REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Nie cierpię polskich kierowców"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Nie cierpię polskich kierowców"

Zamieszczam skwitowanie o naszych polskich kierowcach, bo jest w nim wiele prawdy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...aign=FB_Gazeta

Czasem jeżdżę przez Słowację i aż miło. A gdy wracam do PL, chce mi się haftnąć i killnąć. Tam przy zabudowaniach wszyscy jadą płynnie, jednym ciągiem, jedną prędkością. Co za kultura. Mijają teren zabudowany i wszyscy tak samo przyspieszają. Coś pięknego. A Polak po swojemu musi, bo jestem lepszy. Ważniejszy od wszystkiego i wszystkich.

Wczoraj widziałam sytuacje na skrzyżowani na Pl. Konstytucji. Zatrzymały się dwa BMW na środku, żeby sobie pogaworzyć przez szybkę. Stanęły. Na środku. Ot tak. Bo co mi zrobisz? Ponad wszystko jestem. No i już.

Polacy są biedni.
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: "Nie cierpię polskich kierowców"

Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka
    DDshirt to firma gdzie znajdziecie śmieszne koszulki z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się także poduszki dekoracyjne oraz bluzy z nadrukiem. Nasze produkty są idealne na prezent na ślub, dla niej i dla niego oraz na każdą inną okazję. Nasze bluzy pozwolą odświeżyć każdą szafę a poduszki urozmaicą każde wnętrze. Wykonujemy także własne projekty, wedle życzenia klientów. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą naszych artykułów.

Komentarz

Oczywiście, że nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ale jednak przydałaby się jakaś minimalna chociaż edukacja w Polsce na temat metody na suwak w korku. Przecież to takie proste a ludziska jakoś się przekonać nie mogą i traktują wzajemne wpuszczanie się jak jakąś ujmę.

Komentarz

Faktem jest, że wrzucać wszystkich nie wolno, ale także jest faktem, że ta grupa społeczna jest wyjątkowa. Tu nie chodzi już tylko o brak kultury, ale o zwykle wyrachowanie i podejście do drugiego człowieka.
        Z tym jednak wygrać się nie da.

Komentarz

mnie niektórzy z nich też bardzo denerwują. To jak siedzą na "tyłku', zmieniają pas bez migacza, wyprzedzają na trzeciego. Katastrofa.

Komentarz

Niestety, polscy kierowcy mają bardzo egoistyczne podejście i wiele manewrów wykonują kosztem innych. Poza tym są bardzo nerwowi.
            Carpe Diem

Komentarz

Pracuję...
            X