REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HAARP amerykanska tajemnica

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Przemyślałam temat i zgadzam się z netką. Ludzie kiedyś też byli sceptycznie nastawieni do odkrycia Kopernika i innych uczonych. Fakt Polska - kraj zaściankowy zasze jest do tyłu. Może warto coś zmienić, stać się bardziej otwartym?
    Artykuł przeczytałam dwa razy od deski do deski, rzeczywiście temat wydaje się absurdalny, ale kto wie co na górze knują za naszymi plecami.
    ... Kiedy zapłonie dzień...
    Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
    wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

jestescie nienormalni... czy nie uwazacie ze gdyby usa posiadalo takowa bron to nie mialoby tylu wrogow tudziez problemow z terrorystami? mogliby wszystko przewidziec i zaplanowac
      Goska chce takiego dowodu ze jak mi go pokazesz to powiem "o ja rzeczywiscie mialas racje" a nie zwierzen jakiejs chorej psychicznie osoby ktora zagubila sie w swoim wlasnym umysle i czyta ksiazki jeszcze bardziej debilnych osob ktore bija na tym niezla kase

Komentarz

Przeczytałem cały artykuł.
        Wg mojej oceny już sam tytuł „HAARP amerykańska tajemnica ” sugeruje czytelnikowi coś sensacyjnego – co w rzeczywistości nie tylko nie jest tajemnicą lecz wręcz przeciwnie.
        Podstawy teoretyczne i praktyczne zastosowania fal elektromagnetycznych poznaje każdy polski obywatel począwszy od szkoły podstawowej.
        Oddziaływaniem fal elektromagnetycznych na organizm człowieka zajmuje się wiele Instytutów Medycznych i innych o podobnej tematyce..

W Polsce poziom promieniowania elektromagnetycznego jest monitorowany i dane te są powszechnie dostępne podobnie jak dane o stanie pogody.

Na powyższy temat istnieje tak dużo publikacji, ze ich lista na łamach tego forum nie miałaby sensu.

Istniejące normy wartości natężenia promieniowania elektromagnetycznego w Polsce są jedne z najbardziej ostrych w europie.

Jeżeli Gosia uważa że amerykanie napromieniowują ją tajemniczym promieniowaniem elektromagnetycznym w Polsce, to jest jej tylko i wyłącznie sprawa.

Z technicznego punktu widzenia jest to po pierwsze niemożliwe ( wg obecnego stanu techniki) a po drugie gdyby coś takiego się zdarzyło, to powtórzyłaby się historia podobna do promieniowania po wypadku elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

Wierząc w te tajemnicze promieniowanie pozostaje jej do końca swojego żywota noszenie skafandra pokrytego warstwą aluminium i uziemionego (takie skafandry nosi obsługa wojskowych stacji radiolokacyjnych), bez uprawiania sexu .
        Pozdrawiam

Komentarz

Wiesz n0rek zauważyłam na tym forum, że jeśli nie jest coś po Twojej myśli odrazu kogoś obrażasz
          Zamieszczone przez n0rek
          jestescie nienormalni...
          Wybacz, ale takimi żałosnymi hasełkami nic nie wskurasz. Każdy ma swoje zdanie, dlatego powinieneś to uszanować. O ile wogle wiesz co znaczy słowo szacunek :>
          ... Kiedy zapłonie dzień...
          Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
          wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Jezeli kogos interesuje, jakiej broni uzywa USA w Iraku, to prosze wystukac na wyszukiwarce Google "US secret weapon in Iraq".

Fale elektromagnetyczne lub fale radiowe nie maja nic wspolnego z promieniowaniem jadrowym i go nie powoduja.

Prosze nie sluchac pseudo- uczonych na tym forum. Prosze przeczytac fachowa ksiazke o broni HAARP.

Komentarz

Fachowa Książka o broni HAARP może być także napisaną przez wywiad USA o broni nuklearnej w Iraku, której nie znaleziono, wiadomo że podczas zimnej wojny nie mówiono obywatelom za dużo aby nie wybuch wewnętrzny konflikt, podobnie jest teraz, wszystko jest trzymane w tajemnicy. Broń HAARP jeżeli ogólnie istnieje nie może być rozmieszczona wszędzie chyba że jest ona umieszczona na orbicie, mysle że lepiej się tym nie przejmować, bo szkoda na to czasu.

