PDA

View Full Version : TVN Turbo i legendy PRLu w Przemyślu

maiczel
01-08-2010, 13:17
Dziś w TVN Turbo ogladałem program legendy PRLu który byl realizowany w Rzeszowie i wpadłem na taki pomysł jakoż iż znam jednego pasjonata takich pojazdów w naszym mieście ( posiada samochod i 5 motocykli ) żeby napisać do realizatorów by odwiedzili również nasze miasto ;) tylko wydaje mi sie ze jeden pasjonat to za mało by opłacało sie zrealizować taki program trzeba odszukać wiecej takich pasjonatów lub posiadaczy unikatowych pojazdów ;> moze ktoś zna ? To ciekawa opcja by pokazać miasto ;)

madziuu
01-08-2010, 13:26
ano, pomysł bardzo dobry, bo mamy potencjał. musiałbyś uderzyć do lokalnych klubów pojazdów zabytkowych, (niestety tylko prl, bo są i starsze :)), ewentualnie poszukać na forach, ja również się rozejrzę w temacie i kuknę Ci na pw.

maiczel
01-08-2010, 13:43
ok najlepiej było by właśnie zorientować się jaki mamy ten potencjał i przez ludzi do ludzi dowiemy się co mamy do zaoferowania ;) myśle że wzbudzimy zainteresowanie ;) i wydaje mi sie ze internet jest najlepsza drogą do zorganizowania i zjednoczenia wszystkich pasjonatow ;)

maiczel
01-08-2010, 13:44
http://www.tvnturbo.pl/program/2200/view to chyba strona programu ale nie jestem pewien jeszcze poszukam kontaktu do nich ;) jak tylko pojawi sie w internecie odcinek z rzeszowa to zamieszcze na forum odpowiedni odnosnik ;)

szeggy
01-08-2010, 13:47
Polecam stronke http://www.youngtimer.pl/ i tam rozejrzenia sie po Przemyskich adresach na forum ;P tak samo jak http://www.moto-przemysl.info/ mozna dac informacje czy sa "pasjonaci" bo pewnie wlascicielow starych aut nie trudno znalezc ale zeby to byly auta kojarzace sie z PRL to juz trudniej ;P

RiceBoy
01-08-2010, 17:50
to mój masserati sie nie nada bo oni lubią auta z małym przebiegiem :D
2 mini na kazanowie byly kiedys, jakies trabanty/syreny/Wartburgi nawet warszawe widzialem/ czarna wołge. a wczoraj widziałem shleby albo cobre nie wiem dokładnie ale wypas auto :D wiec aut jest sporo + to co w garażach :D

cien
01-08-2010, 21:32
Dziś w TVN Turbo ogladałem program legendy PRLu który byl realizowany w Rzeszowie i wpadłem na taki pomysł jakoż iż znam jednego pasjonata takich pojazdów w naszym mieście ( posiada samochod i 5 motocykli ) żeby napisać do realizatorów by odwiedzili również nasze miasto ;) tylko wydaje mi sie ze jeden pasjonat to za mało by opłacało sie zrealizować taki program trzeba odszukać wiecej takich pasjonatów lub posiadaczy unikatowych pojazdów ;> moze ktoś zna ? To ciekawa opcja by pokazać miasto ;)

kosztuje to 15 000 netto, mogę podesłać ofertę

RiceBoy
01-08-2010, 22:09
ale kto płaci 15 000 ?? ten co pokazuje swoje samochody??? bez sensu :x

pewe
02-08-2010, 07:27
W naszym mieście i jego najbliższej okolicy jest trzy warszawy 224 zachowane w idealnym stanie lub odrestaurowane. O trzech wiem, tylko ciekawi mnie co jeszcze kryją stare szopy pod kocami:) Z mniej zabytkowych wiem jeszcze o wołdze gaz 24 i kilku fiatach 125. Wydaje mi się, że to wystarczyłoby na dobry odcinek.

KoMpReSsOR
03-08-2010, 23:14
Cukiernia Fiore ma także w posiadaniu zabytkowy samochód.. Zaporożeć ? :D

yankes_69
03-08-2010, 23:51
Cukiernia Fiore ma także w posiadaniu zabytkowy samochód.. Zaporożeć ? :D

Nie, to stara multipla. Btw: piękne auto :)

maiczel
04-08-2010, 11:13
no to Teraz wypada zebrać info o właścicielach ;) a może to czytają i się odezwą sami ;) i nie wierzę że za coś się płaci !

cien
04-08-2010, 14:01
no to Teraz wypada zebrać info o właścicielach ;) a może to czytają i się odezwą sami ;) i nie wierzę że za coś się płaci !

MAjczelu chcesz namiar zapytaj - w ramach zawodów DOWNTOWN Przemyśl 2010 wysłaliśmy zapytanie czy zrobią materiał i zrobią ...... za kasę
napisz na prywatnym podam kontakt do TVN Turbo sam się przekonasz

RiceBoy
04-08-2010, 17:41
to jak dla mnie to porażka. zeby stacja miala z czego zrobic materiał i jeszcze ja mam za to bulic. to taj jakby w Pimp My Rice.. Ride miałbym płacić za to ze Xzibit miałby wraz z ekipa odpicować fure za moja kase - jaki w tym sens ? ze ktos to zobaczy??lol zenUa.
Takze watpie czy jakis przeciętny posiadacz oldsmobila wylozyl by taka kase. a jakis kasiasty zt akimi autami by sie w to nie bawil raczej.

cien
04-08-2010, 18:40
chcesz mieć TV to płać - nawet w TVP ORZeszów istnieją już stawki za materiał w Informacjach takie mamy czasy
wracając do mojej działki relacja z Downtown Przemyśl 2010 w Eurosport 2 - 30 000 netto i nikogo nie obchodzi kto zapłaci - chcesz mieć płać nie płacisz nie masz - ludzie dzis nawet publiczna telewizja liczy kasę i mimo swojej misyjności bilans musi wyjść minimum na 0

maiczel
06-08-2010, 00:32
Ok To dziadzia z Rzeszowa który w ostatnim odcinku pokazywał 50-cio letniego Moskwicza zapłacił im 15 tys za to ze go odwiedzili z kamerą :O ? troche chyba naciagasz ;P !

maiczel
06-08-2010, 00:33
Ale nie wiem nigdy nie mialem z czyms takim do czynienia ... moze sie nie znam !