PDA

View Full Version : Prywatne gabinety stomatologiczne w Przemyślu

fedey
22-12-2005, 11:15
Witam,

czy zna ktoś jakieś "dobre i tanie" (jeżeli w goóle takie istnieją) gabinety stomatologiczne? Do tej pory chodziłem do dentysty obok WSAiZ ale szybko się zorientowałem, że to dla mnie za drogo. A teraz wariuję z bólu i szybko muszę coś z tym zrobić.

Czy możecie polecić coś godnego uwagi?

n0rek
22-12-2005, 11:25
znam bardzo dobrego ale niestety nie taniego;] ale mozesz sprobowac na ulicy walowej jest gabinet takiej milej kobiety, jest ponoc dobra i tania(jak to zabrzmialo;])

RobertoBaggio
22-12-2005, 11:34
Polecam Pana doktora Stanisława Ciochońskiego, przyjmuje na Jagiellońskiej. Jest niedrogi, ale za to solidny i dzisiaj przyjmuje od 13 do 18.
Pozdrawiam

fedey
22-12-2005, 11:48
znam bardzo dobrego ale niestety nie taniego;] ale mozesz sprobowac na ulicy walowej jest gabinet takiej milej kobiety, jest ponoc dobra i tania(jak to zabrzmialo;])

Hmm... na Wałowej jest trzy gabinety :P Jeśli masz na myśli ten obok sklepu z garniturami i "ta miła kobieta" to taka blondynka ok. 30-stki, pani Alina, to możliwe że to jest moja "uczennica" (-:

A tego pana Ciochońskiego nie znam, ale się jeszcze popytam.

n0rek
22-12-2005, 11:50
tak chodzi mi o ta kobiete:)

Niunia
22-12-2005, 11:58
Przy ulicy św.Jana jest bardzo dobry dentysta.:).Wiele moich znajomych do niego chodzi i chodziło.I bardzo go chwalą i są z niego zadowoleni:).

fedey
22-12-2005, 12:40
Przy ulicy św.Jana jest bardzo dobry dentysta. (...) Tam są akurat dwa gabinety. Chodzi Ci o SanDent? Jak tak to dziękuję. Strasznie zdzierają.

kiks
22-12-2005, 15:02
Polecam B. Szantera. Przyjmuje w swoim domku, chyba to jest ulica Księdza Skorupki (Osiedle Warneńczyka) - uliczka do góry obok sklepu Maciuś.

d O'she
22-12-2005, 18:06
Każdy poleca kogoś innego, :) Ja chodzę do stomatologa na Placu na Bramie, nie wiem czy jest dobry, nie znam się na zębach. I do tej pory zawsze wystarczyło leczenie refundowane z ubezpieczenia. A stomatologowi obok WSiZ urwałem kiedyś rowerem rejestrację w samochodzie. Więc miałem okazję go poznać. Miły człowiek.

egzystencjonalistka
22-12-2005, 20:03
Zamierzam się teraz przepisać do pana, który ma swój gabinet nad piekarnią Kłosa (plac na bramie). Koleżanki bardzo go zachwalają, ma facet zdolności w swoich zręcznych dloniach... a i urodą nie gzreszy :)

Asia
22-12-2005, 20:12
"i urodą nie grzeszy" , ale to chyba nie jest jego zaleta? A ja chodzę na Puszkina do dr Husejki-Stabiszewskiej. Jest bardzo wyrozumiała, delikatna i nie śpieszy się przy borowaniu. A polecam ją szczególnie do dzieci- małych i dużych, bo ma wiele cierpliwości!

egzystencjonalistka
22-12-2005, 20:16
Chodziło mi oto, że jest uroczy :)

Asia
22-12-2005, 20:20
A to faktycznie zaleta, nie tylko u dentysty. Może porzucę na jakiś czas moją panią doktor i pójdę go pooglądać. Coś bym tam dla niego znalazła do roboty.

n0rek
22-12-2005, 20:22
ja mam jednego zeba z ktorym sie wybieram juz jakis czas ale nigdy nie mam odwagi by sie udac do mojego dentysty;] problem w tym ze wiem ze to bedzie leczenie kanalowe:|

egzystencjonalistka
22-12-2005, 20:24
Asia w nowym roku właśnie się do niego wybiorę. Jak chcesz zabiore Cie do niego, możesz nawet iść pierwsza :D:D:D

