REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie wesela ..,

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Gdzie organizować wesle?

1600-1800 za ile osob? czy za co to jest?

Komentarz

oj przepraszam 160 - 180 od osoby - coś sobie źle kliknelam

Komentarz

to smieszne bo w krasiczynie bylo 125zl za osobe a lokal o klase wyzej

Komentarz

Kilkoro moich znajomych robi przyjęcia weselne w Tuczempach - zajazd Polonez.

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
            to smieszne bo w krasiczynie bylo 125zl za osobe a lokal o klase wyzej
            a który lokal masz na mysli?
            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesele?

Do Norka - teraz ceny w Krasiczynie są podobne, ale ja osobiście nie chciałabym mieć tam wesela, bo bo trzeba wyłącznie u nich kupować ciasta, no i nie można wziąć tego co zostanie z wesela. Poza tym pewnie większość gości rozeszłaby mi się po parku zamiast bawić się na weselu ;-)

Komentarz

http://www.krasiczyn.com.pl/ o tym lokalu.
                Wiem ze jak ja rezerwowalem pare miesiecy temu to koszt za osobe byl 125zl.
                Chodzenie po parku to tez atrakcja, nie wszyscy musza pic wodke i jesc

Mi i mojej lubej udalo sie trafic troche ze szczesciem i kosztuje nas to tylko 45zl za osobe:]

Komentarz

Do Uśmiechniętej - wiem o tych lokalach w Tuczempach, choć jeszcze tam nie byłam, ale interesuje mnie coś bliżej Przemyśla, a przede wszystkim opinie o tej Glorii i o tej sali w Pikulinach(jak tam w ogóle dostać kontakt).No i jak napisałam w pierwszym poście, chcę wiedzieć czy w Ewce można przenocować gości. Ale dziękuję Uśmiechniętej,bo jak nic nie znajdę to pewnie w tych Tuczępach zrobię. A do tych Bolestraszyc też zadzwonię. Jak byłam w Krasiczynie, to w budowie była nowa sala weselna U Marty.Może ktoś z was wie coś na jej temat??

Ja wiem że to atrakcja zwłaszcza dla gości z daleka i też mi się kiedyś Krasiczyn marzył, ale już mi przeszło ;-)
                  Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W Pikulicach, jest tak średnio- byłam tam na dwóch weselach, czuć bardzo wilgoć w pomieszczeniach w środku (chyba że już coś z tym zrobili), i na pewno tam nie ma jak przenocować gości.

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesele?

Dziękuję bardzo za odpowiedz Amelius

Komentarz

Szczerze polecam organizację wesela w Arłamowie - konkretnie chodzi o drewnianą salę wybudowaną obok hotelu - obługa rewelacyjna, jedzenie przepyszne, wszystko z klasą. Oczywiście w grę wchodzi jedynie okres, kiedy jest ciepło, chyba że coś się zmieniło od mojego przyjęcia... Z noclegiem też nie powinno być problemu - no ale to już kwestia budżetu....

Komentarz

W Krasiczynie "normalne" wesele calonocne kosztuje 175zl za osobe. n0rek, to mysmy dostali cene 125zl ze wzgledu na krotki czas trwania imprezy
                          Co do Glorii : slyszalam ze jest tam pieknie, ludzie sa zadowoleni z imprez, a na wesela podobno, para mloda i goscie maja do dyspozycji basen. To informacja z drugiej reki wiec nie jest pewna w 100%, ale mysle ze warto sprawdzic. Sama zapewne zrobilabym tam teraz wesele, gdyby nie to, ze mam rezerwacje od 1,5 roku wlasnie w Krasiczynie.
                          A cena 160 - 180zl/osoba - to wcale nie duzo za wesele w eleganckim lokalu z cateringiem i zabawa przez cala noc.
                          Aha co do Ewy - bylismy tam z n0rkiem, myslelismy nas tym miejscem, ale jak zobaczylam te wielkie styropianowe labedzie na scianie, ktorych nie mozna sciagnac a ktore sa tam podstawowa dekoracja na wesele.... przeszlo mi natychmiast
                          Pozdrawiam
                          "Bo w życiu może być tak...albo inaczej..."

Komentarz

@mrowka niech bedzie, to ty jestes mozgiem operacji;]

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                              @mrowka niech bedzie, to ty jestes mozgiem operacji;]
                              Całe szczęście n0rek że nie Ty :P

Komentarz

warto sprawdzic tez karczme "u Marty" w Krasiczynie, jest tam dosyć przyjemnie, dobra obsługa i fajny klimat. w ubiegłym roku była cena 120 zł/ za osobe z alkoholem, ale jak teraz to nie wiem.
                                Ostatnio edytowany przez Amelius; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd

Komentarz

Pracuję...
                                X