REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hobby

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Coś więcej o nas

moim hobby to powinno byc znoszenie jajek:D:D
    heh
    a tak serioo to fotografia, film, języki obce ( tylko prosze nie miec zadnych dziwnych skojarzen:P), i muuzyyka
    Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.

Komentarz

a ja interesuje się historią gównie fortyfikacje, poza tym oczywiście muzyka, piłka nożna, i zaczynam bawić sięw fotografie

Komentarz

od niedawna zaczęłam grać na gitarze. nie zbyt mi to na razie wychodzi ale sprawia mi to wielką przyjemność.na pewno sie nie poddam będę się do tego momentu uczyć aż się nauczę! czuje że to moja pasja.....po za tym lubię słuchać muzyczki i rozkoszować sieę dobrym filmem ...

Komentarz

a ja lubie jezdzic na snowboardzie, macac vinylowe plyty i mixnac z nich conieco,

Komentarz

przede wszystkim książki niestety coraz mniej czasu mogę poświecić czytaniu...

Komentarz

Zamieszczone przez may_i Zobacz posta
              a ja lubie jezdzic na snowboardzie
              No to czekamy na otwarcie stoku Ja już deskę dzisiaj wyciągam

Komentarz

no jakies male smarowanko slizgu, krawedzie podostrzyc i... no wlasnie....czekac na otwarcie stoku, oby zima byla sroga
                na szczescie stokow wokol dostatek
                snb yeaahhh

Komentarz

Moje zainteresowania to troszkę muzyki, motoryzacji i różnych dzikich na macie akrobacji
                  "Zawsze są dwa uda albo się uda albo się nie uda :D" .:POzdrawiam:.

Komentarz

Dołączę chyba do miłośników fotografii, poza tym języki obce, informatyka, historia. Ponadto zamiłowanie do jazdy rowerem, MTB, cross. Czytam też często, ale po polsku to przeważnie ostatnio tylko strony internetowe. Książki w j. angielskim...

Komentarz

Wyciągam. Również dla nowych forumowiczów!

Posiadacie jakieś niespotykane zainteresowania?
                      Może szukacie innych podobnych wariatów?

Zapraszam!
                      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: edit

Komentarz

Odp: Hobby

Muzyka. Jeśli miałbym kiedykolwiek wymienić jedną rzecz, bez której nie mogę żyć, to jest to właśnie muzyka. Tu nie tylko chodzi o słuchanie dźwięków, często muszę mieć do tego dogodny klimat, by obcować ze sztuką. Wtedy nie słucham muzyki- wtedy ją doświadczam- i to jest piękne. Ponadto uwielbiam poznawać historię ulubionych wykonawców, jakieś ciekawe zdarzenia, dziwne i nieprzewidywalne sploty wydarzeń, które doprowadziły do powstania zespołu/płyty/piosenki... Lubię poznawać całą tą otoczkę, by później móc myśleć o tym słuchając muzyki, to dodaje jakby świetności A, no i zbieram płyty CD (ściągane... ze sklepowej półki of kors :P).

II wojna światowa. Mam świra na punkcie tego okresu. A najbardziej- III Rzesza. Nie, nie jestem nazistą Ale fascynują mnie tamte czasy. To, do jakich niewyobrażalnych podłości byli zdolni ludzie w tamtych trudnych latach. Pod względem estetyki podziwiam Niemców- dlatego też kolekcjonuję różne rzeczy związane z nimi... W swoich zbiorach posiadam sygnet SS i garnitur Gestapo- słabo, ale od czegoś trzeba zacząć

Piłka nożna- teoretycznie jak i praktycznie. Odkąd pamiętam wspieram mój ukochany klub FC Barcelona- i ten płomień miłości nie zgaśnie nigdy. No i uprawiam ten sport. Lubię poganiać za gałą

Lwów. Kocham to miasto. To miasto jest nasze, czuję w nim polskość, czuję w nim doskonałość, czuję w nim... Ale to chyba dało się wywnioskować z moich wcześniejszych postów. Czy jest tutaj jakiś maniak Lwowa? Może jakiś wspólny wyjazd na wakacjach, hm?

Ach, no i na koniec: filmy rysunkowe- najbardziej South Park. Trochę czarnego humoru zmieszanego z ironią i niepohamowanym cynizmem; ukazują życiowe realia w nieco krzywym zwierciadle... I ten typ humoru mi odpowiada

Komentarz

Książki, elektronika (co raz mniej czasu na to zostaje) informatyka, jazda na rowerku, obecnie dwie ostatnie pozycje prawie w zaniku :/
                          Ale POI nadal zostanie moim zamiłowaniem

Komentarz

Zamieszczone przez shangrila Zobacz posta

Lwów. Kocham to miasto. To miasto jest nasze, czuję w nim polskość, czuję w nim doskonałość, czuję w nim... Ale to chyba dało się wywnioskować z moich wcześniejszych postów. Czy jest tutaj jakiś maniak Lwowa? Może jakiś wspólny wyjazd na wakacjach, hm?

Shangrila, witaj w klubie maniaków Polskiego Lwowa.
                            FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                            Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
                            Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Dla mnie doszedł Paintball w międzyczasie, reszta dalej tak samo.

Komentarz

Moje Hobby ??
                                Przede wszystkim wszystko związane z komputerami, potem auto, jazda rowerem, muza i od czasu do czasu porobię kilka zdjęć xD i wiele wiele więcej :D
                                sigpic

Komentarz

Pracuję...
                                X