REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HAARP amerykanska tajemnica

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez alien
    Abstrahując od tematu dyskusji - kilka faktów:

- internet jako taki został "wynaleziony" przez armię amerykańską w 1969;
    - w 1989 roku armia porzuciła projekt jako przestarzały;

Ciekawe czym się zajmują przez te 16 lat do dziś?!

Polecam także serwis http://maps.google.com - też spadek po armii USA

i przykład:
    Link 1
    Link 2

Po co im takie zdjęcia? Na zajęcia z geografii?
    Od dzisiaj omijam Rynek szerokim łukiem :D
    http://www.przemysl.pl/cam/index.htm

Komentarz

tak tak to napewno jakis spisek nie moze byc inaczej, ehh zachcialo wam sie agentowac kiedy tak naprawde sa to tylko wasze przypuszczenia lub wymysly jak goski, nie zebym lubil busha czy usa, wrecz przeciwnie ale nie uwazam zeby byli "arcyszpiegami" i mieli w posiadaniu europe czy cos jak twierdzi zalozycielka tego tematu:/ aha goska miec baze a posiadac europe jak Rzym to cos innego nie sadzisz?

Komentarz

nOrek, a skad wiesz, ze sa to tylko moje wymysly ???
        Prawdopodobnie o tym temacie slyszysz pierwszy raz i nawet nie masz ochoty zglebic tematu. To w koncu Twoja sprawa. Zyjesz jak strus i nie masz o niczym zielonego pojecia. O tym, ze istnieje od ponad 200 lat wladza swiatowa, tez nie wiesz. Nie mamy wiec o czym rozmawiac.

Komentarz

O tym, ze istnieje od ponad 200 lat wladza swiatowa, tez nie wiesz.
          Czy Twoim zdaniem dwie wojny światowe to okrutne zabawy chłopców z jednej rodziny, a Stalin i Hitler to przyrodni bracia od jednej matki?
          Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Tak !!!! To wszystko jest zabawa chlopcow z jednej rodziny.
            Teraz ta glowna rodzina nazywa sie Bilderberg.
            Wystukaj na wyszukiwarce "Tajna wladza swiata".
            Pozdrawiam.

Komentarz

Wpisałem. Przeczytałem. Wyśmiałem.
              Takiego steku bzdur nawiedzonego okultysty dawno nie widziałem. Według autora tej książki Texe'a Marrsa w światowym spisku uczestniczą m.in. George Bush (senior?), Zbigniew Brzeziński i (śp.) Jan Paweł II. Już pierwsze słowa zdradzają z jakiego rodzaju beletrystyką mamy do czynienia:
              Byl trzeci czwartek maja 1947 roku. Sierp ksiezyca przysloniety byl oparami mgly i zagadkowymi chmurami, które plynac, wydawaly sie calkiem wypelniac ciemne niebo. Wysoka, chuda i posepna postac przeciela pospiesznie krajobraz starego, prestizowego uniwersytetu Yale. Mlodemu, szczuplemu czlowiekowi towarzyszyli z dwóch stron koledzy, wyslani po to by go sprowadzic.
              Śmiech mnie ogarnia, gdy czytam tak marne wypociny ogarniętego manią spiskową wariata. A moze nie wariata, ale cynika sprzedającego prostaczkom "jedyną prawdę" o porządku tego świata? Ludzie chcieliby prostych rozwiązań, recept na wszystkie bolączki, nieskomplikowanych odpowiedzi na zawiłe pytania i dla nich powstała ta książka. Tak, myślę że jest to odpowiedź na zapotrzebowanie na taką prostą, objawioną prawdę.
              Gosiu, idź na spacer, przewietrz się i zapomnij o tych wszystkich bzdurach. Tak będzie lepiej dla Ciebie i Twoich bliskich.

Komentarz

Na polskich stronach jest malo wiadomosci na temat "Tajnej wladzy swiata", ale sa one prawdziwe. Takim jezykiem posluguja sie iluminaci. Oni swoje dzialania opieraja w wiekszosci na Biblii. Tak jakby ktos Biblie napisal wlasnie dla nich. A kiedy ta cala Biblia zostala napisana, to tego nikt nie wie. W Polsce to dzielo nie bylo zupelnie znane. Nie znala tego ani moja prababcia ani babcia. Stary i Nowy Testament pokazal sie w Polsce na poczatku lat siedemdziesiatych. Ksieza przestrzegali wtedy przed tym i mowili zeby nie czytac Starego Testamentu bez Nowego. Byla z tym jakas zadyma. Wszystko sie wtedy zmienilo i msze zaczeto odprawiac w jezyku polskim.
                Ja w kazdym razie w Biblie do dzisiaj nie wierze.
                Zamieszczam link z polskiej gazety na temat amerykanskich iluminatow :

http://krapkowice.net/kurier,art,id_3785

Komentarz

Ja w kazdym razie w Biblie do dzisiaj nie wierze.
                  Autorzy Biblii pisali ją pod natchnieniem Ducha Świętego. Jeśli nie jesteś chrześcijanką, to możesz w to nie wierzyć, bo to było dawno. Lecz jak możesz wierzyć, że ktoś taki jak JPII mógł być w jakimś światowym spisku? Dla mnie to niepojęte...

Komentarz

A ja proponuje zamknac temat, bo zaczyna to juz byc nudne.
                    Pozdrawiam

Komentarz

Tak jest - dziękujemy za uwagę.
                      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                      X