PDA

View Full Version : Najlepszy fryzjer w Przemyślu

malybobek
30-03-2010, 15:04
cześć poszukuję dobrego fryzjera damskiego w naszym mieście nie orientujecie się gdzie taki się znajduje??dobrze by było gdyby był stosunkowo tani...

wenka
01-04-2010, 16:30
ODRADZAM fryzjera ktory sie miesci na wprost muzeum ziemi przemyskiej (nie wiem czy to jeszcze ul. ratuszowa czy juz walowa ) strasznie upierdliwy facet i przemadrowaty jakby wszystkie rozumy pozjadal i nie chce mu sie strzyc len jeden!!!!fe...

ohjehr
01-04-2010, 18:52
O ile się nie mylę, to to jest fryzjer męski, a do tego tu pytamy o najlepszego fryzjera. Wiem, że na Chopina jest dobry. I męski i damski (choć głównie drugi).

olekzakapior
01-04-2010, 19:03
meski- na przeciwko rotakana grunwaldzkiej, nr.1 w mieście ! za każdym razem żałowałem ,ze z powodu długiej kolejki poszedłem gdzie indziej, poważnie !

Jimis
01-04-2010, 19:09
koło pomnika Orląt Przemyskich,
na wprost tego dużego sklepu ogrodowego koło słowackiego@

RiceBoy
01-04-2010, 20:57
na mniszej byl kiedys dobry zaklad fryzjerski. ale od czasu kupna maszynki nie chodzę do takich firm :d
dla kobiet - ponoc na slowackiego jest dobra fryzjerka

pewe
02-04-2010, 07:03
popieram, maszynka jest najlepsza, tylko trzeba ją dobrze naładować, żeby bateria w połowie strzyżenia nie padła:D

em
02-04-2010, 14:04
Zamiast teoretycznie "taniego i dobrego", wybrałabym niezbyt taniego, i dobrego..
Przynajmniej mam pewność, że zrobi tak jak chcę, a nie tak jak komuś wyjdzie.

Kościuszki 7.

Gała
02-04-2010, 15:16
Studio Effect, Krasińskiego 41. Aha, wiem to ze słyszenia, szczególnie polecana jest p. Wiola. Ja, jak RiceBoy używam maszynki do strzyżenia, fryzura prawie na nulę, i spokój.

mazel_tov
02-04-2010, 20:47
Oj, a ja p. Wioli nie polecam. Byłam u niej kilka razy i nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Za każdym razem chodziłam kolejny raz, bo każdy mówił, że taka dobra i fajna, ale teraz już przestałam.
Jedyny fryzjer w Przemyślu z którego byłam zadowolona to taki Pan, który pracował w Gabrielu w Rynku, naprawdę wiedział co robi. Może ktoś go kojarzy i wie czy można go jeszcze u nas gdzieś znaleźć?

hhera
14-04-2010, 12:48
podbijam. Szukam dobrego fryzjera w pslu damskiego z wyobraznia ,zeby to sciecie mialo rece i nogi a nie ... ;|

kamill91
14-04-2010, 13:42
Na Kosciuszki chodzi siostra i strasznie sobie chwali ;) tylko ostrzegam ceny kosmiczne :P

hhera
20-04-2010, 15:39
czyli w Przemyslu nie ma zadnego dobrego damskiego fryzjera?

Radoos
20-04-2010, 17:31
Nie.

em
21-04-2010, 09:09
czyli w Przemyslu nie ma zadnego dobrego damskiego fryzjera?

Dostałaś już odpowiedź.
Poza tym nie dowiesz się dopóki sama nie wypróbujesz.

hhera
21-04-2010, 10:41
Hm nie uwazam ,zeby padly satysfakcjonujace mnie odpowiedzi , bo padlo raptem :
kosciuszki
studio effect co pozniej zostalo odradzone i jak z tego wybrac fryzjera?
dlatego wolalabym zaczerpnac opinii innych odnosnie roznych salonow ,zeby moc sobie porownac i zobaczyc jakie wrazenia i odczucia sa .
Jakos nie bardzo bawi mnie zabawa w : metode prob i bledow :)

em
21-04-2010, 12:13
Niestety Przemyśl to za małe miasto by móc w czymś wybierać. Wiem, że chcesz zapłacić za coś, co nie będzie odbębnione. Dlatego też sama wybrałam sie właśnie pod w/w adres - brakowało mi już pomysłów.

