REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wesele w Hotelu Gloria

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Wesele w Hotelu Gloria

Zamieszczone przez mama Zobacz posta
    Wesele 21.07.2012 w restauracji Gloria super. Nie słuchajcie plotek o złej reputacji tego lokalu. Pani Dyrektor staje na głowie aby wszystkich zadowolić i załoga jest tak zdyscyplinowana i przez to profesjonalna ,że polecam ten lokal na wesele,mimo wcześniejszego niepokoju.Jedzenie smaczne według wcześniejszego ustalenia,a także
    zespół polecony przez Panią Dyrektor bawił gości do białego rana.d
    Dzień dobry Pani Dyrektor

Komentarz

Uczciwość jest moją dewizą,którą starałam się przekazać także w poście,bo stres związany z przygotowaniem wesela w tym lokalu z powodu plotek jakie docierały do mnie przed tym ważnym dniem w mojej rodzinie był niepotrzebny,dlatego chciałam uspokoić inne osoby wybierające ten lokal na wesele,a ja żyję na tyle długo i jestem niezależna,że nikomu na siłę nie będę tłumaczyć swoich słów.

Komentarz

Ależ przecież wszyscy doskonale rozumiemy Pani intencje więc nie wiem po co te nerwy

Komentarz

Byłam w Hotelu Gloria w czerwcu i jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i standardu pokoju. W Hotelu panowała bardzo miła atmosfera, pyszne śniadanie przypomina smak sprzed lat, ogólnie wszystko na bardzo wysokim poziomie, polecam Hotel Gloria polecenia.

Komentarz

Zamieszczone przez elwissedaka Zobacz posta
            Dziekuje za wypowiedz. A czy mozna liczyc na opinie kogos kto juz mial lub byl tam na weselu i wie jak to wyglada. najwiekszy nacisk klade tu na jedznie w trakcie przyjecia bo to juz niepierwsza negatywna opinia na temat kuchni w Glorii i ciekaw jestem czy to juz tradycja czy sporadyczne przypadki...
            polecam hotel Gloria elegancki wystrój, wspaniała i świetna obsługa, nieograniczony dostęp do basenu. Jedzenie super, jak u mamy!!

Komentarz

Pokoje tragedia, niczym w hali sportowej, napewno nie adekwatne do ceny

Komentarz

czytając wszystkie wasze złośliwe i niesprawiedliwe komentarze, zastanawiam się, skąd tyle nienawiści do tego hotelu, czy to wszystko tylko dlatego, że właściciel nie jest polakiem???

Lokal naprawdę jest wart polecenia, szczególnie na wesele, goście na pewno będą zachwyceni, POLECAM!

Komentarz

Gdzie tu widzisz złośliwe komentarze? Temat na ponad dwie strony a komentarzy negatywnych mniej niż połowę więc dlaczego tylko tych się przyczepiłeś? Jeśli ktoś reprezentujący właściciela uznaje, że dany komentarz jest nieprawdą i szkaluje ten lokal to przecież może to zgłosić do odpowiednich organów. Po to jest forum aby wyrażać swoje zdanie.

Komentarz

Byłem tam kiedyś z żoną jako goście, podobało nam sie, sala duża

Komentarz

Będziecie zadowoleni

Komentarz

Pracuję...
                      X