REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wesele w Dworze Wapowce

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wesele w Dworze Wapowce

Witam Was!
    Szukając sali natrafiliśmy przypadkiem na Dwór Wapowce - kojarzycie?
    Potrzebujemy wszelkich, aktualnych informacji - jak sala, atrakcje, obsługa, kuchnia itp.
    Podoba nam się spory ogród, który mają ( myślimy by część imprezy nie zrobić właśnie tam, ale wiadomo - trzeba pogodę zamówić )
    Sam klimat bardzo nam się podoba, w ogóle to suknie ślubną planuje mieć w stylu dworskim
    Z tego co widzę po zdjęciach i okolica jest piękna i pokoje dla gości. Sala jest dosyć spora, więc nie powinno być problemu z fajną zabawą.
    Link: http://www.dworwapowce.com.pl

Wszelkie uwagi i opinie są bardzo cenne!

Odp: Wesele w Dworze Wapowce

Suknia nijak się będzie miała do owego dworu gdyż klimatu takowego tam ni widu, ni słychu
    Co do ogrodu, hmm chyba, że się coś zmieniło bo jak byłem ostatnim razem to tylko kawał trawnika z huśtawką i ślizgawką więc nie bardzo widzę dworskiego wesela na ogrodach.
    Co do pięknych okolic, no cóż tak to u nas już jest, że wszystko jest pikne
    niemniej jednak i tak nic nie zobaczysz, podobnie goście, bo;
    Bo tańczą, piją .... od czasu do czasu na zew. na "dymka"
    jedynie babcie z ciocią się przejdą odrobinę, ale i tak tych pięknych okolic nie zobaczą

Jako gość;
    obsługa ok
    kuchnia ok
    atrakcje, jakie se wymyślisz takie masz
    sala - typowa, standardowa sala weselna

Komentarz

Dzięki za pomoc, chyba jednak zdecydujemy się na wesele w Dworze Wapowce, ale chętnie posłucham jeszcze jakiś opinii.
      Byliśmy zobaczyć lokum i całkiem nieźle się prezentuje, mnie akurat wystrój i wnętrze się bardzo podoba. Obsługa się wydaje miła, ciekawa jestem tylko jak to z jedzeniem wygląda.

pozdrawiam

Komentarz

Wybieramy się do Przemyśla i zastanawialiśmy się nad noclegiem. Natknęliśmy się też właśnie na Dwór Wapowce - nieźle się prezentuje i chyba tam się zatrzymamy. Słyszałem o fajnych trasach rowerowych w okolicy, coś wiecie na ten temat?
        Co do Wesela - Dwór wydaje się być bardzo atrakcyjny, ale niestety wiem to póki co tylko ze zdjęć

Komentarz

Zamieszczone przez Barteusz44 Zobacz posta
          Wybieramy się do Przemyśla i zastanawialiśmy się nad noclegiem. Natknęliśmy się też właśnie na Dwór Wapowce - nieźle się prezentuje i chyba tam się zatrzymamy. Słyszałem o fajnych trasach rowerowych w okolicy, coś wiecie na ten temat?
          Co do Wesela - Dwór wydaje się być bardzo atrakcyjny, ale niestety wiem to póki co tylko ze zdjęć
          i na pewno jakbyś tylko miał brać ślub to zapewne tam

Komentarz

Jakie te reklamy sa zalosne :(

Komentarz

Jestem już po ślubie, ale dzięki za propozycje
              Pytałem z ciekawości, bo rozkminiamy nocleg służbowy. No nic zastawiamy sie jeszcze nad czymś w centrum Przemyśla, bo nie wiemy czy znajdziemy czas na wypoczynek niestety :/

Komentarz

a jak wyglądają w tym roku w tym miejscu wesela?

Komentarz

Ja byłem w tym roku - wg. mnie całkiem fajnie ale zależy co komu
                  Kod html:
                   https://krasniej.pl Kancelaria Adwokacka Gocław Warszawa

Komentarz

Byłem, widziałem.. Bardzo fajna sala!

Komentarz

Pracuję...
                    X