REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor po przemysku

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Humor po przemysku

No a ja mogę śmiać się z tego

Komentarz

Zamieszczone przez HenryT Zobacz posta
      No a ja mogę śmiać się z tego
      z wolnego rynku? ano mozesz tylko czy coś wynajmiesz, to nie wiem
      --
      Z pozdrowieniem
      Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
      - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Wynająłem już w maju. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 60 m razem, 10 min do Rynku na nogach, piękne widoki za oknem. Z czynszem grubo poniżej 1k.
        Tymczasem niektórzy wciąż za mieszkania chcą na dzień dobry 800 + czynsz.
        I z nich się śmieję.

Komentarz

Zamieszczone przez HenryT Zobacz posta
          Z czynszem grubo poniżej 1k.
          A ja się śmieje z tych co za taką kasę Ci to mieszkanie wynajęli.
          60m za grubo poniżej 1tyś??? I ile to "grubo" ? 5 zł czy 500 zł?

Komentarz

Ale z was wesołki;D

Komentarz

dudi998 - ogólnie nie mogę powiedzieć, jakby nie było tajemnica umowy.
              Śmiejesz się chyba jako jedyny na sali, bo parę podobnych ofert miałem.
              Jakie miasto, takie ceny. 6--700 za 2 pokoje to normalna stawka jak na Przemyśl. Kto chce więcej, ten od miesięcy wiesza ogłoszenia i czeka, czeka i doczekać się nie może na swoje "piniendze".

Komentarz

Szukam już sporo czasu mieszkania.Znaleźć coś za rozsądne pieniądze raczej jest niemożliwe.Za kawalerkę 20m2 koleś chcę 500pln+czynsz+media.
                Nie wspomnę już o czymś większym.
                Wiemy jakie zarobki są w naszym regionie.Przeważa najniższa krajowa.Fartem jest jak dwie osoby w rodzinie mają pracę.Jedno tyra na opłaty drugie na żarcie.
                Mam prośbę do właścicieli mieszkań.Zejdźcie na ziemię bo zarobki mamy jak we Lwowie a czynsze jak w Krakowie.

Komentarz

We Lwowie czynsze są o wiele wyższe niż w Krakowie (mam na myśli ścisłe centrum) .
                  Zdaję sobie sprawę z tego, że przy przemyskich pensjach ledwo starczy na życie, ale czy przy 900 zł opłat miesięcznych (czynsz, gaz, woda, prąd + odstępne) to dużo? Przy takiej cenie właściciel mieszkania zarabia tylko 4 stówki miesięcznie, a masz całe mieszkanie umeblowane z lodówką, pralką itd... We wspomnianym wcześniej Krakowie za mieszkanie w centrum koszą 2 tysiące lekką ręką i często trafiają się mieszkania nieumeblowane.

Komentarz

Z tym Lwowem to chyba miałeś na myśli jakieś mafijne apartamenty w pobliżu opery.
                    Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

Mieszkam w Krakowie - dzielnica Ruczaj jeżeli ktoś się orientuje - jednym słowem obrzeża Krakowa. Mieszkanie około 55 m2 bez mebli, nowe budownictwo, kuchenka, lodówka, pralka... Koszt 1600 zł/miesiąc...
                      Cogito Ergo Scio.

Komentarz

Znam w Krakowie lokalizacje w centrum za te same pieniądze

Komentarz

Zamieszczone przez _joon_ Zobacz posta
                          Znam w Krakowie lokalizacje w centrum za te same pieniądze
                          Piszesz odnośnie mojego posta? Jeżeli tak to zakładam, że standard ino niższy... Ewentualnie na mniej osób i na łebka wychodzi więcej. U nas mieszczą się 4 osoby więć w prostym przeliczeniu daje do 400 zeta od osoby...
                          Cogito Ergo Scio.

Komentarz

Tak to można się spierać i spierać. Prawda jest taka, że znalezienie ładnego i w miarę taniego mieszkania jest możliwe w każdym mieście. Trzeba jednak poświęcić sporo czasu i energii.
                            Mieszkam w klitce 32m na warszawskim Ursynowie, płacę 1570 + rachunki. Moi znajomi w tej samej cenie mają 2-pokojowe mieszkanie, metrażowo takie jak Adi, na strzeżonym osiedlu, nieopodal mnie. Mieli czas gmerać w ogłoszeniach i farta, bo trafili na fajnych właścicieli.
                            Nie ma reguły moi Państwo Pocieszać się można tym, że w najbliższym czasie mieszkania raczej pójdą w dół, niż w górę...

Komentarz

Jak czytam niektóre posty to mnie śmieszą. Myślicie że za 500zł mozna wynająć super piekne i duze mieszkanie? Sam aktualnie wynajmuje mieszkanie z Rzeszowie w centrum obok Grafiki i za dużą kawalerke tj. 45m place 800zl + prad czyli 900zl miesiecznie i uwazam ze to bardzo tanio. Warunki są ok a znajomi za kawalerki placa minimum 950zł. Przemysl mniejsze miasto i mniej studentow wiadome ale myślę że 900-1000zł za wynajecie mieszkania 2 pokojowego to rozsadna cena i nie wiem z czego tu sie smiac.

Komentarz

Zamieszczone przez Adi Zobacz posta
                                Piszesz odnośnie mojego posta? Jeżeli tak to zakładam, że standard ino niższy... Ewentualnie na mniej osób i na łebka wychodzi więcej. U nas mieszczą się 4 osoby więć w prostym przeliczeniu daje do 400 zeta od osoby...
                                mieszkanie na 5 - 7 osób więc nie szpanuj :p

Komentarz

Pracuję...
                                X