REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kobieta25
    rozpoczął temat TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

Wybieram się do ginekologa na rutynowe badanie. Jestem w takim wieku że zależy mi żebym została przebadana kompleksowo i żebym miała choć cień nadziei że kompetentnie...
    Proszę o wasze opinie o Przemyskich ginekologach publicznych i prywatnych, miłoby było gdyby owa opinia była potwierdzona jakimiś konkretnymi argumentami.
    Może zacznę ja.
    Do tej pory byłam u Pani d. Pawędzkiej. Jest lekarzem na moje oko dobrym nie jednokrotnie pomogła mi, ale jeśli chodzi o badania to tylko ewentualnie cytologia. Poza tym jak się napewno wiele koleżanek ze mną zgodzi jest to lekaz krzyczący - lae cóż ma taki sposób bycia.
    Dr. Maciurzyńska też w pożądku ale podobnie jak Pawędzka nie proponuje żadnych badań ponad tą cytologię, za to jest bardzo miła i nie lubi zapisywać leków antykoncepcyjnych młodym dziewczynom. Koleżanka mówiła mi że ta pani nie zauważyła że ma poblemy z ciążą i gdyby nie to że poszła do innego lekarza mogłoby się skończyć tragicznie.

Proszę o wasze opinie o innych lekazach ginekologach.
    Z góry dziękuję
    A.P

• mati79
    odpowiedział(a)
    No niestety hjehe

Zostaw komentarz:

• ladonia33
    odpowiedział(a)
    Witam was kobietki jak tam humory? Burza i pada i dopada jakaś nostalgia, marzy mi się przytulny domek w górach eh, a w totku nic nie można trafić hi hi

Zostaw komentarz:

• Janekss
    odpowiedział(a)
    Odp: TYLKO KOBIETY!!! Mam pytanie?

Pamiętaj - profilaktyka jest bardzo istotna - nie zaniedbuj swojego zdrowia i pamietaj, że naprawdę warto regularnie badać swoje ciało. Mam nadzieje, że wszystko u ciebie ok. Pozdrwiam

Zostaw komentarz:

• bławatek
    odpowiedział(a)

Proszę, nie oceniajcie Pani Maciurzyńskiej tak surowo...
    Pani Maciurzyńska jest dla mnie sympatyczna, rzeczowa i odpowiada na pytania jak je zadam, poświęca mi czas, nie spieszy się raczej. Podoba mi się, że nie zapisuje niepotrzebnie leków, by nie zaszkodzić organizmowi.

Zostaw komentarz:

• viki
    odpowiedział(a)

POPROSZĘ JAKIŚ KONTAKT DO p. DOKTOR KOSTERY - WYDRY, GDYŻ NUMER PODANY W INTERNECIE JEST NIEAKTUALNY :(

Zostaw komentarz:

• MISIA
    odpowiedział(a)

mam 17 lat czy Pani Doktor przyjmie mnie bez rodzica i wypisze receptę na tabl antykon. ? pczywiscie badania rozumiem. wystarczy zgoda pisemna rodzica?

Zostaw komentarz:

• frida
    odpowiedział(a)

Dziękuję (-:

Zostaw komentarz:

• Youstynka
    odpowiedział(a)

http://artromed.net/index.php?id=4 tu robią na pewno (pracownia USG), ale z wynikiem to i tak chyba będziesz musiała pójść do specjalisty.

Zostaw komentarz:

• frida
    odpowiedział(a)

Ja natomiast szukam dobrego prywatnego gabinetu, w którym przeprowadza się badanie usg piersi. Ma ktoś jakieś namiary?

Zostaw komentarz:

• szakal866
    odpowiedział(a)

Mam pytanie odnośnie ginekologa czy mógłby ktoś polecić dobrą panią ginekolog przyjmującą na fundusz w Przemyślu???? zależy mi żeby była to kobieta proszę o jakieś wskazówki

Zostaw komentarz:

• Youstynka
    odpowiedział(a)

Kurcze, nie pamiętam adresu dokładnie. Na przeciwko jednostki wojskowej, w tym samym budynku co apteka "PULS". Telefon podam Ci gdzieś wieczorkiem bo przy sobie nie mam.

Zostaw komentarz:

• andrzejzaucha
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Youstynka Zobacz posta
    Pani Hanasiewicz - prywatnie na 3-go maja, przyjmuje we wtorki i piątki. od 15:00 i przyjmuje do ostatniej osoby czekającej (nie trzeba się wcześniej umawiać - przychodzisz i czekasz na swoją kolejkę). Tak na prawdę nie warto przychodzić wcześniej niż o 18:00

Dzięki a masz może dokładny adres i jakiś numer telefonu?

Zostaw komentarz:

• Youstynka
    odpowiedział(a)

Pani Hanasiewicz - prywatnie na 3-go maja, przyjmuje we wtorki i piątki. od 15:00 i przyjmuje do ostatniej osoby czekającej (nie trzeba się wcześniej umawiać - przychodzisz i czekasz na swoją kolejkę). Tak na prawdę nie warto przychodzić wcześniej niż o 18:00

Zostaw komentarz:

• andrzejzaucha
    odpowiedział(a)

Witam, czy któraś z Pań wie który ginekolog przyjmuje od ręki bez kolejek? Przyjeżdżam do polski na krótki urlop i bardzo zależy mi na wizycie. Każda informacja będzie cenna z góry dziękuję

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X