REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie wesela ..,

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Pytanie odnośnie wesela ..,

Na początek witam wszystkich, to mój pierwszy post

Planujemy wesele w Przemyślu/okolicach i po wstępnym rozeznaniu zastanawiamy się nad 3 lokalami: Gloria, Villa Bolestraszyce, Krasiczyn (Zamek). Czy mógłby ktoś z Was doradzić, ze swojego doświadczenia czy z zasłyszania i któryś z nich polecić/odradzić? Czy może warto się zastanowić nad innymi lokalami w okolicy.

Z góry dziekuję z pomoc i pozdrawiam

Komentarz

my mielismy na zamku i bylo super, ale pare miesiecy pozniej mieli nasi znajomi i juz tak super nie bylo choc to pewnie wybor jedzenia przez nich
      w glorii bylismy na jednym weselu i tez bardzo spoko

Komentarz

• Odp: Pytanie odnośnie wesela ..,13

Witam wszystkich,
        w sobote mialam przyjemnosc byc na weselu w ipresji oraz nocowac w hotelu. Przyjecie weselne w porzadku, sala ladna ladnie przystrojona jednakze za dekoracje trzeba bylo slono zaplacic UWAGA wlasciciel zazyczyl sobie 8zl za uzyczenie swiecznika, a swiecznikow na kilku stolach bylo, jedzenie w porzadku, ale bez rewelacji, zupelnie przecietne. Obsluga kelnerow w porzadku. Ale sprawa najwazniejsza UWAGA wlasciciel. Z czyms takim to nigdy i nigdzie sie nie spotkalam!!! Przyjechalismy zmeczeni po dlugiej podrozy, wchodzimy na recepcje, mowimy dzien dobry, nikt nie ospowiada, pan wlasciciel rozmawia przez tel, my czekamy. Po kilku minutach odezwlal sie slucham, cena za nocleg od 3 osob 140zl, jednakae na stronie napisane jest 90zl, jednakze dostalismy odpowiedz ze to bez lazienki - na stronie nie ma takiej informacji. Wchodzimy do pokoju a tu zimno, nie ma czego sie dziwic w koncu pazdziernik to juz jesien, dzwonimy na recepcje pytajacno ogrzewanie dostqjemy odpowiedz a po co mowimy bo zimno, wiec dam wam grzejnik dostalismy grzejnik do pokoju i tak sie grzalismy. Hotel bez sniadania mozna sobie wykupic za cene 15zl Jak juz sie chce na konkretna godzine -- tak powiedzial wlasciciel. UWAGA KOLEJNA jakas porazka to woda, brak mozliwosci ustawiena teeratury a poza tym czegos takiego nie widzialam czasowe wylacznie wody mam tu na mysli myje glowe po kilku sekundach woda sie wylacza, nie da asie normalnie wykapac namydlisz sie a tu woda sie wylacza. Mozna oszalec!!! Okolo 21chcialam uwziasc prysznic jednakze zastalam brak wody, nikt uprzedIl ze nie bedzie wody chociazby dzwoniac i uprzedzajac o awarii w koncu roznie w zyciu bywa, wystarczyl by tel. Poszlam do recepcji po szklanke so napoju otrzymalam odp od pana wlasciciela - a po co? Ja odpowidam bo chcemynsie napic a pan odpowiada w pokoju sa ja mowie ale 2 a nas jest 3 wiwc potrzebujemy jeszcze jednej. Na to pan odpowiedzial to prosze sobie wziasc tam leza. ALE NAJGORSZE CO MOGLO BYC to koleja noc, wesele zakonczylismy o 5, poszlismy spac kolo 6, doba hotelowa trwala do 11 UPRZEJMY pan wlasciciel o 11 wydzwanial do gosci hotelowych pytajac -czy placi pani za nastepna noc ja ospowiadam ze nie juz wychodzimy, a pan na to to prosze natychmiast przyniesc klucz na recepcje. Ja rozumie ze doba hotelowa tyle trwala ale zyby zwyczajnie nie przedluzyc oczywiacie za jakas doplata o godzine gosciom doby hotelowej tylko chciec cala sume? Wyszlismy, poprawiny byly na 13, umalowalam sie zatem na dworze. Przy 9 st siedzielismy tak na dworze z 4 letnim synem, bylo zimno zapytalismy czy mozemy wejsc i napic sie herbaty otrzymalismy odpowiedz NIE zapraszam o 13. I tak siedzialismy w tym zimnie. SZOK!!!! Drmat jakis, nie polecam nikomu tego miejsca. Za wlasne ciezko zarobione pieniadze tak byc traktowanym??????? DRAMAT! !! MIEJSCE FAJNE ALE NIE WARTE UWAGI. WLASCICIEL POPROSTU NIE MA KONKUTENCJI I TAK TRAKTUJE LUDZI.

Komentarz

WSTRZĄSAJĄCE!!!

Komentarz

Witam, a ja mam pytanie co do ciast. Nie chodzi mi tu o podawanie dokładnych cukierni czy osób zajmujących sie tym (chociaz jak kto chce) ale raczej o cene. Planujemy wesele na ok 100 osob. Oczywiscie chodzi mi o ciasta, ciasta dla gosci jako podziekowanie i o tort. Jak to bylo u Was? Mam informacje od znajomych ale raczej z wczesniejszych lat, wiec cena nieaktualna sadzac po tym ze z roku na rok wszystko drozeje. Moze ktos mial cukiernie ze Stubna? Za wszystkie odpowiedzi baaaardzo dziekuje z gory
            Pozdrawiam

Komentarz

drink bar na wesele - hit na weselach , polecam lekturę strony jeżeli ktoś nie miał do czynienia z barmanem na weselu
              Kompleksowo zapewniamy dla Was :
              - Profesjonalny o nowoczesnym designie Drink Bar
              - Szkło do wszystkich rodzajów koktajli
              - Pełne wyposażenie barmańskie
              - Lód w kostkach i lód kruszony w specjalych termoboxach
              - Wszystkie potrzebne rodzaje syropów, świeże zioła i przyprawy
              - Dodatki dekoracyjne (słomki, serwetki, mieszadełka, szpadki)
              - Pomoc w doborze menu i organizacji zakupów
              - Menu Drinków dla Gości
              - Egzotyczne owoce do garnirowania drinków
              - Prezent dla Nowożeńców

więcej informacji na stronie www.barman-wesele.plhttp://www.barman-wesele.pl/galeria

Komentarz

Tak można powiedzieć tylko wódka zawsze była na weselach , a na naszych weselach jest kolejka kobiet i dzieci do drink baru.
                Nie trzeba wychodzić do restauracji aby skosztować takich drinków jak Mojito , Sex on the beach czy malibu
                reklama robi swoje , ale w tym przypadku kto był na weselu z barmanem wie jak to wygląda i dlatego mam zamówienia po każdym imprezie

Komentarz

Witam, jaki moglibyście polecić zespół na wesele?

Komentarz

Czy ktoś organizował wesele w Villi Bolestraszyce?
                    Proszę o opinie na ten temat.

Komentarz

Nie, ale byłem na studniówce. Jedzenie smaczne, było go dużo, a kelnerzy uwijali się w należytym tempie. Nie mam nic do zarzucenia.

Komentarz

Miałem w Villi dwie imprezy na 30-40 osób. Co do obsługi i jedzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Otoczenie bardzo ładne, wystrój typowy dla tego typu obiektów.

Komentarz

Pracuję...
                        X