REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy. Co polecacie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

beek ten tego wie ktos jaki bedzie next film w kosmosie we czwartek?

Komentarz

Zamieszczone przez wszczygiel
      Muzyka Vangelisa w Blade Runnerze, to 98% sukcesu tego filmu, ciekaw jestem czy się ze mną zgadzacie ?
      Nie zgadzam się. Uważam, że na sukces tego filmu w równym stopniu składa się temat/scenariusz, gra aktorska, reżyseria, scenografia jak i muzyka. Dla mnie to chyba temat był najważniejszy.

Komentarz

Teoretycznie racja, przykład "Blair Witch Project", bez jednej nutki, ale pomysł był fantastyczny. No ale jest mnóstwo filmów, których podstawowym budulcem jst muzyka i gdybyś wyciszył ścieżkę dźwiękową, byłyby porażką. "Blade Runner", to dla mnie typowy film, gdzie klmat budowała muza.

Komentarz

Zgadza się, muzyka daje klimat.

Komentarz

"Requiem for a dream" i "Blair Witch Project" - sympatyczne filmy. Nie wiem czemu tak zachwyciła Was "Piła". Na mnie jakoś nie wywarła ciekawego wrażenia.. ot, taki.. obrzydliwy jakiś dla mnie. Już sympatyczniejsza wydała się "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną" ;P

Ostatnio widziałam "Wiosna, Lato, Jesień, Zima... i Wiosna" - polecam, całkiem sympatyczny, dający do myślenia. Troche dawno oglądałam "Eksperyment" - na faktach, do tego niemieckiej produkcji i dlatego tak się ociągałam w obejrzeniu go. No i "Dogville" jeszcze jest ciekawym filmem, w ciekawej scenografii.

Komentarz

requiem super blair kicha zasnalem chyba ze dwa razy a pila jest fajna bo ma nieoczekiwane zwroty w akcji

Komentarz

Z cholernym rozżewnieniem wspominam roczek 1994, gdzie w jednej niemal chwili na ekrany weszły klasyki nie do pobicia !! "Forrest Gump", "Leon Zawodowiec", "Urodzeni mordercy", "Pulp Fiction". W 1995 roku dołączył do nich "Siedem". Nie było tylu hitów od tej pory w tak krótkim czasie. Eh !!

Komentarz

A ja zobaczyłam w programie tv, że leci dziś o 21:05 "Zielona mila" na TVNie, a później o 22:40 na TVP2 "Bunkier". Także całkiem ciekawie jak na naszą telewizję..
                  Więc ja już mam przygotowane cztery Carlsbergi (9,99zł czteropak + otwieracz, w Albercie na Focha) i fromage (170g + 50g gratis, za 3 coś tam) :lol:
                  Mmmiam...

Komentarz

e nie fromage sa po 2 cos tam a dobrze ze przypomnialas o zielonej mili w sumie ogladalem juz bunkier ale mozna poogladac jesio raz a piwko to wole pilsnera

Komentarz

E nie, te fromage są jeszcze większe od tych po 2 coś tam... Te są po 3 coś tam i takie dłuuugie ;P
                      Ja też oglądałam i jedno i drugie. Pewnie pół zobaczę tego, a drugie pół tamtego.. Szkoda, że jakoś nie pogodzili ze sobą tych dwóch emisji..

P.S!
                      Kurrna mać, właśnie rozgotowałam zupe :/ Niech to szlag!

Komentarz

Polecam "Stalker" Andrieja Tarkowskiego. Kawal dobrego radzieckiego kina.

Tak OT... na "chinszczyznie" mozna dlugo ciagnac :D
                        Pozdrawiam

Komentarz

kornik swiete slowa a wwiech nie narzekam na swoja skore

Komentarz

Moim zdaniem swietne filmy to (kolejnosc przypadkowa):
                            1. Ojciec Chrzestny (The Godfather)
                            2. 21 Gramow (21 Grams)
                            3. Rzeka tajemnic (Mystic River)
                            4. Przekret (Snatch)
                            5. Miasto Grzechu (Sin City)
                            I wiele innych, jak sobie przypomne cos jeszcze godnego szczegolnej uwagi to napisze.

Pozdrawiam.
                            Alea iacta est.

Komentarz

Wstyd się przyznać, ale nie oglądałam Ojca Chrzestnego (niedługo leci chyba w TV, więc spróbuje nadrobić)
                              Popieram 21 gramów i Rzekę Tajemnic :D

Komentarz

Wiec radze poogladac, bo naprawde warto. Wspaniala kreacja Marlona Brando i Ala Pacino :!:

Pozdrawiam.
                                Alea iacta est.

Komentarz

Pracuję...
                                X