym portalu, odwiedzanym przez ogromną liczbę osób. Fotograf zadba o to aby każdy sfotografowany dostał wizytóweczkę dzięki czemu więcej osób będzie mogło się zobaczyć na stronie, podeśle linka znajomym i powie: "Popatrz, tutaj imprezowałem, było świetnie." I to właśnie ludzie mają robić reklamę, a nie ulotki.

n0rek
15-02-2008, 21:28
@fedey jest w tym troche racji ale z drugiej strony Krakow to nie Przemysl i odwrotnie.

Alex Von Bat
15-02-2008, 23:37
Fedey, nakręcasz błędne koło uwsteczniania 70tysięcznej mieściny.
Wszyscy krzyczą o zadupiu, każdy jeden mądrzejszy wie co powinno się zrobić a czego nie ma, aż wyrywa się wkońcu jedna chętna do czegokolwiek osoba. Wtedy nagle pojawia się "NIE, bo coś tam, a najlepiej by było tak jak w Krakowie, ale Przemyśl to nie Kraków, więc wogóle nie ma sensu, najlepiej siedźmy w tym swoim syfie i dalej narzekajmy na zadupie".
Powiedz mi jeszcze: jaki jest cel tego portalu, po co został stworzony i jakie informacje ma przekazywać? Po co zakładano "Wydarzenia i imprezy"? Czy p24 miało kiedykolwiek na celu promowanie Przemyśla? Ewentualnie: czy miał być kiedykolwiek dobrym portalem informacyjnym, konkurencją dla innych tego typu stron?

Mierz wartość promocji na przemyskie realia i pamiętaj, że p24 nie jest specjalnie wyjątkową potęgą w sieci i wzrost popularności napewno by jej nie zaszkodził.
Strona praktycznie wogóle nie informuje o imprezach kulturalnych. Jedyne wiadomości można uzyskać z tego forum i to też jeśli ktoś jest łaskaw o nich powiadomić.
Ale na forum siedzi tylko garstka tych samych ludzi, (zresztą popadających w agresywne zamykanie się w mikroforumowym półświatku), którzy coraz skuteczniej odstraszają "obcych" przed zamieszczaniem tu jakichkolwiek ogłoszeń.

fedey
16-02-2008, 00:25
n0rek, to żadne tłumaczenie, że Przemyśl to nie Kraków. Wcale nie mówię, że Kraków jest lepszy. Przemyśl też ma w sobie duży potencjał, tylko ze chyba nie w imprezach, a jeśli już to na pewno nie klubowych.

Powiedz mi jeszcze: jaki jest cel tego portalu, po co został stworzony i jakie informacje ma przekazywać? Po co zakładano "Wydarzenia i imprezy"? Czy p24 miało kiedykolwiek na celu promowanie Przemyśla? Ewentualnie: czy miał być kiedykolwiek dobrym portalem informacyjnym, konkurencją dla innych tego typu stron?No właśnie. Podstawowe pytanie: Dlaczego alien stworzył P24? Wątpie, że Ty, większość userów, czy nawet moderatorzy znają prawdziwy powód...

alien
16-02-2008, 09:33
@Lilka - dostałaś cennik - zgadza się. Twojej odpowiedzi o treści "za drogo" / "za tanio" nie otrzymałem wcale. Poczułem się tym faktem urażony. To, że teraz piszesz o tym na forum "w tym" tonie świadczy o tym, że nie masz wielkiego doświadczenia w biznesie.
Dodatkowo cennik ów dotyczył NIE MOŻLIWOŚCI publikacji Twoich eventów w naszych wydarzeniach - te po nadesłaniu są publikowane bezpłatnie (dodatkowo często organizatorzy dodają bilety dla userów by wzmocnić swój przekaz), a BLOKU NA STRONIE GŁÓWNEJ P24 w którym miałyby Twoje zapowiedzi być emitowane!
Wyłącznie dla Ciebie!
Czy taka usługa o wartości 1000 zł rocznie (o ile dobrze pamiętam cenę) na medium miejskim o 2 milionach odsłon strony głównej rocznie to dużo czy mało (średnia cena miesiąca to 83 zł!)?

