REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Teraz ja pomaga w odchudzaniu .....

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Teraz ja pomaga w odchudzaniu .....

a to nie o tym mowimy?
    chyba caly czas o rosnieciu i kurczeniu sie wszerz:>

Komentarz

jesli chce schudnac, to najpierw robie sobie jeden dzien "oczyszczajacej glodowki" o samej wodzie, a pozniej jakos idzie :D
      Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

"Żyj zdrowo, zostaw atrakcyjne zwłoki" :D
        Nie dajmy się zwariować, jedzenie tego co nam smakuje to jedna z lepszych przyjemności w życiu

Komentarz

Zamieszczone przez em
          @ madziunad, z różnych powodów sama przesiedziałam nad doborem jedzenia w cholere czasu i do tej pory nie doszłam do najlepszego rozwiązania. Jeden z lepszych szpitali gastrologicznych odsyła mnie z dietą lekkostrawną, która sprawdza sie tylko na krótki okres czasu, po których znow wracają problemy. Przepisują śmieszne "leki", odsyłając do domu - radź sobie człowieku, kombinuj gdzie przy każdej pomyłce tylko sobie szkodzisz. A wiadomo, że na samej wodzie, papkach dla dzieci czy herbatce z krwawnika człowiek długo nie pociągnie.

Witaj ponownie em
          współczuje Ci problemów zdrowotnych, bo domyślam się że to z konieczności masz taką bogatą wiedzę w temacie zdrowego odżywiania
          ja też byłam kiedyś osobą z poważnymi problemami zdrowotnymi, osobą młodą ale chorą, teraz jest BOSKO wiem, że żyję

znowu muszę się z Tobą zgodzić, lekarze idą na ilość przyjętych pacjentów nie na jakość swoich usług. Moim zdaniem wszystkie przepisywane leki to tylko "plaster na ranę" który nie rozwiązuje samego problemu. Trzeba podjeść do sprawy kompleksowo, znaleźć problem i go wyeliminować. 70% naszych chorób ma bezpośredni związek z naszym sposobem odżywiania, czasami uświadomienie komuś że odpowiednie żywienie to nie przejście z boczku na kiełbasę tylko z boczku na białe mięso + warzywa jest trudne, ale nawet nie wiesz jaka to niesamowita satysfakcja jak po paru tygodniach pracy z takim człowiekiem widzisz jak zmienia się jego ciało, jak modeluje się sylwetka, jak cera staje ..... itd.

reszta na czacie prywatnym
          Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawiam

Komentarz

@madziuniad: dalej nie odpowiedziałaś na moje pytanie dot. tych proporcji. 11kg i 45cm w obwodzie??? Dla mnie to jest co najmniej dziwne.

Komentarz

Zamieszczone przez frida Zobacz posta
              Madziuniad jaka jest cena za przygotowanie przez Ciebie programu?
              Tak na marginesie to ciężko mi jest uwierzyć że jesteś w stanie stworzyć dla każdego odpowiedni plan po 60-minutowej rozmowie. Czasem konieczne jest przeprowadzenie odpowiednich badań.
              Witaj Frida

koszt programu mogę podać po przeprowadzeniu rozmowy
              nie proponuję rozwiązania problemu przez rozpoznaniem przyczyny
              jest to dla mnie kompletnie nieprofesjonalne

nie jestem lekarzem i nie zlecam badań
              układam programy z uwzględnieniem suplemantacji a jak sama nazwa mówi uzupełniamy w organizmie to czego brakuje a przez co organizm zaczął źle funkcjonować
              niby wszyscy jesteśmy tacy sami, te same komórki .... jednak różnimy się dlatego zaczynamy z programem i w czasie jego trwania reagujemy na to co się dzieje w organizmie, jeśli jest konieczność zmieniamy, dodajemy, zmniejszamy

reszta na prywatnym

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta

Madziuniu, może w końcu podasz cenę, co? Bo tak wszystkich nakręcasz i nakręcasz na odchudzanie... Może po prostu chcesz każdego nakręcić do takiego stopnia żeby żadna cena nie była w stanie odstraszyć?
                Fedey
                koszt programu mogę Ci podać po przeprowadzeniu rozmowy
                potrzebuję sporo informacji o Tobie, w sensie obecnych nawyków żywieniowych, budowy ciała itp.... żeby mogła Ci wyliczyć program i pomóc
                nie proponuję rozwiązania problemu przed rozpoznaniem przyczyny
                dla mnie cena nie jest najważniejsza, liczy się efekt i zadowolenie ze współpracy ze mną

