REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hobby

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hobby

Każdy z Was ma zapewne jakieś hobby, zamiłowanie - coś co lubi robić, co sprawia Wam przyjemność.
    Może podzielicie się w tym temacie swoją pasją. Piszecie wiersze? tworzycie muzykę? lepicie garnki? chodzicie co poniedziałek pograć gdzieś w szachy... zbieracie dziwne rzeczy?

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: Coś więcej o nas

Heh, trochę tych zainteresowań jest, nie na wszystkie wystarcza czasu. Ale głównie to produkcja własnego winka, strzelectwo, śmiganie motorkiem, trochę fotografowanie przy okazji Jakby ktoś chciał coś bliżej z w/w zainteresowań to mogę co nieco więcej opowiedzieć.

Komentarz

nom, fotografia fajna sprawa..

Komentarz

no ba! nawet bardzo fajna ale produkcja wina tez ostro daje rade;>

Komentarz

Przy okazji, ma ktoś ciemne winogronka na sprzedaż. Nie udalo mi się zakupić w tym roku z winnicy pod Krakowem :(

Komentarz

No niestety nie mam, Yankes. Ale produkcje winka chwali się;] Tym bardziej, że u siebie mam aż trzy butle plus wiśniówka w butelkach. Mrrr...

U mnie z zainteresowań jakiś czas temu było łażenie po tym cudnym mieście i fotografia - może nie najlepsza ale bardzo cieszyła (Netka musimy się już koniecznie wybrać w tygodniu). Kiedyś jeżdżenie na dwuśladowcu i łażenie gdziekolwiek się da. A ostatnio przymierzam się pomału do joggingu. Na początek mały truchcik, ale to już coś (Netka następny tydzień należy do nas;]).

---

Ciekawa jestem czy macie jakieś szczególne, charakterystyczne tylko dla Was zachowania, natręctwa, może jakieś sympatycznie nawyki?
            Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Moim hobby obecnie jest mój wnuczek. Praktycznie dawne zamiłowania jak szachy czy turystyka motocyklowa i namiętne czytanie wszystkiego co mi w łapy wpadnie - zostało zawieszone. Ale nie żałuję!

Komentarz

W wolnych chwilach lubię robić np kolczyki, kartki, jakieś rzeczy z masy solnej ... najczęsciej to anioły wychodzą ;-)
                W szachy grywałam gdy sisotra sie tym interesowała :-)

Nad charakterystycznymi zachowaniami musze pomyśleć, ale raczej nie mam.
                Bardzo boję się pająków ... brrr na samą myśl o nich ...

Komentarz

To ja chyba dołączę do grona miłośników fotografii.

Zamieszczone przez YaNkEs_69 Zobacz posta
                  Przy okazji, ma ktoś ciemne winogronka na sprzedaż. Nie udalo mi się zakupić w tym roku z winnicy pod Krakowem :(
                  Wpadnij do mnie to sobie pozrywasz ;-)

Komentarz

moją pasją jest szybownictwo... czym niestety nie mogę cieszyć się w przemyślu, a szkoda...
                    Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

coś więcej o mnie ;>
                      rzadko się udzialam na forum ale lubię czytać :P jakos tak mam :]
                      Moje pasje to kolarstwo górskie, lotnictwo (dąże do tego by pracowac w tym zawodzie, więc także matematyka i fizyka ) motocykle i jakieś tam sporty, które od czasu do czasu próbuje uprawiać
                      Znaczenie życia
                      mierzy się nie czasem, lecz głębią.

-Lew Tołstoj

Komentarz

Ja się do swojego hobby nie przyznam bo się wstydzę.

Oprócz tego lubię też grać muzykę, robić zdjęcia i filmy.

Komentarz

Cieszy, że ludzie mają takie różnorakie zamiłowania:] Nie wiedziałam, że tyle z Was lubi sobie poszybować, polatać po nieboskłonie.

Komentarz

Ja ogólnie lubię motory chociaż wiek jeszcze mi nie pozwala za bardzo poza tym to lubię robić zdjęcia organizować jakieś imprezy urodziny znajomym itd
                            ps. Witam na forum już jakiś czas temu sie zarejestrowałem ale w końcu postanowiłem trochę sie udzielać
                            Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.

Komentarz

Pograc w pileczke nozna dobra rzecz:>
                              Akordeon, bałałajka...

Komentarz

Pracuję...
                              X