PDA

View Full Version : Najlepszy fryzjer w Przemyślu

malybobek
30-03-2010, 15:04
cześć poszukuję dobrego fryzjera damskiego w naszym mieście nie orientujecie się gdzie taki się znajduje??dobrze by było gdyby był stosunkowo tani...

wenka
01-04-2010, 16:30
ODRADZAM fryzjera ktory sie miesci na wprost muzeum ziemi przemyskiej (nie wiem czy to jeszcze ul. ratuszowa czy juz walowa ) strasznie upierdliwy facet i przemadrowaty jakby wszystkie rozumy pozjadal i nie chce mu sie strzyc len jeden!!!!fe...

ohjehr
01-04-2010, 18:52
O ile się nie mylę, to to jest fryzjer męski, a do tego tu pytamy o najlepszego fryzjera. Wiem, że na Chopina jest dobry. I męski i damski (choć głównie drugi).

olekzakapior
01-04-2010, 19:03
meski- na przeciwko rotakana grunwaldzkiej, nr.1 w mieście ! za każdym razem żałowałem ,ze z powodu długiej kolejki poszedłem gdzie indziej, poważnie !

Jimis
01-04-2010, 19:09
koło pomnika Orląt Przemyskich,
na wprost tego dużego sklepu ogrodowego koło słowackiego@

RiceBoy
01-04-2010, 20:57
na mniszej byl kiedys dobry zaklad fryzjerski. ale od czasu kupna maszynki nie chodzę do takich firm :d
dla kobiet - ponoc na slowackiego jest dobra fryzjerka

pewe
02-04-2010, 07:03
popieram, maszynka jest najlepsza, tylko trzeba ją dobrze naładować, żeby bateria w połowie strzyżenia nie padła:D

em
02-04-2010, 14:04
Zamiast teoretycznie "taniego i dobrego", wybrałabym niezbyt taniego, i dobrego..
Przynajmniej mam pewność, że zrobi tak jak chcę, a nie tak jak komuś wyjdzie.

Kościuszki 7.

Gała
02-04-2010, 15:16
Studio Effect, Krasińskiego 41. Aha, wiem to ze słyszenia, szczególnie polecana jest p. Wiola. Ja, jak RiceBoy używam maszynki do strzyżenia, fryzura prawie na nulę, i spokój.

mazel_tov
02-04-2010, 20:47
Oj, a ja p. Wioli nie polecam. Byłam u niej kilka razy i nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Za każdym razem chodziłam kolejny raz, bo każdy mówił, że taka dobra i fajna, ale teraz już przestałam.
Jedyny fryzjer w Przemyślu z którego byłam zadowolona to taki Pan, który pracował w Gabrielu w Rynku, naprawdę wiedział co robi. Może ktoś go kojarzy i wie czy można go jeszcze u nas gdzieś znaleźć?

hhera
14-04-2010, 12:48
podbijam. Szukam dobrego fryzjera w pslu damskiego z wyobraznia ,zeby to sciecie mialo rece i nogi a nie ... ;|

kamill91
14-04-2010, 13:42
Na Kosciuszki chodzi siostra i strasznie sobie chwali ;) tylko ostrzegam ceny kosmiczne :P

hhera
20-04-2010, 15:39
czyli w Przemyslu nie ma zadnego dobrego damskiego fryzjera?

Radoos
20-04-2010, 17:31
Nie.

em
21-04-2010, 09:09
czyli w Przemyslu nie ma zadnego dobrego damskiego fryzjera?

Dostałaś już odpowiedź.
Poza tym nie dowiesz się dopóki sama nie wypróbujesz.

hhera
21-04-2010, 10:41
Hm nie uwazam ,zeby padly satysfakcjonujace mnie odpowiedzi , bo padlo raptem :
kosciuszki
studio effect co pozniej zostalo odradzone i jak z tego wybrac fryzjera?
dlatego wolalabym zaczerpnac opinii innych odnosnie roznych salonow ,zeby moc sobie porownac i zobaczyc jakie wrazenia i odczucia sa .
Jakos nie bardzo bawi mnie zabawa w : metode prob i bledow :)

em
21-04-2010, 12:13
Niestety Przemyśl to za małe miasto by móc w czymś wybierać. Wiem, że chcesz zapłacić za coś, co nie będzie odbębnione. Dlatego też sama wybrałam sie właśnie pod w/w adres - brakowało mi już pomysłów.

Studio Effect może i było kiedyś dobre, ale po paru miesiącach ścinania sie tam byłam niespecjalnie usatysfakcjonowana. Nawet jeśli robiła to polecona tu p. Wiola. Byłam też w studiu Red, czy jak to tam sie nazywa (ul. Władycze) - okazał się jeszcze gorszym wyborem. Reszta salonów wydaje mi sie po prostu tania, nijaka.
Jeśli chodzi o Kościuszki, to polecam tam panią Marte, z burzą rudych włosów. Dziewczyna rozwiała wszelkie dotychczasowe pomysły na moje włosy, a raczej ich brak. I bardzo krótka fryzura, którą zazwyczaj fryzjerzy mi odradzali, okazała się świetnym wyborem dla mnie. A uwierz mi, że nie należe do osób, które z umiłowaniem przesiadują w tego typu miejscach, by tracić czas, pieniądze i często niepotrzebnie nerwy.