Asia
22-12-2005, 20:32
Oj, coś czuję, że jakbyśmy się tak zaczeli przepuszczać pod drzwiami, to tym uprzejmościom mogłoby nie być końca. A tak serio, to ja kiedyś też się bałam, a teraz jakoś mniej. Ale robię tylko ze znieczuleniem, bez tego to bym się nawet dotknąć nie dała.

n0rek
22-12-2005, 20:33
ja mam tak samo:) tylko ze przy leczeniu kanalowym i znieczulenie w pewnych momentach nie daje rady

Asia
22-12-2005, 20:35
Ja tak nie mam. Bywa nieprzyjemnie, ale nie boli.

egzystencjonalistka
22-12-2005, 20:36
Ja nieznoszę tego uczucia, gdy ktoś wkuwa w moje dziąsło igłe :| i jeszcze później unieruchomiona szczęka, koszmar.... ale iść muszę, przydałaby się kontrola tego i owego :D

Asia
22-12-2005, 20:40
A tak oceniając jeszcze gabinety to minus dla dr Ledwonia: drogo a plomba nie wytrzymała nawet pół roku i dla gabinetu na św. Jana,tego w blokach,
(nazwiska pani doktor nie pamiętam) , bo jej się nie chciało poczekać jak znieczulenie zacznie działać i borowała mnie na żywca, więcej tam nie poszłam.

Zastrzyk nie jest najprzyjemniejszy, ale borowanie na żywca NIGDY W ŻYCIU!

d O'she
23-12-2005, 19:09
egzystencjonalistka-a dużo koleżanek uważa, że doktor Bartłomiej jest uroczy? Pytam z zazdrości oczywiście. Będę się z niego śmiał. Bo też do niego chodzę, ale to inna historia. Nie związana z jego wyglądem :)
Borowanie bez znieczulenia jest spoko, ale za to po zastrzyku fajnie szczęka drętwieje.

egzystencjonalistka
23-12-2005, 21:14
d O'she właściwie to wszystkie, które miały z nim przyjemność zbliżenia :D:D a co? czyż nie jest sympatycznie uroczy?

usmiechnieta
23-12-2005, 23:02
Ja chodzę do pewnej Pani na ulicy Św. Jana (chyba ;))
Ma podpisaną umowę z NFZ.
Nigdy nie brałam znieczulenia ;)

d O'she
24-12-2005, 15:42
egzystencjonalistka, dla mnie _NIE_JEST_ uroczy. Ale Twoim koleżankom specjalnie się nie dziwię, zawsze tak było. Ja na szczęście jestem zdrowym samcem i nie działa na mnie jego urok.

Starsky
24-12-2005, 21:10
Znam adres gościa gdzie mój stary tanio sztuczną szczenkę mamie robił (za pół ceny) .Gośćiu jest od protez i działa o tak na "czarno' Na Zasaniu.
Każdemu kiedyś zęby wylecą :devil2:

Anika
24-12-2005, 22:09
Ja mogę polecić gabinety małżeństwa Świrków w podwórzu 3-go Maja, naprzeciw poczty - nawet niedrogo biorą. Poza tym chodziłam też do dra Morozowa, róg Dworskiego i Rejtana - trochę sobie soli ale ma znieczulenia jak na słonia :wink:

fedey
29-12-2005, 18:18
Właśnie wróciłem od dentysty - leczenie kanałowe (-: Już raz to kiedyś miałem i wtedy jedyny raz w życiu brałem znieczulenie. To pani dentystka tak mnie znieczuliła że przez dwa następne dni nie czułem połowy twarzy. A dzisiaj spróbowałem sobie bez znieczulenia i doszedłem do wniosku ze to jedna wielka podpucha i strata 10 złotych. To chyba jest tylko po to żeby poprawić czyjeś samopoczucie.

lx2000
20-12-2006, 14:40
Wszystkim polecam stronę www.medisar.pl Produkty oferowane są tanie i lepsze od dostępnych w sklepach. Dzięki MEDISAR w końcu mój usmiech jest śliczny.

n0rek
20-12-2006, 15:24
proponuje takie rzeczy dawac do ogloszen a nie tutaj

yankes_69
20-12-2006, 15:25
no właśnie, może ktoś poleci jakiegoś dobrego dentystę, wcześniej chodziłem do gabinetu o którym tu już pisano, przy ulicy Wałowej ale nie do Pani Aliny tylko drzwi obok, Pani Kozioł. Bardzo sympatyczna, w sumie to byłem z niej zadowolony, ale iałem się pokazać za dwa tygodnie ..... ponad rok temu :( Jak się pokażę u niej to mnie chyba zamorduje.

