REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miejscówka na plener ślubny- Propozycje

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Miejscówka na plener ślubny- Propozycje

Witam,

Założyłem nowy wątek bo temat wydaje się być ciekawy a mógłby zaginąć w gąszczu spraw jakie są poruszane w temacie "pytanie odnośnie wesela..."

Otóż, chciałbym Was prosić o rade odnośnie wyboru miejsca na plener ślubny w okolicach Przemyśla. Chodzi zarówno o standardowe miejsca najczęściej wybierane (niestety już sporo lat nie mieszkam w Przemyślu i po prostu nie wiem gdzie jechać) jak i te niebanalne, nieodgadnione, mało odwiedzane a mające swój klimat i urok. Oczywiście fotograf na pewno będzie miał swoje propozycje, ale myślę że byłoby ciekawie mieć jakiegoś asa w rękawie w razie W....

Arti dal mi już namiary na mała zamkniętą stacyjkę kolejową w Pikulicach, ale nie miałem czasu jeszcze oblookac.

Pozdrawiam,
    Tomek

Odp: Miejscówka na plener ślubny- Propozycje

Wiesz, wszystko zależy co Cię dokładnie interesuje. Ja do Przemyśla się przeprowadzam w przyszłym roku, zaraz po ślubie, ktory już chcemy na miejscu wziąć.

Co do zdjeć w plenerze - ja marze o zdjeciach na łonie wspanialej natury. Mieszkalam jakis czas na śląsku i kocham podkarpacie za piękne góry, lasy, San i najwspanialsze krajobrazy.

Szukając miejsca na wesele natrafiłam na to zdjęcie ->http://www.dworwapowce.com.pl/zdjecia/galeria/img3.jpg
    Zakochałam się w otoczeniu tego hotelu, jest po prostu wspaniałe. Co do zdjęć, to chętnie wybrałabym okoliczne, piękne lasy (kocham przyrodę) i fajną miejscówkę na Sanem.

Jeżeli macie propozycje, to również podpinam się pod pytanie homera. Tak w ogole, to mogę też dostać namiary na tą stację?

Komentarz

http://www.dworwapowce.com.pl/

Komentarz

a ja wolę miejsca gdzie jest dużo zielni

Komentarz

tam gdzie las i łąka... a może gdzieś gdzie jest stary młyn

Komentarz

Pracuję...
          X