Tak więc zobacz i wydaj opinie, bo sama jestem ciekawa czy to tylko moje subiektywne zdanie na temat tego salonu, czy jednak warto.
Ja już raczej wyczerpałam temat ;) Pozdrawiam.

#cinek#
22-04-2010, 07:54
Ja polecam fryzjerkę na ul Słowackiego (p.Ania)
Jest to salon wyżej ILO i po przeciwnej stronie,jak się kończą kamienice jest blok,
pierwszy salon fryzjerski schodkami do góry!!Po przeciwnej str jest bodajże kiosk ruchu.
Nie znam osoby,która nie byłaby zadowolona z efektów!! Pani Ania wie co robi!! :)

hoo
22-04-2010, 15:06
a ja polecę wg mnie najlepszego fryzjera męskiego w Przemyślu, mieści się tam koło pomnika przed mostem STANISŁAW SARNA ul. JANA DŁUGOSZA, biorą tam teraz 10 zł., a wcześniej brali 8 zł., dużo osób tam chodzi,a cena/jakość rewelacja.

piotrus1995
23-04-2010, 09:52
Bajki piszecie najlepszą fryzjerką jest pani Ania zakład fryzjerski jest na Mickiewicza na rampie koło Lidla . Serdecznie polecam

hhera
23-04-2010, 10:10
z tego co mi wiadomo to ten zaklad na Kosciuszki to to samo co Las Palmas,tak?

Kiedys jak bylam tam u kosmetyczki , widzialam ,ze w LP pracuje mezczyzna , czy komus cos wiadomo na ten temat ?

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...

em
23-04-2010, 13:44
Akurat mam ich wizytówke. Są dwa adresy Studia Stylizacji - Kościuszki 7 i "Las Palmas" na Grunwaldzkiej 5.
Co do tego drugiego to się nie orientuje - nie byłam.

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...
Włosy zawsze odrosną ;P Nie ma sie czego bać. Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna. Każda próba dostania sie do męskiego fryzjera została mocno odrzucona przez samych strzyżących ;) Dosyć ciekawe, bo zbyt wiele do strzyżenia to ja nie mam na głowie :)

Pozdrawiam, i gdy sie już zdecydujesz pochwal się jakimś zdjęciem na twarzowisku (http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=144) ;)

St.Anger
23-04-2010, 16:07
Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna.

Żałuj :) Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm.... :bigsmile:

kamill91
24-04-2010, 09:05
Żałuj :) Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm.... :bigsmile:

hehe to może taki jak z filmu "Nie zadzieraj z fryzjerem" ? :D

magdalinska
24-04-2010, 18:47
taaa.... wizje, wyczucie.... poszłam raz troszke podciac włosy, same koncówki,linia ciecia miała zostac taka sama. Dla niego koncówki to bylo skrocenie włosów o przynajmniej polowe i zniszczenie fajnej fryzury. to byl pierwszy i ostatni raz, kiedy dalam mu dotknac moich włosów.

natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac :)

St.Anger
24-04-2010, 18:51
Chyba nie mówimy o tym samym facecie :) Albo zwyczajnie się nie zrozumieliście...

magdalinska
24-04-2010, 19:10
chyba o tym samym ;) raczej on nie zrozumial albo nie sluchal co do niego mowie ;)

St.Anger
24-04-2010, 19:21
to zapraszam do mnie, Przemas może potwierdzić jaką jestem świetną fryzjerką :icon23:
Swoją drogą każdy fryzjer ma swojego "konika". Wszystko zależy od włosów. Najlepsi fryzjerzy w Przemyślu (którzy czarowali niezwykłe rzeczy na głowach sióstr i koleżanek) niejednokrotnie zrobili mi coś, co wyglądało jak ślad po kombajnie, bo mam ciężkie, niezwykle gęste, grube i falowane włosy. Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów :)

magdalinska
25-04-2010, 06:52
Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów :)

racja :) chociaz u jednej babki, nawet jak za pierwszym razem bylo ok, to pozniej juz tylko gorzej....
mam nadz ze juz znalazłam tą jedna, jedyna :D

em
25-04-2010, 09:48
natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac :)

Proszę bardzo :)
Pozdrawiam.

frida
21-07-2010, 13:40
Na Kosciuszki chodzi siostra i strasznie sobie chwali ;) tylko ostrzegam ceny kosmiczne :P
Wie ktoś może ile tam kosztuje ścięcie włosów ?

Aha i czy ktoś był w tym salonie w rynku( tam gdzie jest też siłownia)?Jeśli tak, proszę o opinię.

em
21-07-2010, 15:45
Napisał kamill91 http://forum.przemysl24.pl/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?p=63044#post63044)

Wie ktoś może ile tam kosztuje ścięcie włosów ?

