REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie odnośnie wesela ..,

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie odnośnie wesela ..,

Witam, mam pytanie w związku z organizacją wesela, jak to teraz wygląda - to znaczy ile przed weselem trzeba już rezerwować salę i orkiestrę
    i czy moglibyście polecić jakąś dobrą orkiestrę i kamerzystę?
    Będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

Odp: Pytanie odnośnie wesela ..,

zalezy gdzie chcesz miec wesele, lepsze sale sa zajete wiele miesiecy wczesniej a te mniej oblegane to nawet i 4 miesiace przed mozna wykupic. Co do fotografa to polecam goscia na kazimierzowskiej, studio obok dawnego OTL'a(nie dalux).

Komentarz

chodzi mi właśnie o te lepsze i najbardziej oblegane typu np. Trojka, Marko, Facho itp. Ja osobiście zastanawiam się nad nowo powstałym lokalem tj. Restauracja Hotelowa GLORIA na ul. Wilczańskiej

Komentarz

hmm w zadnej z tych co wymienilas nie bylem(nie jestem pewien co do Facho bo nie do konca wiem gdzie to jest)
        Ja z prawie malzonka zamawialem sale w Krasiczynie 1.5 roku wczesniej i to byl praktycznie ostatni dzwonek. Rok czasu to takie minimum. Ogolnie to temat rzeka, warto dogadac sie z kucharzem, dopytac czy takie rzeczy jak np. ciasta sa wliczone w cene, jak i ile bedzie napoi etc etc.

Komentarz

Moim znajomi rezerwowali sale rok - półtora przed ślubem.

Komentarz

Najlepsze wesela robi w Przemyślu pani Ela B. z Klubu Garnizonowego. Jest wypas.

Komentarz

@usmiechnieta okrutne realia, nic tylko otwierac sale weselne

Komentarz

Dlatego lepiej nie robić wesela ;-)

Komentarz

Zamieszczone przez viki Zobacz posta
                  chodzi mi właśnie o te lepsze i najbardziej oblegane typu np. Trojka, Marko, Facho itp. Ja osobiście zastanawiam się nad nowo powstałym lokalem tj. Restauracja Hotelowa GLORIA na ul. Wilczańskiej
                  trojka - kicha (brak hotelu, miejsc parkingowych, za blisko drogi "4"
                  Marko - OK (hotel, fajna, klimatyzowana sala)
                  Gloria - b. dobra (hotel- dla gości weselnych zniżki, bardzo fajna sala, teren ogrodzony, na uboczu)
                  Krasiczyn moim zdaniem przereklamowany i za drogi, poza tym chcą pieniądze na rok(!) przed imprezą i organizują nawet trzy wesela na raz co może być nieco krępujące. Brak zniżek w hotelu dla gości weselnych ( tzn jest zniżka 10% ale tylko w apartamentach)
                  Byłem na weselu w Arłamowie i polecam, fajne, nietypowe miejsce, hotel, ceny niższe jak w Krasiczynie. Minusem jest dojazd, ale to chyba żaden problem. Pomyśl, ilu Twoich znajomych miało wesele w słynnym Arłamowie.....
                  I choćbym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo jestem największym skur.....nem w tej dolinie

Komentarz

chca zaliczke mniej wiecej miesiac po podpisaniu umowy, zaliczka to z reguly 10%-20% calej kwoty czyli jak wszedzie. Potrafia zrobic dwa wesela na raz bo maja dwa pietra i 4 sale do tego, wszystkie wytlumione takze nie jest to tak ze ktos Ci lazi po twojej sali:>
                    A ze drogi... hmm dobre auta tez sa drogie

ciekaw jestem innych opinii o Glorii bo to chyba jakas nowosc

Komentarz

Zamieszczone przez acid88 Zobacz posta
                      Marko - OK (hotel, fajna, klimatyzowana sala)
                      Tak się składa że byłem ostatnio w Marko na weselu, było naprawdę gorąco i klima nie działała, dodając do tego 200 gości można sobie wyobrazić co się działo (połowa gości wychodziła na zewnątrz). Podobno była to jednorazowa usterka. Dwa tygodnie później znajoma była również tam na weselu i co? I dalej klima nie działała, coś długa ta usterka. Jak dla mnie taka sytuacja jest nie do przyjęcia.

Komentarz

Gdzie organizować wesele?

Witam wszystkich Przemyślan!

Mam pytanie odnośnie miejsc gdzie można zorganizować wesele w okolicach Przemyśla i jednocześnie przenocować ok. 40 gości? Wstępne się rozglądałam i napaliłam się na Glorię, ale jest to nowy lokal i jeszcze nie sprawdzony. Dlatego zwracam się do was. Jakie znacie na jej temat opinie? Wiem, że jest tam dość drogo, ale sala jest przepiękna, ale nic nie wiem na temat jakości jedzenia. Słyszałam również o nowej sali w Pikulicach, ale nie wiem jak dostać tam kontakt, żeby moc tą salę zobaczyć, więc również proszę o pomoc. Zachwalana jest również sala Ewka, ale czy jest tam możliwość przenocowanie gości - może się ktoś z was orientuje???

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesle?

drogo to znaczy ile?

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesle?

0509750239 Dom Weselny I Restauracja w Buszkowicach. Zadzwoń i dowiedz się ile dokładnie jest tam miejsc noclegowych dla gości, bo się nie orientuję. Sala ładna, było już kilka imprez w tym wesele, andrzejki a teraz szykują się do sylwestra. Znajomi sobie chwalili, a ceny konkurencyjne do Przemyśla

Zamieszczone przez Mała Ania Zobacz posta
                            Zachwalana jest również sala Ewka, ale czy jest tam możliwość przenocowanie gości - może się ktoś z was orientuje???
                            Chodzi Ci o tę salę nad Sanem? Wystrój fajny, ale jeżeli się zdecydujesz, załatw sobie własnych kelnerów. Byłam i na oczepinach nie mogli ich znaleźć :] Gości jednym słowem mieli głęboko w d., nie przejmowali się tym, że ktoś czegoś potrzebuje...

Komentarz

Odp: Gdzie organizować wesele?

W Glorii na przyszły rok ceny oscylują od 1600 do 1800 w zależności o ilości ciepłych dań, no ale nie wiem jakie te dania są , czy warte takiej ceny???

Komentarz

Pracuję...
                              X