REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naturalne kosmetyki

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Naturalne kosmetyki

Dzień dobry szanowni forumowicze.
    Moje pytanie chciałbym najbardziej skierować do pań, gdyż chodzi o kosmetyki. Czy może którąś z pań używa takiej bazy pod makijaż gdyż chciałbym coś podobnego kupić mojej dziewczynie. Wiem, żę kiedyś go miała, tylko nie jestem do końca pewny czy to aby na pewno był taki sam. Może któraś z pań powiedzieć mi czy to dobry wybór?
    Rozświetlająca baza pod makijaż nadaje skórze naturalny i zdrowy blask. Minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek bez efektu obciążenia skóry.

Bardzo lubię naturalne kosmetyki Kiedyś sama je "produkowałam" na swój własny, domowy użytek. Wszystkim bardzo to polecam

baza do hybryd

Komentarz

Jakoś nie przywiązuje wagi do składu, dla mnie wszystkie kosmetyki mają taki sam skład.

Komentarz

Naturalne kosmetyki są najlepsze. Moja żona tylko takich zaczęła używać i niewyobrażalna zmiana stanu cery. Myślę, że super pomysł na prezent. Jak dbasz tak o kobiete, to zawsze możesz też jej zaproponować fajną dietę, np.oxy: http://terapiapedagogiczna.pl/poznaj-swietna-diete-oxy/

Komentarz

Ja bardzo doceniam kosmetyki z dodatkiem oleju migdałowego.

__

tania apteka internetowa

Komentarz

myślę ze kosmetyki powinny być naturalne

Komentarz

Demakijaż twarzy i oczu to podstawa pielęgnacji. A najlepiej jest to zrobić naturalnymi kosmetykami, takie które nie podrażnią skóry. Demakijaż to zabieg, który ma duże znaczenie dla naszej skóry. Pozostałości kolorowych kosmetyków na skórze należy zmyć po to by podczas snu nie podrażniły skóry wokół oczu jak i samych oczu. Kosmetyki do demakijażu powinny być dobrane do odpowiedniego typu skóry. W internecie znajdziemy wiele informacji w jaki sposób oczyszczać skórę i oczy zaś na stronie https://bmsalononline.pl/demakijaz-twarzy znajdziemy kosmetyki, które idealnie nadają się do tego typu zabiegom.

Komentarz

Które będą najlepsze dla delikatnej cery?

Komentarz

Pracuję...
                X