REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie wesela ..,

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Arłamów też rozważam, no ale wiadomo, że Gloria trochę bliżej. Dlatego zależy mi właśnie na opinii odnośnie jedzenia w Glorii i obsługi, bo słyszałam tylko jedna i nie wiem czy mam się nią sugerować.

A u tej Marty to dobre jedzenie???
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesle?

@yankes od dawna wiadomo ze kobiety sa bardziej rozgarniete w tych sprawach, ja moge sie zajac strona techniczna jezeli takowa bedzie:P

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesle?

Zamieszczone przez Mała Ania
        A u tej Marty to dobre jedzenie???
        dobre, szeroki wybór w menu
        Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesele?

Co do Pikulic, to tam jest chyba jeden dom weselny.
          Byłam tam na weselu w lipcu, klimatyzacji brak - było bardzo duszno i gorąco.
          Sala średnio mi się podobała. Tam chyba trzeba mieć swój catering/kucharkę.
          Sama zabawa była fajna - ale to zasługa ludzi

Komentarz

W Polonezie jest super, pełen profesjonalizm i bardzo, bardzo dobre jedzenie.

Komentarz

A takie małe pytanko - w Tuczempach są dwa domy weselne - POLONEZ i PIAST. Jeden z nich est przy szosie(nie pamiętam już który). Czy są tam podobne ceny i jakość jedzenia? Dziękuję wszystkim za informację i ciągle zbieram opinie o Glorii.

Komentarz

Odp: Pytanie odnośnie wesela ..,

odnośnie Faho bardzo miła obsługa może lokal nie 5 gwiazdkowy ale wesele znajomych było super http://www.eholiday.pl/noclegi-5937.html sala duża i zaplecze kuchenne też, na górze kilka pokoi nie mam pojęcia co do ceny i rezerwacji

Komentarz

a co myślicie o DOM DARze w Ostrowie ?

Komentarz

Jako ze za siedem miesiecy wychodze za maz i jestem juz prawie specjalistka w tej dziedzinie musze sie wypowiedziec :P

Ze wszystkich sal jaki sa dostepne w Przemyslu i okolicach polecam nowo powstala Sale "Impresja" w Krasiczynie. W tym momencie sama zrobilabym tam wesele. Jest bardzo ladnie zrobiona - w wyremontowanych stajniach Sapiechow. Rozmawialam z kilkoma osobami ktore byly tam na weselu i slyszalam same dobre opinie!

"Gloria" wydawala mi sie super miejsem na wesele, ale poza tym ze jest nowa i lada to niczym wiecej nie moze zadowolic klienta... Jedzenia daja malo i niezbyt dobre - opinia zebrana od kilku osob bedacych tam na weselu oraz na innych imprezach.

W "Faho" bylam sama na weselu, z tym ze kucharki byly wynajete prywatnie - niezaleznie od wlasciciela sali. W sumie ok, ale bez rewelacji. Typowa weselna sala...

"Ewa" nad sanem - ma okropne ozdoby na sciane ktorych nie mozna sciagac... A poza tym, tez slyszalam ze obsluga nie jest na poziomie...

Reasumujac - ja polecam "Impresje".
                    Masz szanse zrobic wesele w tym roku, ale jedynie 15.08. Podobno tego dnia jest jakies swieto maryjne - nie wiem, nie jestem na szczescie w temacie - ale praktycznie kazda sala tego dnia ma jeszcze wolny termin
                    A orkiestra - hm... podobno nawet dwa lata wczesniej trzeba rezerwowac a ceny siegaja 3-3,5 tys. Ja nie zamawialam, wiec nie wiem jaka jest godna polecenia.
                    Moze ktos inny pomoze?
                    Pozdrawiam
                    "Bo w życiu może być tak...albo inaczej..."

Komentarz

odnośnie impresji byłem tam ale raczej służbowo naprawdę wszystko zrobione elegancko ze smakiem w drzewie, duża konkurencja dla zamkowej sali co do cen itp nie mam pojęcia, nie polecam barcelonki ale to bardziej na przyjęcie weselne bo sala mała i kierownik z deka muł o jego dju pijaku nie wspomnę co 3 razy pod rząd puszczał tą samą piosenkę, do sal masz jeszcze Eger zajazd u Jana jak dobrze pamiętam nazwę koło bozu co do ostrowa rozmawiałem z rok temu z właścicielami na pytanie czemu się nie ogłaszają odpowiedzieli że sale na 2lata do przodu wynajęte mają, nie wie czy to przechwałki też nie w tej sprawie byłem.

Komentarz

Zamieszczone przez viki Zobacz posta
                        a co myślicie o DOM DARze w Ostrowie ?
                        Bylem tam i musze przyznac ze bardzo przyjemnie, moze nie na wielkie wesela ale srednie to w sam raz, na wesela idealne miejsce (jedyny minus - brak hotelu)
                        Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

W"Impresji" slyszalam ze 140zl/osoba.
                          "Bo w życiu może być tak...albo inaczej..."

Komentarz

ja mam wesele w sierpniu w Ewie nad Sanem,sala mi się podobała,a szczerze to nie mieliśmy wielkiego wyboru,bo rezerwowaliśmy rok i 2 miesiące przed ślubem i już nie było praktycznie nic. Polecam tez Zajazd u Jana,bardzo fajna sala,są pokoje,dużo miejsca ogólnie fajnie. jeśli ktoś miał wesele lub był na weselu w Ewie to piszcie jak tam jest.

Komentarz

Rożnie ludzie mówią na temat tego lokalu nad Sanem tj. dawnej Kmieciance... Jedni mówią , że tam straszna wiocha, inni znowu że całkiem fajna i przyjemna sala - zdania ludzi nigdy sie nie pokryją bo każdy jest inny, więc chyba najlepiej się przekonać na własnej skórze...
                              Ja chyba zdecyduję się na DOM DAR w Ostrowie, gdyż ta sala mi pasuje...

Komentarz

Jak już pisałam w innym wątku, nie polecam:
                                Zamieszczone przez St.Anger Zobacz posta
                                odpada bo obsługa była fatalna. Kelnerzy nie robili NIC, ani razu nie zmienili talerzyków, ZERO, sam starosta zamiast dbać o %% musiał zająć się napojami. Miałam przyjemność być kelnerką na innym weselu, wiem ile to pracy. 80-osobowe wesele, a zawodowi kelnerzy roznoszą obiad godzinę??
                                Jedzenie (chodzi mi tu o dania główne) również średnie, postawili na wygląd, a nie smak..;]
                                Masz możliwość wzięcia "swoich" kelnerów?
                                Wiesz, może mój przypadek był odosobniony, ale zawsze lepiej chuchać na zimne Zadbaj o dobrą orkiestrę i znośne jedzenie, a zabawa będzie udana

Komentarz

Pracuję...
                                X