REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hobby

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• em
    rozpoczął temat Hobby

Hobby

Każdy z Was ma zapewne jakieś hobby, zamiłowanie - coś co lubi robić, co sprawia Wam przyjemność.
    Może podzielicie się w tym temacie swoją pasją. Piszecie wiersze? tworzycie muzykę? lepicie garnki? chodzicie co poniedziałek pograć gdzieś w szachy... zbieracie dziwne rzeczy?

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

• Flame41
    odpowiedział(a)
    Koszykówka i keyboard :P Dosyć niecodzienne połączenie

Zostaw komentarz:

• weronikadk
    odpowiedział(a)
    Odp: Hobby

Czytanie dobrych książek i rower

Zostaw komentarz:

• Tiramissu
    odpowiedział(a)

szczerze mówiąc to ja rzadko mam czas na swoje hobby. Uwielbiam jeździć konno no ale właśnie, rzadko mam na to czas :(

Zostaw komentarz:

• mamamo
    odpowiedział(a)

Moje hobby to fotografia! Czasami robię sesje zdjęciowe!

Zostaw komentarz:

• amka
    odpowiedział(a)

jazz, książki (zwłaszcza Bauman) nauki społeczne, statystyka i raporty badań społecznych las

Zostaw komentarz:

• italodisco
    odpowiedział(a)

Winiarstwo oraz wina ,muzyka italodisco, gitara basowa i klawisze , miksologia alkoholi - drinki ,

i to tyle pozdrawiam Paweł

www.barman-wesele.pl

Zostaw komentarz:

• JaredLeto
    odpowiedział(a)

Jak kolega wyżej interesuje się muzyką, lubię całymi godzinami siedzieć przy komputerze i 'odkrywać' nowe zespoły. Poza słuchaniem piszę własne teksty, gram na gitarze i klawiszach, czasami także śpiewam. Poza tym filmy/seriale ale na to poświęcam tylko 2-3 godziny tygodniowo. Zapomniałbym - picie w weekendy :D

Zostaw komentarz:

• HenryT
    odpowiedział(a)

Hobby? Astronomia, cywilizacja, nauka, technika, literatura (i pisanie i czytanie), muzyka (nie słuchanie, ale tworzenie), no a przede wszystkim zarabianie kasy na wymienionych

Zostaw komentarz:

• przem33
    odpowiedział(a)

kolekcjonuję "stare" komputery (zx spectrum, atari,amiga, commodore, itp.). Jak ktoś ma na zbyciu

Zostaw komentarz:

• michalb1991
    odpowiedział(a)

Moje Hobby ??
    Przede wszystkim wszystko związane z komputerami, potem auto, jazda rowerem, muza i od czasu do czasu porobię kilka zdjęć xD i wiele wiele więcej :D

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Dla mnie doszedł Paintball w międzyczasie, reszta dalej tak samo.

Zostaw komentarz:

• Kostek
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez shangrila Zobacz posta

Lwów. Kocham to miasto. To miasto jest nasze, czuję w nim polskość, czuję w nim doskonałość, czuję w nim... Ale to chyba dało się wywnioskować z moich wcześniejszych postów. Czy jest tutaj jakiś maniak Lwowa? Może jakiś wspólny wyjazd na wakacjach, hm?

Shangrila, witaj w klubie maniaków Polskiego Lwowa.

Zostaw komentarz:

• _joon_
    odpowiedział(a)

Książki, elektronika (co raz mniej czasu na to zostaje) informatyka, jazda na rowerku, obecnie dwie ostatnie pozycje prawie w zaniku :/
    Ale POI nadal zostanie moim zamiłowaniem

Zostaw komentarz:

• shangrila
    odpowiedział(a)

Muzyka. Jeśli miałbym kiedykolwiek wymienić jedną rzecz, bez której nie mogę żyć, to jest to właśnie muzyka. Tu nie tylko chodzi o słuchanie dźwięków, często muszę mieć do tego dogodny klimat, by obcować ze sztuką. Wtedy nie słucham muzyki- wtedy ją doświadczam- i to jest piękne. Ponadto uwielbiam poznawać historię ulubionych wykonawców, jakieś ciekawe zdarzenia, dziwne i nieprzewidywalne sploty wydarzeń, które doprowadziły do powstania zespołu/płyty/piosenki... Lubię poznawać całą tą otoczkę, by później móc myśleć o tym słuchając muzyki, to dodaje jakby świetności A, no i zbieram płyty CD (ściągane... ze sklepowej półki of kors :P).

II wojna światowa. Mam świra na punkcie tego okresu. A najbardziej- III Rzesza. Nie, nie jestem nazistą Ale fascynują mnie tamte czasy. To, do jakich niewyobrażalnych podłości byli zdolni ludzie w tamtych trudnych latach. Pod względem estetyki podziwiam Niemców- dlatego też kolekcjonuję różne rzeczy związane z nimi... W swoich zbiorach posiadam sygnet SS i garnitur Gestapo- słabo, ale od czegoś trzeba zacząć

Piłka nożna- teoretycznie jak i praktycznie. Odkąd pamiętam wspieram mój ukochany klub FC Barcelona- i ten płomień miłości nie zgaśnie nigdy. No i uprawiam ten sport. Lubię poganiać za gałą

Lwów. Kocham to miasto. To miasto jest nasze, czuję w nim polskość, czuję w nim doskonałość, czuję w nim... Ale to chyba dało się wywnioskować z moich wcześniejszych postów. Czy jest tutaj jakiś maniak Lwowa? Może jakiś wspólny wyjazd na wakacjach, hm?

Ach, no i na koniec: filmy rysunkowe- najbardziej South Park. Trochę czarnego humoru zmieszanego z ironią i niepohamowanym cynizmem; ukazują życiowe realia w nieco krzywym zwierciadle... I ten typ humoru mi odpowiada

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X