REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baaardzo trudne pytanie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Baaardzo trudne pytanie

to wpisz sobie na naszą-klasę najlepsze uniwerki i szukaj ludzi z Przemyśla, albo podaj listę "dobrych" uczelni (i wg jakich rankingów to klasyfikujesz).
    Nie wiem czy właśnie skończyłeś UW czy Jagiellonkę że tak się podniecasz tym, że jesteś PO, ale inteligencją emocjonalną to niestety nie błyszczysz. Jeżeli uważasz że papier robi z Ciebie wartościowego człowieka to szukaj równych sobie.. ale nie tu, bo tu ludzie po studiach czytając wątek uśmiechają się pod nosem, a nie mają ochoty krzyczeć, że to właśnie jestem ja, bo niby po co? Nie pokazałeś się z pozytywnej strony formułując pytanie w taki sposób, żeby zignorować ludzi po studiach na mniej renomowanej uczelni/bez studiów, tymczasem forum to społeczność.. więc nie dziw się reakcją i brakiem odpowiedzi na Twoje "baardzo trudne pytanie" (którego tematu logicznie sformułować nie potrafiłeś)

Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez miastodresow Zobacz posta
      PS:
      UWAZAM ZE GDYBY BYŁ TU CHOC JEDEN KOLO PO DOBREJ UCZELNI, POWIEDZIŁBY : TAK JESTEM - POZDRAWIAM i to udowodniłoby jeego poziom .. czołem smutasy :D
      Mam odmiennie zdanie. Nie widzę sensu dla którego osoba, która spełniałaby Twoje kryteria miała zgłaszać się w tym wątku. Raczej dla zachowania swojego "poziomu" (przyjmijmy, iż takowy by przedstawiała) zachowałaby milczenie.

Do osiągnięcia czegoś w tym mieście nie wystarczy wyższa uczelnia. Raczej obycie w życiu, samozaparcie i troche rozumu w głowie. Pewnie przyda się też troche zwierzęcego instynktu - jak przetrwać w tej wszechobecnej dziczy. Tu, czy w innym miejscu.

Posiadanie wiedzy to jedno, ale zdolność jej wykorzystania to już kolejna sprawa. Tak samo jest z wysokim wykształceniem, które nie musi iść na równi z poziomem, który się przedstawia.

Pytanie: czy są tu ludzie "z dobrych polskich uczelni"? Pewnie są, ale co w związku z tym?
      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez em Zobacz posta
        Mam odmiennie zdanie. Nie widzę sensu dla którego osoba, która spełniałaby Twoje kryteria miała zgłaszać się w tym wątku. Raczej dla zachowania swojego "poziomu" (przyjmijmy, iż takowy by przedstawiała) zachowałaby milczenie.

Do osiągnięcia czegoś w tym mieście nie wystarczy wyższa uczelnia. Raczej obycie w życiu, samozaparcie i troche rozumu w głowie. Pewnie przyda się też troche zwierzęcego instynktu - jak przetrwać w tej wszechobecnej dziczy. Tu, czy w innym miejscu.

Posiadanie wiedzy to jedno, ale zdolność jej wykorzystania to już kolejna sprawa. Tak samo jest z wysokim wykształceniem, które nie musi iść na równi z poziomem, który się przedstawia.

Pytanie: czy są tu ludzie "z dobrych polskich uczelni"? Pewnie są, ale co w związku z tym?
        co w związku z tym?.. hehhe no wlasnie nic - sa i cześć i tego własnie oczekuję .
        nie ważne jak silny jesteś gdy wygrywasz, WAŻNE JAK SILNE CIOSY JESZCZE WYTRZYMASZ...

Komentarz

pomysłz naszą klasa słabiutki, bo to, że ktoś ma napisane przemyśl NIE OZNACZA, ŻE W NIM MIESZKA.

Co do Rajsboja - usmiechnij się, zycie jest wspaniałe

po trzecie: wszyscy mówicie, że tacy o ktorych pytam - są!!! - a czy choć jedna osoba napisała : TAK JESTEM?;> HEHE
          nie ważne jak silny jesteś gdy wygrywasz, WAŻNE JAK SILNE CIOSY JESZCZE WYTRZYMASZ...

Komentarz

Zamieszczone przez fedey Zobacz posta
            Znałem kiedyś kilku studentów informatyki na jednej z przemyskich "uczelni". Jeden z nich prosił mnie o pomoc w instalacji Windowsa XP...

Poza tym jakie my tu mamy uczelnie? Co to za szkoła wyższa, która nie ma własnych doktorów, profesorów i musi ich "sprowadzać" z zachodu?

Poza tym zauważyłem, że nie trzeba wiele by ujawnić kompleksy co niektórych. Wystarczy powiedzieć "studiowałem w Warszawie/Krakowie/Wrocławiu/..." aby zostać uznanym za nadętego dupka, co się wywyższa...
            ŚWIĘTE SŁOWA DOBRY CZŁOWIEKU! - ŚWIĘTEEEEEEEEE! - zadałem to pytanie z nadzieją, że choć jedna osoba mysli tak jak ja, może to z poczucia osamotnienia :D hehehehe - miłej soboty ! - jejku czaszunia mi lekkawo dymi po biesiadzie wieczornej :D

Komentarz

a najsmutniejsze ze prawdopodobnie jestes uczestnikiem przywracania do zycia KAPONIERY i mimo to utozsamaiz sie z ogólnie pojetym debilizmem obecnym tu masowo

pozdrawiam ... militarysta
              Jak cos, to półkaponierę

Pozdrawiam Cie militarysto

Komentarz

Zamieszczone przez carlos Zobacz posta
                Jak cos, to półkaponierę

Pozdrawiam Cie militarysto
                w takim razie macie koledzy błąd w adresie stowarzyszenia...pozdrawiam równie ciepło

Komentarz

w takim razie macie koledzy błąd w adresie stowarzyszenia...
                  wow

Komentarz

Zamykam ten żenujący wątek, autor pięknie się nam przedstawił. Przywitanie z pompą, jesteśmy pod wrażeniem, na tyle, na ile małomiasteczkowi dresiarze mogą być.

Ponieważ autor tu nowy, dostał tylko warn za obrażanie innych a wszystkich pozostałych proszę o nie karmienie trolla
                    Załączone pliki

Komentarz

Pracuję...
                    X