Pytam teraz:
- ile nadesłałaś informacji do nas o tym, że coś u Ciebie jest organizowane z intencją by ta informacja została umieszczona u nas w wydarzeniach?
- jaki ja mam mieć interes w tym by Twoje komercyjne przedsięwzięcie wspierać w postaci promocji na moim komercyjnym przedsięwzięciu w sposób bardziej wyeksponowany niż pozostałych uczestników rynku (czytaj: w postaci newsów o biletowanych imprezach itp)?
- popytaj tych którzy z nami współpracują w zakresie promocji imprez jak to wygląda - mam tu na myśli choćby Przemasa, Centrum Kulturalne, Zamek w Krasiczynie, czy inne "ośrodki kulturalne". Promowaliśmy i promujemy wiele imprez POD WARUNKIEM, że ktoś kto oczekuje tej promocji podejdzie do tematu poważnie!

Jeśli oczekujesz, że przyjdziemy do Ciebie do Muhy i poprosimy o prawo promocji Twoich imprez to sorry.

ocokaman
16-02-2008, 09:52
Ufff... Dobrze, że pieniadze to nie wszystko.... ;)

madziuu
16-02-2008, 12:28
@alien: a ja myślę, że takie rzeczy kieruje się na priv.

n0rek
16-02-2008, 13:29
@madziuu to dotyczy chyba obu stron.

@fedey w naszym kochanym miescie nie ma miejsca na dobre klubowe brzmienie, niestety jeszcze zaden wlasciciel lokalu w Przemyslu do tego nie dorosl a szkoda bo w mojrzeszowie trzepia z tego duza kase.

lilka
16-02-2008, 16:51
A jest różnica między reklamą a informacją? Bo ja mówie o informacji, zapowiedzi, która ma podnosić rzetelność serwisu, a nie o prywatnej reklamie, która powinna serwis utrzymywać.
Wysłałam mejla z propozycja informacji, i współpracy w tym zakresie, otrzymałam jako odpowiedź oferte reklamową, na którą mnie niestety nie stać, choć jest najsensowniejszą formą reklamy, jaką moge sobie wyobrazić.

fedey
16-02-2008, 17:43
lilka, nie zasłaniaj się "promocją miasta" czy "rzetelnością serwisu" bo tak naprawdę chodzi Ci tylko o wypchanie swojego portfela.

lilka
16-02-2008, 17:49
Słusznie. Przejrzałeś mnie. Brawo za przenikliwość. Na szczeście Alien nie był naiwny i nie dał się wykorzystać.

mrowka
16-02-2008, 19:30
fedey a skad niby wiesz, o co tak naprawde chodzi lilce?!

madziuu
16-02-2008, 20:22
ojj, fedey, skoro masz takie priorytety to wiadomo że na innych też patrzysz pod tym kątem...

n0rek
16-02-2008, 21:26
ekhm to moze dogadajcie sie ze p24 bedzie informowac o imprezach odbywajacych sie w muhu na forum/stronie a w zamian za to beda np. do wygrania wejsciowki:)

ps. oczywiscie dodatkowe wejsciowki dla staffu:P

fedey
16-02-2008, 22:01
Lilka, nie mów, że stworzyłaś interes nie chcąc na nim zarabiać. To tylko takie mydlenie oczu... rozwój miasta, promocja wydarzeń kulturalnych w Twoim klubie. Tak jakby jedna knajpa miała zmienić całe miasto na lepsze. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Mrowka, tak naprawdę to nie wiem o co lilce chodzi... Co mnie to... Tylko wyrażam swoją opinię. Chyba mogę, prawda?

Madziuu, nie znasz mnie i nic nie wiesz o moich priorytetach. Nie baw się w psychologa.

madziuu
16-02-2008, 22:30
Madziuu, nie znasz mnie i nic nie wiesz o moich priorytetach. Nie baw się w psychologa.

A Ty nic nie wiesz o priorytetach Lilki, więc zajmij się sobą. Nie bądź konformistą, to że większość knajp w Przemyślu nie robi nic tylko czeka aż klienci przyjdą bo 'nie ma gdzie indziej' to nie znaczy, że z Muhą będzie tak samo, jak z resztą widać.

fedey
16-02-2008, 23:59
Ehhh... ta solidarność jajników... EOT.

madziuu
17-02-2008, 07:41
hehe, no niekoniecznie, zbyt rzadko się z jajnikami solidaryzuję żeby to miało być jakąś regułą. ALe nic, tak czy siak można skończyć optymistycznie na jajnikach. ;]

mrowka
17-02-2008, 12:40
fedey ostatnim stwierdzeniem tylko sie skompromitowales...bardzo latwo oceniasz ludzi. Mowisz ze wyrazasz tylko swoja opinie, ok ale wmawiasz lilce pewne rzeczy, zarzucasz jej cos, a potem mowisz ze Ciebie to i tak nie obchodzi... zalosne.