n0rek
20-12-2006, 21:16
skadze znowu, wiem z doswiadczenia ze dentysci bardzo lubia klientow ktorzy wracaja bo jak wiadomo zostawia kase;]

Renia
04-01-2009, 21:03
Czesc wam,
Mam prosbe! Czy ktos ma dobrego, sprawdzowanego i fantastycznego dentyste? Mam w planie zrobic sobi licowki porcelovane i chcalabym w Przemylu sobie je zrobic, z tym ze nie wiem gdzie :(

Dziekuje z gory za pomoc xxx

n0rek
04-01-2009, 21:43
w Londynie nie ma dentystow?:>

from
04-01-2009, 21:57

idź Pan w ch.j z taką poradą.

dajesz z zebami na Krasinskiego.

n0rek
05-01-2009, 10:00
bo to nie byla porada
jezeli masz kase to proponuje do omegadent http://www.omegadent.com.pl/ nie znam lepiej wyposazonego i wykwalifikowanego stomatologa

arturrro
05-01-2009, 11:44
Polecam B. Szantera. Przyjmuje w swoim domku, chyba to jest ulica Księdza Skorupki (Osiedle Warneńczyka) - uliczka do góry obok sklepu Maciuś. popieram i tez polecam wszystkim .

DORCIA
05-01-2009, 22:37
Wracajac do tematu pana Horaka,przyjmuje On teraz na ulicy Słowackiego,w nowej przychodni.Od kilku lat leczymy zabki u niego i jestesmy bardzo zadowoleni:) Jest dobrym lekarzem,bez obaw mozemy go polecic.. Znajoma leczyła zeba u pewnej dentystki,chyba wyrywała,dentystka poprosiła ją żeby poszła pieniazki rozmienic do kiosku,bo niemiała wydac,znajoma na ulicy patrzy w lusterko a jej krew z buzi jak wamiprowi leci...pozdrawiam cieplutko:)

Renia
06-01-2009, 23:40

Tak norek dziekuje za ten bardzo serdeczny koment, w londynie so dentysci ale nie stety bardzo drodzy i mnie nigdy by nie bylo stac dlatego postanowilam ze moze ludzie z przemysla mogli by mi pomoc milo dorada.

Dzieki

Renia
07-01-2009, 00:12
bo to nie byla porada
jezeli masz kase to proponuje do omegadent http://www.omegadent.com.pl/ nie znam lepiej wyposazonego i wykwalifikowanego stomatologa

Czesc norek,
Wyslalam emaila do dentysty ktorego mi podales musze tylko czeka na ich odpowiedz mam nadzieje ze to so dobrzy dentysci poniewaz jest duzo super wygladajacych gabinetow ale to nie wszystko....
Dam znac jak poszlo
Dziekuje bardzo xx

DORCIA
07-01-2009, 10:20
Tylko nie Omegadent:( Kolezanka bardzo załuje ze tam poszła leczyc zeby,trafiła na jakiegos starszego pana i madra wygadała sie ze wróciła z pracy z zagranicy,oskubał ja tak ze szybko mu podziekowała:( A wcale jakośc wykonanego zabiegu nie była rewelacyjna jak na ta kase co zapłaciła..Tez ja skusiła ta stronka na internecie..Może Tobie uda sie lepiej trafic,i nie mów ze mieszkałas w Londynie:) Pozdrawiam

malinka333
07-01-2009, 10:35
Omegadent ma wysoie ceny - ja polecę panią Mazurkiewicz - przyjmuje na Smolki blisko skrzyzowania ze Słowackiego - bardzo fachowa i delikatna , doskonale plombuje i ceny ma normalne - polecam w 100 %

n0rek
07-01-2009, 14:26
w Omegadent polecam Pana Karbownika, bardzo profesjonalne podejscie i swietne wykonanie. Jezeli chodzi o Pana Serefko(starszy Pan) to chyba powoli przestaje leczyc i odchodzi na emeryture.
Ceny maja wysokie ale i ustalony cennik takze nie ma cen z rekawa