Studio Effect może i było kiedyś dobre, ale po paru miesiącach ścinania sie tam byłam niespecjalnie usatysfakcjonowana. Nawet jeśli robiła to polecona tu p. Wiola. Byłam też w studiu Red, czy jak to tam sie nazywa (ul. Władycze) - okazał się jeszcze gorszym wyborem. Reszta salonów wydaje mi sie po prostu tania, nijaka.
Jeśli chodzi o Kościuszki, to polecam tam panią Marte, z burzą rudych włosów. Dziewczyna rozwiała wszelkie dotychczasowe pomysły na moje włosy, a raczej ich brak. I bardzo krótka fryzura, którą zazwyczaj fryzjerzy mi odradzali, okazała się świetnym wyborem dla mnie. A uwierz mi, że nie należe do osób, które z umiłowaniem przesiadują w tego typu miejscach, by tracić czas, pieniądze i często niepotrzebnie nerwy.

Tak więc zobacz i wydaj opinie, bo sama jestem ciekawa czy to tylko moje subiektywne zdanie na temat tego salonu, czy jednak warto.
Ja już raczej wyczerpałam temat ;) Pozdrawiam.

#cinek#
22-04-2010, 07:54
Ja polecam fryzjerkę na ul Słowackiego (p.Ania)
Jest to salon wyżej ILO i po przeciwnej stronie,jak się kończą kamienice jest blok,
pierwszy salon fryzjerski schodkami do góry!!Po przeciwnej str jest bodajże kiosk ruchu.
Nie znam osoby,która nie byłaby zadowolona z efektów!! Pani Ania wie co robi!! :)

hoo
22-04-2010, 15:06
a ja polecę wg mnie najlepszego fryzjera męskiego w Przemyślu, mieści się tam koło pomnika przed mostem STANISŁAW SARNA ul. JANA DŁUGOSZA, biorą tam teraz 10 zł., a wcześniej brali 8 zł., dużo osób tam chodzi,a cena/jakość rewelacja.

piotrus1995
23-04-2010, 09:52
Bajki piszecie najlepszą fryzjerką jest pani Ania zakład fryzjerski jest na Mickiewicza na rampie koło Lidla . Serdecznie polecam

hhera
23-04-2010, 10:10
z tego co mi wiadomo to ten zaklad na Kosciuszki to to samo co Las Palmas,tak?

Kiedys jak bylam tam u kosmetyczki , widzialam ,ze w LP pracuje mezczyzna , czy komus cos wiadomo na ten temat ?

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...

em
23-04-2010, 13:44
Akurat mam ich wizytówke. Są dwa adresy Studia Stylizacji - Kościuszki 7 i "Las Palmas" na Grunwaldzkiej 5.
Co do tego drugiego to się nie orientuje - nie byłam.

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...
Włosy zawsze odrosną ;P Nie ma sie czego bać. Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna. Każda próba dostania sie do męskiego fryzjera została mocno odrzucona przez samych strzyżących ;) Dosyć ciekawe, bo zbyt wiele do strzyżenia to ja nie mam na głowie :)

Pozdrawiam, i gdy sie już zdecydujesz pochwal się jakimś zdjęciem na twarzowisku (http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=144) ;)

St.Anger
23-04-2010, 16:07
Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna.

Żałuj :) Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm.... :bigsmile:

kamill91
24-04-2010, 09:05
Żałuj :) Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm.... :bigsmile:

hehe to może taki jak z filmu "Nie zadzieraj z fryzjerem" ? :D

magdalinska
24-04-2010, 18:47
taaa.... wizje, wyczucie.... poszłam raz troszke podciac włosy, same koncówki,linia ciecia miała zostac taka sama. Dla niego koncówki to bylo skrocenie włosów o przynajmniej polowe i zniszczenie fajnej fryzury. to byl pierwszy i ostatni raz, kiedy dalam mu dotknac moich włosów.

natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac :)

