REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysl na prezent

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomysl na prezent

Dla mojej dziewczyny .. jak w temacie. Co byscie polecily? Moze jakies kosmetyki??

Wiesz, z prezentami to bywa roznie .. czasami mozna zwyczajnie nie trafic gdy ktos jest bardzo wymagajacy. Z kobieta to bedzie troche latwiej bo jak wiadomo znajdzie sie kilka uniwersalnych pomyslow. Oczywiscie jakies tam vouchery do centrow handlowych to troche pojscie na latwizne wiec nie polecam od razu. Jesli juz mialabym cos wybierac to jakis dobry kosmetyk. Jak sie dobrze poszuka w sieci to z dostawa wyjdzie w rozsadnej cenie. Dobrym tego przykladem moga byc produkty Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/pl,kremy-do-rak.html stosowane takze przez profesjonalistow. Z takiej jakosci napewno bedzie zadowolona poniewaz krem doskonale nawilza dlonie .. wiec po czesci tez skorzystasz.
    Ostatnio edytowany przez zaneta80; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Moze jakis voucher do centrum handlowego? Ablo spa.

Komentarz

Ja mogę polecić jakiś gadżet z Ministerstwa Gadżetów http://www.ministerstwogadzetow.com/ całkiem sporo mają fajnych pomysłów

Komentarz

Zamieszczone przez mati79 Zobacz posta
          Dla mojej dziewczyny .. jak w temacie. Co byscie polecily? Moze jakies kosmetyki??

Kosmetyki ogólnie nie są złą opcją, najważniejsza jest jakość.

Komentarz

Ja nie jestem mistrzem w dawaniu prezentów. Nie wiem, co dać mojej dziewczynie by się ucieszyła. Kupiłem perfumy to zapach jej się nie podobał, kupiłem jej sukienkę to nigdy jej nie założyła. W tym roku postawiłem na praktykę. Zepsuła jej się ładowarka do jej Samsunga więc kupiłem jej ładowarkę. Jak się okazało ten prezent trafiłem. Pierwszy raz od 5 lat hehehe:D
            Sieciowe | GSM | Akcesoria GSM | Ładowarki

Komentarz

Dobry pomysł to już podstawa sukcesu. Uważam, że powinniśmy dobrze znać obdarowanego Ja zawsze staram się wczuć w sytuację drugiej osoby i zastanowić się czego w danej chwili potrzebuje

______

Tapir Interactive Strony www wrocław

Komentarz

Pracuję...
              X