REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fotograf na ślub i chrzest

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• fotograf na ślub i chrzest

Witam,

na październik zaplanowaliśmy chrzest córki i ku mojemu zdziwieniu mój "cywilny" mąż zaproponował byśmy zorganizowali 2w1 i wzieli ślub kościelny. Będzie to mała 'impreza" w gronie najbliższej rodziny, chcielbysmy jednak uwiecznić te chwile i szukamy fotografa, który poradzi sobie zarówno w fotografi slubnej jak i fotografii chrztu a dodatkowo zorganizuje sesję plenerowo-rodzinną w okresie letnim. Znacie kogoś kto ma termin na sesję plenerową w gorącym ślubnym okresie wakacyjnym i kto później uwieczni nasze uroczystości? Chcielibyśmy by była to jedna i ta sama osoba i która oczywiscie nieweźmie jak za zboże Czekam na namiary na kogoś sprawdzonego..

Pozdrawiam

Odp: fotograf na ślub i chrzest

Jako leń patentowany nie popieram lenistwa - wystarczy poszukać, na forum jest temat.

Komentarz

co do wolnych terminów i stawki, jak wyżej- nikt Ci na forum nie napisze.
      jeśli szukasz profesjonalisty- tylko Tomek Trojnar.
      http://www.tomektrojnar.com/
      Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Również poszukuję dobrego fotografa na ślub w przyszłym roku. Ktoś może mi coś polecić?

Komentarz

To może ja kogoś polecę, chociaż nie wiem czy ta info się Wam przyda. Mój ślub odbył się w Warszawie (tam mieszka rodzina męża) a fotografką była Agnieszka Kłosińska. Bardzo fajna, profesjonalna fotografka (dowiedź się więcej).

Komentarz

Wpisz w google i voila, jest :P

Komentarz

Internet to kopalnia pomysłów i rozwiązań, pełno tego!

Komentarz

Pracuję...
              X