Komentarz

Ksiazki pisane przez wywiad amerykanski sa wszedzie dostepne i ponawia sie ich naklady.
                O broni HAARP nie pisze tylko jedna ksiazka. To sa cale masy wiadomosci na internecie i w gazetach w roznych jezykach.
                Mozna niczym sie nie przejmowac i najlepiej nic nie wiedziec.
                Wybor nalezy do kazdego z nas.

Komentarz

Gosiu - książki pisane przez wywiad o niczym nie świadczą.
                  Kazdy wywiad na świecie posługuje się informacją prawdziwą ( ktora jest powszechnie znana) oraz informacjami nieprawdziwymi ( dezinformacja przeciwników).
                  W/g mojej oceny "HAARP" jest przykładem dezinformacji - rzeczywista nowa broń (nad którą trwają prace) nie ma nic wspólnego z owym opisanym tajemniczym promieniowaniem.
                  Szczegółowe informacje można uzyskać wyłącznie u prezydenta Stanów Zjednoczonych.
                  Pozdrawiam

Komentarz

Ja wychodze z zalozenia, ze wszyscy ludzie wiedza wszystko !!!!
                    Nad kazda bronia pracuje tysiace ludzi i dlatego nawet o najtajniejszej broni zawsze cos wiadomo. Trzeba sie tylko tym interesowac.
                    Moze sie okazac, ze prezydent o szczegolach nie wie nic !!!!
                    Moze sie okazac, ze prezydent moze byc rowniez taka bronia sterowany bezwiednie.

Komentarz

Zamieszczone przez Magik
                      Szczegółowe informacje można uzyskać wyłącznie u prezydenta Stanów Zjednoczonych.
                      Masz może numer do niego lub e-maila?

Komentarz

Jest adres e- mail w internecie, ale prezydent USA sam nie odpowiada i nie czyta. Taka dostalam informacje.

Komentarz

buahahahah po pierwsze egzy "wskórać" po drugie bede wyrazal swoje zdanie w taki sposob w jaki chce i to moja sprawa, a ze wy wierzycie w istnienie takiej broni lub w ogole dopuszczacie mozliwosc ze ona istnieje to nic innego mi nie pozostaje jak uznac wasza nienormalnosc, przeciez w ten sposob usa byloby w posiadaniu conajmniej takich ziem jak starozytny Rzym, zastanowcie sie

Komentarz

A co nie sa ? Popatrz tylko na mape, gdzie maja swoje bazy !!!
                            Wespol z Anglikami sa w posiadaniu prawie calej kuli ziemskiej i pod ich skrzydlami czyni sie cala globalizacja !!!!

Malo znasz polityke.

Komentarz

Abstrahując od tematu dyskusji - kilka faktów:

- internet jako taki został "wynaleziony" przez armię amerykańską w 1969;
                              - w 1989 roku armia porzuciła projekt jako przestarzały;

Ciekawe czym się zajmują przez te 16 lat do dziś?!

Polecam także serwis http://maps.google.com - też spadek po armii USA

i przykład:
                              Link 1
                              Link 2

Po co im takie zdjęcia? Na zajęcia z geografii?
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Cenie wynalazki Anglosasow, ale jednoczesnie uwazam ich za najwiekszych zbrodniarzy na Ziemi. Byli wszedzie i zdobyli wszystko niszczac, dewastujac i zabijajac.

Mam tez obiekcje, czy do wszystkiego doszli tak zupelnie sami. Ich najlepszy wywiad na Ziemi, ktory nazywa sie ECHELON od ponad 50-ciu lat jest w stanie wszystko podsluchac i podpatrzec w kazdym biurze projektowym na Ziemi. Po polsku znalazlam tylko jeden link na ten temat :

http://www.wsp.krakow.pl/Pl-asc/papers/echelon.html

Komentarz

Pracuję...
                                X