Renia
07-01-2009, 23:25
Tylko nie Omegadent:( Kolezanka bardzo załuje ze tam poszła leczyc zeby,trafiła na jakiegos starszego pana i madra wygadała sie ze wróciła z pracy z zagranicy,oskubał ja tak ze szybko mu podziekowała:( A wcale jakośc wykonanego zabiegu nie była rewelacyjna jak na ta kase co zapłaciła..Tez ja skusiła ta stronka na internecie..Może Tobie uda sie lepiej trafic,i nie mów ze mieszkałas w Londynie:) Pozdrawiam

Dziekuje Dorcia za porade xxx
A co twoja kolezanka robila tez licowki i czy wiesz ile zaplacila ?
Ja patrzylam sie w Krakowie ale ceny kolosalne no i ja to jestem z przemysla to wolalabym w domu byc.
Boze tak sie martwie nie wiem gdzie do kogo ......
Diekuje za kazdego pomoc xxx

w Omegadent polecam Pana Karbownika, bardzo profesjonalne podejscie i swietne wykonanie. Jezeli chodzi o Pana Serefko(starszy Pan) to chyba powoli przestaje leczyc i odchodzi na emeryture.
Ceny maja wysokie ale i ustalony cennik takze nie ma cen z rekawa

Dzieki Norek
Jeszcze nie odpisali mi z cenami ale jak by co postaram sie umowic z Panem Karbownikiem.

Na razie xxx

DORCIA
08-01-2009, 12:13
Kolezanka w tym omegadencie chyba tylko plombowała,duzo zaplaciła:( A jak spytała sie o wybielanie zabków to dostała szoku..Pare stowek wiecej niz w"normalnym" gabinecie. Kazdy bedzie Ci polecał swojego dentyste,wiec to juz Twoj wybór..Zycze powodzenia i daj znac na ktorego sie zdecydowałas:) pozdrawiam

malinka333
09-01-2009, 10:16
A nadal polecę moją pania Mazurkiewicz - bardzo fajnie ściągnęła mi kamień i wybieliła za niewielkie pieniązki

szkocky
10-01-2009, 10:29
...od jakiegos czasu chodze do citodentu na krasinskiego i powiem ,że nie załuje zostawionych tam pieniażkow. Ząbki mam jak nowe i to bez żadnego bólu. Srednio moja wizyta trwa tam około 40-minut co sobie tłumacze, ze nie jest to leczenie na skroty polegajace na oszlifowaniu dziurki i nalozeniu jakies plomby, ktora po krotkim czasie sie kruszy az w koncu wypadnie.....a sami stomatolodzy i panie asystentki w citodencie to...niepowiem....anioły i gdy tak sobie siedze na fotelu to zapominam o jakimkolwiek cierpieniu.

Youstynka
12-01-2009, 10:18
Ej, a gdzie mają cierpliwość anielską do pacjentów i dotyk anioła?? Bo mi na samą myśl o dentyście się słabo robi... (złe doświadczenie ze szkolnym dentystą) a muszę zęby poleczyć :(

n0rek
12-01-2009, 10:38
Jak masz kase to sprobuj tego dentyste co pisalem kawalek wyzej, ja sie panicznie boje dentysty a wiekszosc zebow leczylem u niego:]
Swoja droga gosc kiedys leczyl dzieci wiec moze dlatego ma takie cierpliwe podejscie

Youstynka
12-01-2009, 11:01
Przecież wiem :], ale troche kosmiczne ceny mają... chociaż jak nie znajdę nic innego to chyba będę musiała tam iść.
A może gdzieś usypiają? Żebym nie widziała, z czym mi idą do szczęki i nie czuła? Dam sobie wtedy nawet pół szczęki wyrwać:D

n0rek
12-01-2009, 11:52
skad wiesz? :)
w sandencie usypiali kiedys, nie wiem jak teraz, na swietego jana. Tyle ze to troche niebezpieczne

DORCIA
12-01-2009, 12:19
Anielska cierpliwosc i delikatnosc ma "nasz" dentysta.Ja do dentysty nie chodziłam własnie ze wzgledu na złe wspomnienia szkolnej dentystki.Wstyd sie przyznac ale tak własnie było,i sama doprowadziłam to tego ze leczenie zabkow pozniej trwało bardzo długo bo tak były chore..Dentysta fachowiec, uratował mi dwa zabki ktore nadawały sie do wyrwania,to było pare lat temu a te plomby światłoutwardzalne do dzis sie trzymaja,nie kruszeja i są białe:) pozdrawiam cieplutko:)

n0rek
12-01-2009, 12:47
plomby swiatloutwardzalne sa na polskim rynku od kiedy pamietam wizyty u dentysty a bedzie to kilkanascie lat :>

Hamster
12-01-2009, 19:09
ER-DENT najlepszy.

