REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor po przemysku

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Humor po przemysku

Inaczej nie mogę nazwać ogłoszenia, w którym ktoś chce wynająć mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Ostrów za 1000 PLN + Media.
    LOL.

Odp: Humor po przemysku

lol3 to Cie jeszcze dużo rzeczy zdziwi i rozśmieszy
    Pray to your god, open your heart
    Whatever you do, be afraid of the dark
    Cover your eyes, the devil inside
    One night of the hunter
    One day I will get revenge
    One night to remember
    One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez HenryT Zobacz posta
      Inaczej nie mogę nazwać ogłoszenia, w którym ktoś chce wynająć mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Ostrów za 1000 PLN + Media.
      LOL.
      za to Ty pewnie chciałbyś w pełni komfortowe mieszkanie, w centrum Przemyśla, całkowicie umeblowane, z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem 6Mbit za 150 złotych... w tym wszelkie media...

cene kształtuje rynek, wiec nie wiem skąd ten lol

moge Ci wynając swoje, na kosynierów, za 900 + wszystkie media - bedzie taniej...
      --
      Z pozdrowieniem
      Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
      - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

A wiesz, może się skuszę... jak zjedziesz do 800. Internet jest? Ile pokojów?
        (to poważne pytanie, nie ironiczna odpowiedź).

Co do tematu - zauważ, że Kosynierów to jakieś 400 m do Rynku, natomiast Osiedle Ostrów to koniec świata.

"cene kształtuje rynek, wiec nie wiem skąd ten lol"
        - stąd, że 1000 to ja mogę dać za mieszkanie na Rynku albo 3 pokoje na Grunwaldzkiej. I stąd ten LOL. 150 za osielde ostrów to dość adekwatna cena

I stąd też ogłaszają się bez przerwy ludzie, którzy chcą wynajmować za kosmiczna kasę, a że frajerów wśród wynajmujących brak, wciąż te same ogłoszenia wiszą.

Komentarz

zauważ, że Kosynierów to jakieś 400 m do Rynku, natomiast Osiedle Ostrów to koniec świata.
          Od kiedy to odległość od rynku najbliższego miasta powiatowego reguluje cenę nieruchomości? Ty naprawdę chyba końca świata nie widziałeś

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
            Od kiedy to odległość od rynku najbliższego miasta powiatowego reguluje cenę nieruchomości? Ty naprawdę chyba końca świata nie widziałeś
            A odległość od czego kształtuje? Od najbliższego kościoła parafialnego? Nawet w takim przypadku to za drogo, bo do kościoła w Ostrowie kawał jeszcze

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
              Rok pracowałem jako pośrednik. Zasada jest wszędzie ta sama, czy to miasto powiatowe czy metropolia - im bliżej do rynku/centrum, tym drożej. Im dalej - tym taniej.

Komentarz

U mnie ceny dzialek poszly w góre po wybudowaniu galerii i rozpoczeciu prac przy obwodnicy, a rynek wcale mi nie przyblizyli ;D

Komentarz

Ponieważ zwiększył się ruch. To chyba łatwo zrozumieć...

Komentarz

O, kolejny dowcip:
                    "Wynajmę mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej 127 (oś. Kmiecie) 38m2. 2 pokoje, łazienka, ubikacja, kuchnia, umeblowane, jak na załączonych zdjęciach. Koszty: 700 zł wynajem 240 zł czynsz + media"

Komentarz

ocipieli!

Komentarz

Trzymajcie się: Kawalerka (pokój z aneksem kuchennym i małą łazienką) za 700 zeta miesięcznie + media
                        Takie rzeczy tylko w Przemyślu

Komentarz

No chyba że w cenę wchodzi net 10 MB/s, masaż co dwa dni i karnet na siłownię oraz 100 pln kieszonkowego

Komentarz

O, kolejny:
                            Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Zasaniu (blisko jednostki wojskowej). Mieszkanie częściowo umeblowane ( kuchnia i jeden pokój). Opłaty 1050 zł ( czynsz + odstepne), gaz+prąd wg licznika.

Tutaj z kolei kaucja zaporowa... pomijając, że Puszkina a centrum to 2 różne sprawy.
                            "wynajmę mieszkanie w centrum przemysla ul. puszkina 20 , kompletnie umeblowane i wyposażone - 1000 zł + media + 2000 kaucji"

Tutaj zaś 1000 PLN + wymagana kaucja: 2000zł
                            "Polecam do wynajęcia, 4 pokojowe mieszkanie 61m2 na parterze w 4 kondygnacyjnym bloku przy ulicy grunwaldzkiej - kmiecie."

c.d pewnie n.

Komentarz

A wiesz, może się skuszę... jak zjedziesz do 800. Internet jest? Ile pokojów?
                              (to poważne pytanie, nie ironiczna odpowiedź).

Co do tematu - zauważ, że Kosynierów to jakieś 400 m do Rynku, natomiast Osiedle Ostrów to koniec świata.

"cene kształtuje rynek, wiec nie wiem skąd ten lol"
                              - stąd, że 1000 to ja mogę dać za mieszkanie na Rynku albo 3 pokoje na Grunwaldzkiej. I stąd ten LOL. 150 za osielde ostrów to dość adekwatna cena

I stąd też ogłaszają się bez przerwy ludzie, którzy chcą wynajmować za kosmiczna kasę, a że frajerów wśród wynajmujących brak, wciąż te same ogłoszenia wiszą.
                              no coz, ode mnie bys wynajal za 800, a w tym samym bloku sa do wynajecia za 300 ...
                              albo do kupienia dosc tanio...
                              wiec jak widzisz, cene reguluje rynek, nikt inny
                              i kazdy ma prawo dac takie ogloszenie, jakie mu pasuje
                              --
                              Z pozdrowieniem
                              Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
                              - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Pracuję...
                              X