St.Anger
24-04-2010, 18:51
Chyba nie mówimy o tym samym facecie :) Albo zwyczajnie się nie zrozumieliście...

magdalinska
24-04-2010, 19:10
chyba o tym samym ;) raczej on nie zrozumial albo nie sluchal co do niego mowie ;)

St.Anger
24-04-2010, 19:21
to zapraszam do mnie, Przemas może potwierdzić jaką jestem świetną fryzjerką :icon23:
Swoją drogą każdy fryzjer ma swojego "konika". Wszystko zależy od włosów. Najlepsi fryzjerzy w Przemyślu (którzy czarowali niezwykłe rzeczy na głowach sióstr i koleżanek) niejednokrotnie zrobili mi coś, co wyglądało jak ślad po kombajnie, bo mam ciężkie, niezwykle gęste, grube i falowane włosy. Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów :)

magdalinska
25-04-2010, 06:52
Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów :)

racja :) chociaz u jednej babki, nawet jak za pierwszym razem bylo ok, to pozniej juz tylko gorzej....
mam nadz ze juz znalazłam tą jedna, jedyna :D

em
25-04-2010, 09:48
natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac :)

Proszę bardzo :)
Pozdrawiam.

frida
21-07-2010, 13:40
Na Kosciuszki chodzi siostra i strasznie sobie chwali ;) tylko ostrzegam ceny kosmiczne :P
Wie ktoś może ile tam kosztuje ścięcie włosów ?

Aha i czy ktoś był w tym salonie w rynku( tam gdzie jest też siłownia)?Jeśli tak, proszę o opinię.

em
21-07-2010, 15:45
Napisał kamill91 http://forum.przemysl24.pl/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?p=63044#post63044)

Wie ktoś może ile tam kosztuje ścięcie włosów ?

Ścięcie krótkich włosów - 50zł.

frida
21-07-2010, 19:27
Dzięki em (-:

animka11
12-09-2010, 14:11
nie jestem z przemyśla a niedługo mam tam wesele koleżanki i proszę o pomoc...
gdzie mogłabym sie jakoś ładnie i nie drogo uczesać czy są jakieś sprawdzone miejsca, salony, które moglibyscie polecic?? bardzo prosze o adresy gdyz jestem w tym temacie komplatnie zielona:/

malybobek
25-08-2011, 12:56
Czy był ktoś może w salonie fryzjerskim Kreator w rynku? ponownie szukam porządnego fryzjera damskiego a właśnie jedna osoba mi poleca owy salon,chciałabym zaczerpnąć innych opinii..

frystylez
26-08-2011, 08:16
Moja żona obecnie chodzi do fryzjera na rynku do młodej kobietki na podcieniach pod fitnesem i naprawdę podoba mi się jak wygląda wracająca po tej stylizacji:)))

Metios
28-08-2011, 22:04
Ludzie, ludzie, gdzie wy chodzicie http://www.sfd.pl/buziaki/12.gif najlepszy w Przemyślu jest na Grunwaldzkiej na wprost rotaka.

"Fryzjer męski 9zł" - chodzę tam 11 lat ponad http://www.sfd.pl/buziaki/29.gif

Daugien
29-08-2011, 15:50
Polecam studio fryzur "Pasja" ul.3-go Maja 47, a szczególnie p.Iwonę. Ona jest chyba właścicielką. Tylko się spiesz, bo jest w ciąży i może zaraz wziąć urlop ;p Ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze zetnie mnie tak jak chcę pomimo moich pokrętnych tłumaczeń :D Dodatkowo ceny nie są wygórowane. Za ścięcie i postopniowanie 20 zł. Moja mama ścięcie, farbę i trwałą ok.70 czy 80 zł.

malybobek
29-08-2011, 15:55
Dzięki dzięki :D A może ktoś pamięta fryzjerkę panią Asię ? miała mały salonik na 3 maja właśnie na przeciwko szpaka (teraz tam jest szmateks) fajnie ścięła włosy, wzięła 15 zł (było to dwa lata temu) i słuch po niej zaginął :O

Weronika1
29-08-2011, 19:41
Na 3-go Maja tam gdzie była chińszczyzna też jest dobry fryzjer.