A adresy do dwóch gabinetów są gdzieś w necie.

BoogieInTheMorning
16-01-2009, 21:00
Przecież wiem :], ale troche kosmiczne ceny mają... chociaż jak nie znajdę nic innego to chyba będę musiała tam iść.
A może gdzieś usypiają? Żebym nie widziała, z czym mi idą do szczęki i nie czuła? Dam sobie wtedy nawet pół szczęki wyrwać:D

Usypiają :):) Dobre! Jakbyś nie znalazła takiego dentysty, mogę Ci trochę sadła niedzwiedzia polarnego załatwić. Ponoć w zmieszaniu z eterem i kielnią żubrówki, daje sen na całą zimę, ktoś Cie przecież z rodziny na fotel podrzuci, taksy nie drogo teraz biorą w dobie kryzysu:) Pozwodzenia

czarujaca20
21-05-2009, 10:04
Czy ktos moze mi jeszcze potwierdzic, jak to jest z ta pania Mazurkiewicz na Smolki? Ktos napisal, ze jest dobra i ma normalne ceny. Warto?? Dzieki za wszelkie odpowiedzi

malinka333
21-05-2009, 10:21
Ja pisałam - warto pójśc - sama zamierzam w czerwcu - przyjmuje na końcu smolki blisko skrzyzowania ze słowackiego - jest tabliczka z numerem tel .

czarujaca20
21-05-2009, 12:35
Dzieki! Nr tel znalazlam na necie, to fajnie bo bede miala tylko chwile, tez wlasnie ide w czerwcu :) To dzieki jeszcze raz i pozdrawiam!!

malinka333
21-05-2009, 18:30
Czarująca nie ma za co .A co do cen obecnie nie orientuję się - ale za niektóre rzeczy nawet na NFZ trzeba dopłacać - więc wolę solidnie prywatnie - bo w końcu już zapłaciłam za błedy funduszowej opieki

maria
15-07-2009, 15:14
Czesc wam,
Mam prosbe! Czy ktos ma dobrego, sprawdzowanego i fantastycznego dentyste? Mam w planie zrobic sobi licowki porcelovane i chcalabym w Przemylu sobie je zrobic, z tym ze nie wiem gdzie :(

Dziekuje z gory za pomoc xxx

Witam! mam podobne plany w najblizszym czasie, tj zrobic sobie licowki. Czy udalo ci sie znalezc dobrego dentyste w Przemyslu, ktory robi to solidnie i za przyzwoita cene? bede wdzieczna za wszelkie porady. Pozrawiam serdecznie

maria
17-07-2009, 11:01
witam ponownie, czy ktos z was robil sobie licowki porcelanowe w przemyslu, gdzie i jaki to byl koszt?

Pozdrawiam

andrzejzaucha
11-01-2010, 12:52
witam,chyba nikt się nie obrazi gdy odświeżę temat? czy znacie jakiegoś aktualnie przyjmującego prywatnie stomatologa? próba dodzwonienia się pod wszystkie numery do dentystów w Przemyślu podane w internecie zakończyła się fiaskiem,żaden nie odbierał. Znacie jakiegoś do którego można pójść od razu? i czy znacie ceny?

yankes_69
11-01-2010, 14:13
Andrzej Duplaga, Dworskiego 2 (obok fryzjera i solarium) - tel. 6751000, nie pamiętam dokładnie godzin urzędowania, ale najłatwiej próbować koło południa parę minut przed równą godziną albo przed "połówką"). Co do terminów to z reguły 2 tygodnie do przodu normalne godziny popołudniowe są zajęte, ale jeśli coś jest pilnego to można się dogadać i próbować wbić się pomiędzy wizyty lub "na fajrant" przyjść.

kamill91
11-01-2010, 15:00
polecam Pania Stabiszewska kolo Zusu ale to na kase chorych i kolejki troche sa chyba ze z bolącym to moze gdzies Cie w kolejke zmiesci :)

kamill91
11-01-2010, 15:01
Andrzej Duplaga, Dworskiego 2 (obok fryzjera i solarium) - tel. 6751000, nie pamiętam dokładnie godzin urzędowania, ale najłatwiej próbować koło południa parę minut przed równą godziną albo przed "połówką"). Co do terminów to z reguły 2 tygodnie do przodu normalne godziny popołudniowe są zajęte, ale jeśli coś jest pilnego to można się dogadać i próbować wbić się pomiędzy wizyty lub "na fajrant" przyjść.

