REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy. Co polecacie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A on już dzisiaj o 23-ej leci na TVN!

Komentarz

Zgadza sie :D
      Alea iacta est.

Komentarz

Napiszcie jak tam wrazenia po Ojcu Chrzestnym :!:
        Jestem ciekawy waszych zdan na temat tego filmu.

Pozdrawiam.
        P.S. Plecam rowniez goraco film Dzien Proby (Training Day)
        Alea iacta est.

Komentarz

Lukas, ja po 10 minutach zasnęłam :? Psia mać.. Nic nie pamiętam nawet z tych 10 minut. A walczyłam ze sobą jak lwica by wytrwać :?
          Może innym razem..

Komentarz

:(
            Zaluj :!:, bo jest czego :!:
            Alea iacta est.

Komentarz

Zamieszczone przez Lukas
              po 10 minutach zasnęłam

A ja po 5 :|
              A ze cztery podejścia miałem wogóle do tego filmu i zawsze kończyło się tak samo.
              W końcu kupię DVD i będzie spokój
              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Jak będziesz miał DVD zaprosisz mnie do siebie? Przyniosę własne filmy

Komentarz

Jakbyś powiedział że przyniesiesz piwo....

Ćwierkacz

Komentarz

Lukas podał swoją top 5 (w kolejności przypadkowej)

To i ja się pokuszę o takie zestawienie (kolejność też przypadkowa):

1) Adwokat diabła
                    2) Cube (nie wiem czy jest polski tytuł)
                    3) Zapach kobiety
                    4) Ziemia obiecana
                    5) Matrix

Ćwierkacz

Komentarz

OK, Ty zapewniasz wyżywienie.

Komentarz

Heh moja 5 byla zupelnie przypadkowa, niemniej jednak sa to filmy dla mnie wazne. Po dzisiejszym seansie musze stwierdzic, ze znakomity film to Trener Carter (Coach Carter), wysmienicie zagral w nim Samuel L. Jackson. Goraco polecam :!:

Pozdrawiam.
                        Alea iacta est.

Komentarz

Zamieszczone przez Lukas
                          Heh moja 5 byla zupelnie przypadkowa, niemniej jednak sa to filmy dla mnie wazne. Po dzisiejszym seansie musze stwierdzic, ze znakomity film to Trener Carter (Coach Carter), wysmienicie zagral w nim Samuel L. Jackson. Goraco polecam :!:

Pozdrawiam.
                          moja siostra strasznie chce ten film obejrzeć

Komentarz

I dobrze, bo naprawde warto :!:
                            Alea iacta est.

Komentarz

To film o jakimś trenerze??

Komentarz

"Coach Carter" to film zainspirowany prawdziwą historią kontrowersyjnego trenera koszykówki Kena Cartera, który prowadził szkolą drużynę z Richmond w 1999 roku.
                                Koszykówka może być sposobem na wyjście z getta dla kilku, ale dla większości jedyną szansą na lepszą przyszłość jest solidne wykształcenie i wiara w siebie. Z takiego założenia wychodził właśnie trener Ken Carter (Samuel L. Jackson), który przyszedł do szkoły średniej w Richmond trenować drużynę koszykarzy. Jego podopieczni błyszczeli na parkiecie, jednak ich oceny pozostawiały dużo do życzenia. Trener Carter, który doskonale wiedział jak motywować młodych sportowców, nie zawahał się posadzić na ławce rezerwowych całą drużynę koszykarzy w kluczowym dla nich momencie - kiedy niepokonani doszli do finału rozgrywek. Powód - złe wyniki w nauce.
                                Obraz "Coach Carter" jest oparty na prawdziwych wydarzeniach, a Ken Carter za swoją decyzję był zarówno nagradzany jak i ostro krytykowany. Nie mniej jednak kilkoro podopiecznych trenera Cartera, dzięki właśnie tym metodom, otrzymało czteroletnie stypendia sportowe. Pełne stypendium w Akademii Wojskowej West Point otrzymał również jego syn Damien. Sam Carter został natomiast wyróżniony 29 stycznia 2002 roku, kiedy został wybrany do niesienia ognia olimpijskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X