REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy. Co polecacie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Filmy. Co polecacie?

Widzieliście może jakiś godny polecenia film? A może jakiś dawno temu wywarł na Was niesamowite wrażenie i nie możecie o nim zapomnieć?
    Tutaj można chwalić do woli...!

Zachwalam pod niebiosa "Imię róży" !!! Niesamowite.

Komentarz

Zakochany Szekspir :mrgreen:
      ... Kiedy zapłonie dzień...
      Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
      wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

"Nikomu ani słowa", "E.I. Sztuczna inteligencja", "Księga Diny" i "Piła", poza tym kiedyś duże wrażenie wywarło na mnie "Siedem", ale to już chyba wszyscy widzieli - jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę

Komentarz

Na mnie większe wrażenie pozostawiły takie filmy jak:

"Godziny" i "Między słowami". Muszę dołożyć do tego jeszcze "21 gramów" i sama nie wiem czemu - "Biały oleander" . Oraz koniecznie "Pan od muzyki" i "Słoń".

Być może coś wyleciało mi z głowy..

Komentarz

Polecam serial "Lost" (Zagubieni). Niedawno skonczyl sie pierwszy sezon, z niecierpliwoscia czekam na drugi.

Link: http://www.filmweb.pl/Film?id=133834
            Pozdrawiam

Komentarz

"Pila" i klasyka "Pulp Fiction" "Requiem for a dream" "Trainspotting" oraz polski film "Hydrozagadka" fajne filmy ma takze Stanley Kubrick

Komentarz

Słyszałam, że piła jest świetnym filmem grozy. Ponoć zakończenie dość zaskakujące. Zarzuce sobie filmik przy najbliższej nocnej burzy =) atomsferka będzie wypasik :mrgreen:
                ... Kiedy zapłonie dzień...
                Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
                wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Może nie grozy bo to nie horror, ale atmosfera nieźle na psychę działa :mrgreen:

Komentarz

Mi się spododał "Zielona Mila".

Nie wiedziałam, że taki ciekawy film leży u mnie od miesięcy nieoglądany.

P O L E C A M :mrgreen:

Komentarz

jak chcecie to wam powiem co za zaskakujace zakonczenie ma pila:D

Komentarz

Szczerze polecam "Sin City", niesamowity majstersztyk realizatorski. Komiksowe klimaty, wczoraj obejrzałem i do dziś mnie "trzyma". Świetny Bruce Willis, Mickey Rourke i piękna Jessica Alba. Koniecznie obejrzyjcie jeśli podobał się Wam "Pulp Fiction", "Kill Bill".

Komentarz

Polecam:

Blade Runner (Łowca androidów) - film 20 letni, który ani trochę się nie zestarzał, wręcz przeciwnie - staje się coraz bardziej aktualny

Komentarz

Zamieszczone przez wwiech
                            Blade Runner (Łowca androidów)
                            Vangelis napisał muzykę do niego.

Dziś o 20 w Kosmosie podobny dobry film "truposz" z muzyką Neila Younga.

Komentarz

Muzyka Vangelisa w Blade Runnerze, to 98% sukcesu tego filmu, ciekaw jestem czy się ze mną zgadzacie ?

Komentarz

Pracuję...
                              X