Ceny ze głowa mała... chodziłem około 2 lat straciłem pewnie kolo 3tys a zęby do leczenia nadal są ....

yankes_69
11-01-2010, 15:08
Ceny ze głowa mała... chodziłem około 2 lat straciłem pewnie kolo 3tys a zęby do leczenia nadal są ....

Napisz jeszcze na co wydałeś te 3 tysiące. Normalna plomba ze znieczuleniem kosztuje u niego 100zł, nie wydaje mi się aby to była cena, że "głowa mała".

Weronika1
11-01-2010, 17:25
Ja chodzę do Pani Huk na 3 - go maja, nie tracę fortuny. Jest jescze gabinet na Pl. Konstytucji Pani dr Rogalskiej

kamill91
11-01-2010, 19:41
Napisz jeszcze na co wydałeś te 3 tysiące. Normalna plomba ze znieczuleniem kosztuje u niego 100zł, nie wydaje mi się aby to była cena, że "głowa mała".

Nie chodziłem tylko na wstawianie plomby... Leczenie itd a każda wizyta minimum 50-100zl.

karoleks
23-01-2010, 15:02
Ja chodzę do Pani Huk na 3 - go maja, nie tracę fortuny. Jest jescze gabinet na Pl. Konstytucji Pani dr Rogalskiej

Ja też byłem u niej (P. Huk) parę lat temu. Założyła mi plomby i zrobiła ze skorupy zęba całkiem fajne urządzenie do gryzienia w mojej gębie. Polecam ją. Bardzo miło i profesjonalnie.

neta12345
03-04-2011, 09:17
czy moglibyscie podawac ceny za wizyte za zrobienie zeba , albo chociaz ilekoszutuje leczenie kanalowe

n0rek
04-04-2011, 08:47
czy moglibyscie podawac ceny za wizyte za zrobienie zeba , albo chociaz ilekoszutuje leczenie kanalowe

a moglibyscie podac ceny za naprawe auta? ;) mniej wiecej tak samo to brzmi

leczenie kanalowe w zaleznosci od dentysty i skomplikowania to jakies 150-300zl

yankes_69
04-04-2011, 09:45
Pan Duplaga stracił u mnie zaufanie wiec byłem zmuszony poszukać alternatywy. Kolega skierował mnie do Pani Magdaleny Fudali-Walczak w tym oto gabinecie http://stomatolog.przemysl.pl . Na stronie wśród personelu Jej nie ma, prawdopodobnie jest od niedawna bo na wizytę można było się umówić już na następny dzień. Wyposażenie gabinetu klasyczne, jest wszystko co trzeba plus telewizor. Pani stomatolog miła i rzeczowa, asystentka pomaga podczas zabiegu. Zapłaciłem 140zł za naprawdę duże wypełnienie bez znieczulenia (ząb wcześniej leczony kanałowo). Widziałem, że od razu zakładają kartotekę, udzielają informacji o gwarancji na usługę, przypominają telefonicznie o wizytach, można płacić kartą, jak dla mnie XXI wiek.

kamill91
04-04-2011, 15:56
Widzę że nie ja jedny "przejechałem" się na p. Dupladze.
Chodzę teraz do dentystki na Glazera także prywatnie i sobie chwalę chociaż nie ma tam nie wiadomo jakich standardów bo to mały gabinecik.

yankes_69
04-04-2011, 16:25
Kto powiedział, że się przejechałem? Jakby ktoś pytał to nikomu go na pewno nie odradzę.

Miśku
04-04-2011, 20:51
http://pl-pl.facebook.com/pages/Stomatolog-670-40-70/196997007006903

kamill91
04-04-2011, 21:36
szczerze jak dla mnie to naciągacz wiele nie zrobil a kase wziął

mazel_tov
05-04-2011, 22:22
A ja bardzo polecam panią Małgorzatę Kęnskę z gabinetu na Krasińskiego. Można do niej się zapisać zarówno prywatnie jak i w ramach umowy z NFZ. Plomba ze znieczuleniem kosztuje 90zł.

barteq
24-02-2013, 19:53
Witam wszystkich.