Przemas
18-02-2008, 10:36
Miałem się tu już nie wypowiadać, ale z racji tego, że m.in. zamieszczam na stronie miejskiej newsy i takie tam to umieszczam tam też informacje o imprezach. Zasady są proste i poprostu tu wkleję to co jest na www.przemysl.pl. Nie jest to żadna rewelacja, ale taki jest charakter strony miejskiej, ważne że takie informacje się znajdują, a jeśli ich nie ma to znaczy tylko to, że komuś kto organizuje jakąś imprezę nie bardzo zależy na promocji.

A jest to najpełniejszy zbiór informacji o imprezach w mieście. Ktokolwiek chce te informacje kopiować i powielać ma wolną rękę. To tyle.

Pragniemy Państwa zachęcić do współtworzenia szczegółowego (miesięcznego) kalendarza imprez kulturalnych odbywających się w Przemyślu. Jeśli prowadzicie Państwo klub, pub, galerię, organizujecie koncert, wystawę, spotkanie bądź inne wydarzenie kulturalne zapraszamy do współpracy. Kalendarz imprez jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Chętnych do umieszczenia swoich imprez w miesięcznym kalendarzu prosimy o zgłaszanie propozycji do Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego, tel/fax 016 678 31 70, e-mail: kultura@um.przemysl.pl do dnia 20 poprzedzającego miesiąca.

Kalendarz imprez na luty 2008 prezentuje się następująco:

1 lutego, godz. 19.00 - Zamek Kazimierzowski
Koncert karnawałowy „W krainie uśmiechu” w wyk. Kazimierza Kowalskiego i artystów Opery Kameralnej z Łodzi

Org. główny: PCKiN ZAMEK; bilety w cenie 20 zł

2 lutego, godz. 18.00 - Zamek Kazimierzowski
Spektakl „Krzyk” w wyk. Teatru „Zawieszeni” PSM
Org: Klub Osiedlowy PSM „Kmiecie” w Przemyślu

2 lutego, godz. 19.30 – KLUB MUHA
Koncert zespołu: PLUG&PLAY (independent/post punk/alternative)

Org. Klub MUHA; wstęp 5 zł

2 lutego godz. 19.00 - Klub “Piwnice” CK

II PRZEMYSKI WIECZÓR SZANTOWY

Organizator: Klub Marynistyczny "Kapitanat Portu Przemyśl",
pod patronatem Centrum Kulturalnego w Przemyślu, Impreza biletowana

2-10 lutego – Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach

Seminarium Naukowe „Kultura – Nauka III”

Org. Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach

4 lutego, godz. 19.00 - Zamek Kazimierzowski

Z cyklu „Zimowe Teatralia”: komedia obyczajowa Rona Harta „Stolik na pięć osób”, reż. Zbigniew Zapasiewicz, wyk. Teatru im. J. Osterwy

Org. PCKiN ZAMEK; bilety w cenie 25 zł

4 lutego, godz. 10.00 – Przemyska Biblioteka Publiczna

Konkurs ”Harry Potter – konkurs wiedzy o małym czarodzieju i świecie Hogwartu”

Org: Przemyska Biblioteka Publiczna

7 lutego, godz. 10.00 i 11.30 - Zamek Kazimierzowski

„Orlętom Przemyskim w hołdzie” montaż słowno – muzyczny w wyk. uczniów Gimnazjum Nr 1 w Przemyślu pod patronatem Teatru Fredreum

Org. Gimnazjum Nr 1 w Przemyślu i Teatr Fredreum; bilety w cenie 5 zł

9 lutego, godz. 20.00 – KLUB MUHA
Koncert zespołu: M+I+E+N+S+O (alternative/psychodelic/metal)
Org. Klub MUHA;

10 lutego, godz. 20.00 – KLUB MUHA
Koncert zespołu: PAPRIKA KORPS (heavy reggae/dub/alternative)

