REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Domowe warzenie piwa-czy jest obecne w Przemyślu??

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Domowe warzenie piwa-czy jest obecne w Przemyślu??

Poszukuję osób z Przemyśla lub okolic zajmujących się domowym warzeniem piwa.
    Czy to hobby dotarło już do nas? Jeśli tak, to wielu nas??

Nie słyszałem o nikim, ale pamiętam, że w czasach niedoborów można było kupić "Podpiwek kujawski", będący czymś w rodzaju piwa w proszku. Czy to ma coś wspólnego?
    Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

piwa w proszku? o fak musialo niezle zajezdzac chemia;]

Komentarz

Nigdy tego nie piłem, bo wolałem wino domowej roboty, ale na bezrybiu i rak ryba - mawiali koledzy.
        Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Polecam http://www.browamator.pl/ Gadżety do domowego warzenia napoju bogów :D
          Pozdrawiam

Komentarz

Kilka lat temu nawarzyłem z kolegą trochę piwa - około 35litrów. Polecam Chmielową Załogę i ich browamator. Niestety teraz nie mam warunków, żeby się tym zająć. Jak chcesz to mogę Cię poczęstować piwem warzonym i butelkowanym 3lata temu.
            I takie piwo nie powstaje z proszku. Są specjalne drożdże piwowarskie, słód i odpowiedni proces przygotowania. A smak? Niepowtarzalny.

Komentarz

Piwo warzę od trzech lati wykonałem już kilkadziesiąt warek. Odniosłem już parę sukcesów na (jak na razie krajowych) konkursach piwa domowego. Mam stały kontakt z licznymi piwowarami w całej Polsce. Z właścicielem Browamatora Ziemkiem Fałatem jestem na ty. W Przemyślu bądź niedalekich okolicach nie znalazłem jednak nikogo kto miałby podobne zainteresowania i czynny browar domowy. Jak na razie w Polsce Przemyśl reprezentuję tylko ja :(

Komentarz

Witam

Myślę że nie jesteś sam.
                Inni też zajmują się produkcją piwa na użytek własny z tym że są skromni i wolą pozostać anonimowi, choć byłem mile zaskoczony smakiem i piwniczką do przechowywania z regulowaną temperaturą.
                Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                X