Piszę, ponieważ mam do Was prośbę związaną z tym, że poszukuję najlepszego stomatologa w Przemyślu i/lub okolicach. Mam kilka zębów do kompleksowej naprawy i potrzebuję osoby, która podejdzie do mojej osoby konkretnie i zaoferuje mi najlepszą jakość usług, a nie tak jak w większości gabinetów stomatologicznych, czyli na ilość, a kosztem jakości.

Ponieważ ostatnie posty są z 2011r., proszę o krótką wypowiedź kogo aktualnie polecacie, a także dlaczego właśnie tą osobę, ponieważ jeśli chodzi o stomatologię, to tylko polecenie może tu być gwarantem staranności.

Czekam na pomoc z Waszej strony.

Pozdrawiam,
barteq

yankes_69
24-02-2013, 22:00
Pani Daria Ruczak z gabinetu Doktora Ledwonia http://www.stomatolog.przemysl.pl/ (na zdjęciu na głównej stronie trzecia od lewej). Chodzę tam od ok dwóch lat, zostawiłem sporo pieniędzy ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wcześniej miałem robione kanałowe leczenie w jednym z zębów przez dwóch przemyskich stomatologów, oboje temat spierd..... Pani Daria jasno powiedziała, że są małe szanse na uratowanie zęba i albo leczymy albo usuwamy. Po ponad rocznym leczeniu temat tego zęba został pozytywnie zamknięty :)

kamill91
25-02-2013, 15:04
Polecam stomatolog Stabiszewską przyjmuje w budynku obok ZUS`u. Przyjmuje tylko prywatnie i dużo się płaci ostatnio za 2 zęby zapłaciłem 300zl ale jest solidnie :)

Mirekos
25-02-2013, 17:36
barteq Polecam ci faktycznie ten gabinet co yankes_69 powiem tak chodziłem do wielu po nich posypały mi sie zęby trafiłem do tego gabinetu no i moje problemy się skończyły :) a ja nie lubię chodzić po dentystach :icon_conf chodziłem do dr Kornecka na stronie możesz zobaczyć która to Dr
dodam tylko jeszcze ze miałem ogromną kompleksową naprawę :cwm14: podejście i jakość super tylko w kieszeni już mniej :eek3:

malybobek
25-02-2013, 18:42
yankes_69 mógłbyś mi napisać jaki jest koszt "naprawy" zęba?

Ja chodzę na słowackiego do pani Ląg, zaraz koło biblioteki publicznej. W sumie zrobiłam u niej prawie całą szczękę, ale trzy zęby wydają mi się delikatnie mówiąc "spieprzone", w tym nieszczęsna jedynka...

Chciałabym także uzyskać opinię co do porządnego ortodonty w naszym mieście. Byłam u pani Morozow,ale ta stwierdziła, że z moimi zębami już nic nie da się zrobić. Wolałabym uzyskać opinię jeszcze jednej osoby...

yankes_69
25-02-2013, 19:05
Koszt regularnej plomby to z tego co kojarzę 140zł plus znieczulenie, kanałowe leczenie to 150zł od kanału, usuwanie kamienia plus piaskowanie to 200zł. Nie gwarantuję, że to są dokładne ceny bo na paragonie jest usługa stomatologiczna z podsumowaniem za wszystko co miałem robione ale wiele raczej się nie pomyliłem.

pysiak
25-02-2013, 19:51
a co myślicie o pani stomatolog - K. Peczynko?

moraski
25-02-2013, 21:04
Porządny ortodonta to tylko na ul. Grunwaldzkiej dr Skowronek z gabinetu Complex-dent. Wyprostowałem ząbki dzieciom a teraz żonce też zafundowałem holywoodzki uśmiech, mimo opinii innych odtodontów że "tu nic się nie poradzi"

kamill91
27-02-2013, 15:38
sprawdzony dobry ortodonta jest troche dalej bo w rzeszowie na rejtana rodzenstwo tam robilo aparaty na zeby i sobie chwalą

SSIK
08-03-2013, 08:07
Zna ktoś dentystę Michała Wojcieszko? Przyjmuje przy 3-go maja 31/2

Rocky
08-03-2013, 18:16
Ten Pan jest bardzo młodym stomatologiem, pracuje bodajże od 2-3 lat. Z opinii innych osób wnioskuję, że robi dobrze i tanio, lecz nie ma doświadczenia (z racji tego, że jest nowy na rynku). Osobiście nie korzystałem z usług tego Pana.