Ścięcie krótkich włosów - 50zł.

frida
21-07-2010, 19:27
Dzięki em (-:

animka11
12-09-2010, 14:11
nie jestem z przemyśla a niedługo mam tam wesele koleżanki i proszę o pomoc...
gdzie mogłabym sie jakoś ładnie i nie drogo uczesać czy są jakieś sprawdzone miejsca, salony, które moglibyscie polecic?? bardzo prosze o adresy gdyz jestem w tym temacie komplatnie zielona:/

malybobek
25-08-2011, 12:56
Czy był ktoś może w salonie fryzjerskim Kreator w rynku? ponownie szukam porządnego fryzjera damskiego a właśnie jedna osoba mi poleca owy salon,chciałabym zaczerpnąć innych opinii..

frystylez
26-08-2011, 08:16
Moja żona obecnie chodzi do fryzjera na rynku do młodej kobietki na podcieniach pod fitnesem i naprawdę podoba mi się jak wygląda wracająca po tej stylizacji:)))

Metios
28-08-2011, 22:04
Ludzie, ludzie, gdzie wy chodzicie http://www.sfd.pl/buziaki/12.gif najlepszy w Przemyślu jest na Grunwaldzkiej na wprost rotaka.

"Fryzjer męski 9zł" - chodzę tam 11 lat ponad http://www.sfd.pl/buziaki/29.gif

Daugien
29-08-2011, 15:50
Polecam studio fryzur "Pasja" ul.3-go Maja 47, a szczególnie p.Iwonę. Ona jest chyba właścicielką. Tylko się spiesz, bo jest w ciąży i może zaraz wziąć urlop ;p Ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze zetnie mnie tak jak chcę pomimo moich pokrętnych tłumaczeń :D Dodatkowo ceny nie są wygórowane. Za ścięcie i postopniowanie 20 zł. Moja mama ścięcie, farbę i trwałą ok.70 czy 80 zł.

malybobek
29-08-2011, 15:55
Dzięki dzięki :D A może ktoś pamięta fryzjerkę panią Asię ? miała mały salonik na 3 maja właśnie na przeciwko szpaka (teraz tam jest szmateks) fajnie ścięła włosy, wzięła 15 zł (było to dwa lata temu) i słuch po niej zaginął :O

Weronika1
29-08-2011, 19:41
Na 3-go Maja tam gdzie była chińszczyzna też jest dobry fryzjer.

Awa
23-09-2014, 20:13
Chciałabym się podzielić z Wami opinią na temat salonu UV Matrix (ul. Słowackiego). Miałam styczność z tym salonem w związku z jednym z najważniejszym dni w moim życiu tj. ślubem. Niestety przez niekompetencje salonu, złą organizację oraz bardzo niski poziom obsługi klienta wspominam to doświadczenie jako prawdziwy koszmar.Zaczęło się od tego, że na fryzjerkę, która miała mi zrobić fryzurę próbną musiałam czekać ponad 30 min. w salonie- do tej pory mam nieodparte wrażenie, że to był czas potrzebny na ściągniecie jej w trybie pilnym z pobliskiej Medyki - tak jakby ktoś zapomniał o mojej wizycie mimo, że umawiałam ją kilka dni wcześniej. Informację o tym, że moja fryzjerka "się spóźnia" dostałam po 20 min. siedzenia w salonie bez słowa wyjaśnienia. Potem było już tylko gorzej- próba wmówienia rzekomych "ustaleń", których nigdy nie było; dziwne nieuzasadnione pretensje np. o to, że świadkowa "żąda" umożliwienia rozmowy o swoim uczesaniu bezpośrednio z fryzjerką, ogólnie rzecz ujmując bardzo niemiły i nieprofesjonalny kontakt. Niestety na zmianę salonu było już za późno (wszystko działo się w ostatnim tygodniu przed ślubem a chodziło o obsługę/ czesanie na wyjeździe)- znalezienie innego salonu graniczyłoby z cudem więc musiałam brnąć w to dalej. Generalnie jednak nie polecam- nigdy do tej pory nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta oraz taką niekompetencją. Na pocieszenie mogę tylko dodać, że do samej fryzjerki, która mam wrażenie była tylko "narzędziem" w rękach swojej szefowej/ managerki czy kimkolwiek jest Pani zajmująca się kontaktem z klientem, nic nie mam- była miła, profesjonalna i sprawnie sobie poradziła z uczesaniem.

rzęsista
22-10-2014, 18:27
Oj ja również nie polecam Matrixa, ta szanowna Pani Basia wprowadza tak nie miłą atmosferę że aż strach tam iść! Byłam tam dwa razy na hybrydach ale nie polecam wielka żenada!!!

rzęsista
22-10-2014, 18:31
Polecam Fanaberię na ul Sowińskiego obok hotelu europejskiego. Ale tylko i wyłącznie P. Beatę świetnie ścina, doradza ogólnie jestem bardzo wymagająca ale do niej chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to bardzo duże zainteresowanie i na wizytę trzeba się umawiać 10 dni szybciej.

Youstynka
22-10-2014, 20:22
No... UV Matrix potrafi zepsuć tak banalną rzecz jak henna i regulacja brwi...