Org. Klub MUHA;

14 lutego, 17.00 - Zamek Kazimierzowski

Wykład Bartłomieja Gutowskiego „Secesja przemyska na tle secesji galicyjskiej” połączony z promocją książki Autora pt. „ Secesja w architekturze Przemyśla”

Org. PCKiN ZAMEK; wstęp wolny

14 lutego godz. 17.00 – Klub „Piwnice” CK
Wokalny Debiut Żanety Berezy z Wiązownicy
Wstęp wolny

15 lutego, godz. 18.00 - Zamek Kazimierzowski

Otwarcie wystawy malarstwa Franciszka Fraczka w 100-lecie urodzin

Org. PCKiN ZAMEK

15 lutego, godz. 20.00 – KLUB MUHA
Koncert: Robert Maxymilian Brylewski

Org. Klub MUHA; wstęp 15 zł, przedsprzedaż 12 zł

16 lutego, godz. 14.00 – HALA SPORTOWA
Ogólnopolskie Zawady Break Dance
Org. Młodość ze Sztuką – Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Straż Miejska w Przemyślu

17 lutego godz. 18.00 - sala widowiskowa CK
KONCERT WALENTYNKOWY
w wykonaniu Przemyskiej Orkiestry Kameralnej

Organizowany wspólnie z Towarzystwem Muzycznym w Przemyślu

Impreza biletowana

17 lutego, godz. 18.00 – KLUB MUHA
Otwarcie punktu czytelniczego Przemyskiej Biblioteki Publicznej
Org. Klub MUHA;

21 lutego godz. 17.00 – Klub „Piwnice” CK
Muzyczny Debiut Mariusza Leszczaka z Przemyśla
Organizator: Centrum Kulturalne

21 lutego, godz. 19.00 - Zamek Kazimierzowski

„Światowy Dzień Przewodnika”: nocne zwiedzanie Zamku Kazimierzowskiego

Org. Koło Przewodników PTTK z Przemyśla oraz PCKiN ZAMEK

22 lutego, godz. 19.00 - Zamek Kazimierzowski

Z cyklu „Zimowe Teatralia”: dramat obyczajowa P.O. Scotto i M. Feldmann „Piekna pamięć”, w reż. Romualda Szejda wyk. Teatru „Scena Prezentacje” z Warszawy

Org. PCKiN ZAMEK; bilety w cenie 25 zł

22 lutego, godz. 18.00– Galeria Sztuki Współczesnej

Otwarcie wystawy: FermentAkcje
Org: Galeria Sztuki Współczesnej

23 lutego, godz. 19.00 - Zamek Kazimierzowski

„Walentynkowy „ montaż słowno – muzyczny
Org. Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie” w Przemyślu; wstęp za zaproszeniami

26 lutego godz. 19.00 - Klub “Piwnice” CK
KONCERT ZESPOŁU ROCKOWEGO "QUIDAN"

Organizator: Centrum Kulturalne, Urząd Miejski w Przemyślu; impreza biletowana

27 lutego, godz. 19.00 – Klub Niedźwiadek

Koncert bluesowo – rockowy zespołu „Keith Thompson`s Strangebrew” z udziałem saksofonistki Patcy Gamble (Wielka Brytania)

Org. PCKiN ZAMEK; bilety w cenie 20 zł

28 lutego godz. 17.00 – Klub „Piwnice” CK
Z CYKLU PRZYSTANEK POEZJA

Wieczór autorski Moniki Lach i Alicji Surowieckiej - Lach
Org: Centrum Kulturalne

29 lutego, godz. 20.00 – KLUB MUHA
Koncert zespołu: Krusher (metal)
Org. Klub MUHA;

Imprezy Cykliczne
1, 8, 1, 22, 29 lutego godz. 19.00 – Klub “Piwnice” CK
Piątkowe “Wieczory Muzyczne”
Wstęp wolny

“ Spotkania z operą" wyjazdy na spektakle do Teatru Wielkiego Opery i Baletu we Lwowie
(szczegóły w afiszach)

Organizator: Centrum Kulturalne

W Y S T A W Y

ZAMEK KAZIMIERZOWSKI

Wystawy stałe:
- 139 lat Towarzystwa Dramatycznego im. A.Fredry „Fredreum” w Przemyślu,
- Dorobek sceniczny Kazimierza Opalińskiego – najwybitniejszego aktora „Fredreum”,

