REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Orkiestry weselne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Orkiestry weselne

Witam
    Co sądzicie o zespołach Krater, Mama mia (z Rzeszowa) i Madam (z Rzeszowa). Czy ktoś bawił się na weselu, na którym grali??

Komentarz

Jeśli chodzi o Krater z okolic Przemyśla/Radymna, to są to dobrzy rzemieślnicy z odpowiednim stażem. W warstwie muzycznej prym wiedzie gitara. Mają urodziwą wokalistkę.

Komentarz

Zdecydowanie polecam... Iron Maiden... poważnie, zresztą sami zobaczcie:

Iron Maiden na weselu w Polsce

Komentarz

Podaję namiary na Wziątki 604195723, dla mnie zespół numer jeden, rewelacja pod każdym względem. Grali w naszej rodzinie już klika razy. Polecam wszystkim

Komentarz

Mam pytanie odnośnie dobrego dj na wesele w Przemyślu. wesele w sierpniu na górce(podleśna). czy słyszeliście jak prowadzi wesele Pan Ireneusz Stankiewicz z Przemyśla bądz Pan Strycharski albo Pan z Białobrzegów Marek Słupek. Albo polećcie kogoś jak znacie. Dzieki

Komentarz

Polecam zespół Vena, oto ich strona internetowa:vena.webfabryka.pl; grają naprawdę super

Komentarz

Vena super :-)bawią gości i kapitalnie prowadzą oczepiny ! Krater w tym roku nie gra najlepiej , kiedys faktycznie byli świetni ( no chyba ze mieli gorszy dzien jak ich slyszalam) lub opadli na laurach bo i to sie zdarza nawet najlepszym a co najważniejsze...nie dawać za dużo mocnych trunków kapelom Pozdrawiam

Komentarz

prosze o opinie o zespole krater i wziatki? ja polecam kazdemu zespol visa ale neistety dla mnie sa zajeci :(

Komentarz

czesc prosze o opinie o zespole progress

Komentarz

Zamieszczone przez astred Zobacz posta
                      prosze o opinie o zespole krater i wziatki? ja polecam kazdemu zespol visa ale neistety dla mnie sa zajeci :(
                      Zespół WZIĄTKI polecam w ciemno - byłem na weselu gdzie grali i jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem
                      Live is brutal and full of zasadzkas

Komentarz

[QUOTE=szczęściara;47555]Witam
                        Co sądzicie o zespołach Krater, Mama mia (z Rzeszowa) i Madam (z Rzeszowa). Czy ktoś bawił się na weselu, na którym grali??[/QUO

Bawiłam się na weselu gdzie grał zespół mamma mia i wszystkim sie bardzo podobało. W środku imprezy przebrali się w peruki, okulary i wsytąpili z piosenkami abby świetnie śpiewają. No i grali do ok 5 aż ludzie nie zeszli z parkietu. Jak najbardziej polecam a o madam tylko slyszalam opinie ze tez fajnie graja

Komentarz

NEW PORTER tel. 604444091, Polecam też bardzo zespół NOCNE MARKI z Rzeszowa tel. 501606085

Komentarz

Ktos pytal o zespol Progres. Nie wiem czy o ten sam chodzi, ktory ja slyszalam ostatnio. Zespol z okolic Strzyżowa. Bylam w sobote na weselu, na ktorym oni grali i bylo super. Potrafia bawic gosci, dziewczyna swietnie spiewa, no i graja na zywo.

Edit. Wlasnie sie zorientowalam, ze jest kilka zespolow o tej nazwie. Ten o ktorym ja pisze, jest przez jedno "s". Z reszta tu jest stronka www.zespolprogres.pl
                            Szkoda, ze ja juz zamezna, bo wzielabym ich na pewno na swoje wesele.
                            Ostatnio edytowany przez lalka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ojjj lalka, lalka, taka reklama to nie na tym forum bo można się skompromitować.
                              adres email usera lalka : ka_sieczka@wp.pl

Tu do obejrzenia:
                              http://www.we-dwoje.pl/zespol;progre...wka,20839.html
                              http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...9abd93ed071566

Komentarz

hehe

Komentarz

Pracuję...
                                X