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                  Hmmm, ciekawe te proporcje, ja od listopada poprzedniego roku schudłem 10kg ale w pasie ubyło nie więcej niż 7-8cm, nie mierzyłem się, zauważyłem po spodniach. U mnie żadnej konkretnej diety nie ma, dalej jem praktycznie tyle ile jadłem, piję piwa trochę mniej, ale dalej sporo, jedyna zasada jakiej się trzymam to ostatni posiłek do 19ej. Oczywiście też nie tak bardzo rygorystycznie, w barze czy przy jakimś grillu mam tą zasadę daleko w poważaniu
                  sorry yankes ale nie zauważyłam tutaj znaku zapytania
                  więc nie potraktowałam tego jako pytania
                  45 cm w obwodach mniej....... to łączna suma ubytku centymetrów na moim ciele, w 4 mierzonych miejscach
                  w których .... pozwól że to już zostanie moją tajemnicą hihihi

Komentarz

Zamieszczone przez madziuniad Zobacz posta
                    sorry yankes ale nie zauważyłam tutaj znaku zapytania
                    więc nie potraktowałam tego jako pytania
                    45 cm w obwodach mniej....... to łączna suma ubytku centymetrów na moim ciele, w 4 mierzonych miejscach
                    w których .... pozwól że to już zostanie moją tajemnicą hihihi
                    Co za bzdura. To gdybyś sobie zmierzyła w 8 miejscach to by Ci wyszło 90 cm?

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
                      Co za bzdura.
                      jak tak sądzisz, dla mnie to miało znaczenie
                      może inaczej, chociaż nie wiem czy to Ci coś wyjaśni .....
                      rozmiar 50 zmieniłam 38/40
                      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawiam

Komentarz

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... :P Ale nie odpowiedziałaś na moje pytanie: Gdybyś zmierzyła w ośmiu miejcach (zamiast czterech) to czy wyszło by Ci 90 cm (zamiast 45)?

Komentarz

Ja muszę stosować specjalną dietę oczyszczającą, bo podczas badań okazało się, że mam problem z załogami. Jestem już 3 miesiąc na diecie. Na początku było ciężko, bo jadłem rzeczy za którymi nie przepadałem. Jednak najgorsze były napoje, które wspomagają proces oczyszczania. Mój wynik to 8 kg mniej i dużo lepsze wyniki. Wszystkim polecam zacząć odchudzanie od sprawdzenia swojego zdrowia i konsultacji.

Komentarz

Witam,
                            Muszę schudnąć przed ślubem 8 kg. Dlatego szukałam, czytałam różne opinie i zdecydowałam, że najszybsza metoda to tabletki odchudzające. Więc w aptece internetowej "all-generic-meds.com" znalazłam Acomplia.Teraz jestem bardzo zadowolona, udało mi się stracić 4 kg za miesiąc. Życzę wszystkim szczęścia.Mam nadzieję, że to pomoże nie tylko mnie!

Komentarz

No nie wiem do konca czy to taki dobry pomysl. Przeciez nikt nie wie do konca z czego one mogly zostac wyprodukowane. Zeby zrzucic zbedne kilogramy to trzeba sie wiele naprawcowac i zmienic przede wszystkim swoje nawyki zywieniowe. Mam tutaj na mysli rezygnacje z produktow przetwarzanych .. gotowych do uzycia na szybko itp. One najbardziej nam szkoda gdyz nasz organizm nie jest przystosowany do radzenia sobie z nimi .. powodujac na dluzsza mete nawet roznego rodzaju choroby. Latem mozna bez problemu przestawic sie na jedzenie bardziej lekkostrawne np. https://uwielbiam.pl/przepis/makaron...-brzoskwiniami taki makaron z owocami moze okazac sie strzalem w dziesiatke. Zauwazylem tez jak jest cieplej to mniej jakos chce mi sie jesc .. co jest na plus
                              Ostatnio edytowany przez mati79; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X