- „Fredreum” w karykaturze,
- Widoki przemyskie z lat 50-tych XX wieku
- Lapidarium

Wystawy czasowe:
- malarstwo Franciszka Frączka 100 – lecie urodzin (czynna do 24 lutego)

PRZEMYSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Wystawy czasowe:
- „Antoni Uniechowski – wielki ilustrator” ( 1-23.02.08 )
-„Juliusz Verne w 180 rocznicę urodzin” – ( 2-29.02.08 )

CENTRUM KULTURALNE

Wystawy czasowe:
- Prace dzieci z Warsztatów Plastycznych Centrum Kulturalnego w Przemyślu

(15 lutego - 2 marca - hol CK)
- "Ulotność" - Wystawa fotografii Jacka Świętochowskiego „Galeria "Piwnice" CK

(7 - 28 lutego )

ARBORETUM I ZKŁAD FIZJOGRAFII

Wystawy stałe:
- „Chrońmy Ptaki” – wystawa ornitologiczna
- Wystawa historyczno – przyrodnicza „XXXVII lat Arboretum Boletsraszyce”- wystawa

fotograficzna
- Stała ekspozycja motyli nocnych z Pogórza Przenyskiego
- Wystawa dendrologiczna: szyszek, przekrojów, skamielin
- Wystawa owoców i nasion z kolekcji roślin Arboretum
- „Wilkina w Arboretum” – stała ekspozycja rzeźb – obiektywów z wilkiny
- Drzewa, ogrody i dwory – wystawa fotograficzna prof. Jerzego Pióreckiego

- „Rośliny rzadkie, zagrożone, ginace i chronione w Arboretum Bolestraszyce”- wystawa

fotograficzna
- Drzewa pomniki przyrody Ziemi Przemyskiej. Teka rysunków Aleksandry Wachniewskiej

- Chrząszcze – wystawa entomologiczna

GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

- CYWICKI & CYWICKI ukryty wymiar - Galeria Sztuki Współczesnej

wystawa czynna do 19.02.08 r.
Org. Galeria Sztuki Współczesnej

DANE TELEADRESOWE ORGANIZATORÓW:

Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach
37-700 Przemyśl, skr. Poczt. 471
Godziny otwarcia: od 8.00 do 14.00
tel./fax. 016 671-64-25
e-mail: arboretum@poczta.onet.pl www.bolestraszyce.com

Centrum Kulturalne w Przemyślu

37-700 Przemyśl, ul. S. Konarskiego 9

tel. / fax 0 16 678 20 09, 0 16 678 35 50

e-mail: ck@ck.przemysl.pl; www.ck.przemysl.pl

Galeria Sztuki Współczesnej
37-700 Przemyśl, ul. Kościuszki 3
tel. 016 678 38 59
e-mail: galeria_przemysl@pro.onet.pl, www.galeria-przemysl.interserw.pl

Klub MUHA

37-700 Przemyśl, ul. Bohaterów Getta 13

otwarty od wtorku do niedzieli w godzinach 16.00-24.00

tel. 506 641 082

www.muha.com.pl

Przemyska Biblioteka Publiczna
37-700 Przemyśl, ul.Słowackiego 15
tel: 016 678-39-60
Godziny otwarcia:
e-mail: pbp@biblioteka.przemysl.pl, www.biblioteka.przemysl.edu.pl

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl

tel: 016 678-50-61, 016 678-50-63
email: sekretariat@kultura.przemysl.pl www.kultura.przemysl.pl

Urząd Miejski w Przemyślu
Wydział Kultury, Promocji i Turystyki
37-700 Przemyśl, Rynek 1

tel. 016 678-31-70
e-mail: kultura@um.przemysl.pl www.przemysl.pl

Chętnych do umieszczenia swoich imprez w miesięcznym kalendarzu prosimy o zgłaszanie propozycji do Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego, tel/fax 016 678 31 70, e-mail: kultura@um.przemysl.pl do dnia 20 poprzedzającego miesiąca.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Opracowanie:
Wydział Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu

ocokaman
18-02-2008, 12:03
Jest to nie jedyny zbior i czasami nie najpełniejszy ;)