REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hobby - kolekcja biletów :)

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Hobby - kolekcja biletów

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów, dla większości to tylko śmieci a dla mnie pasja

Komentarz

fajna sprawa, milo jest potem przejrzec taka kolekcje, zobaczyc gdzie sie bylo i powspominac

Komentarz

Bardzo ciekawe hobby! Jak coś będę mieć na pewno się zgłoszę .. Mogą być zagraniczne? Powinienem mieć coś z Orlando... raz w życiu tam komunikacją miejską jechałam, koszmar straszny, upał i żar z nieba a ty na przystanku stoisz! Tragedia...

Moje hobby jest znacznie bardziej oklepane... numizmatyka . Ale musze przyznać, że mam kilka wartościowych monet :D. Tym bardziej, że złoto - cena uncja - poszły ciutka w górę :P

Komentarz

wow świetna pasja

Komentarz

Witam moi drodzy,
            Dawno mnie już na forum nie było ale mój temat jest nadal aktualny i nadal poszukuję wszelakich biletów.
            Zapraszam na moją stronę www.bileciki.org
            tam też jest kontakt do mnie

Pozdrawiam

Komentarz

A mogą być skasowane?

Komentarz

ciekawa sprawa z tymi biletami na pewno fajniejsze od znaczków i na pewno mniej zajmują miejsca niż moja kolekcja buteleczek z alkoholem dodam że wszystkie są pełne!! :D

Komentarz

Tez kiedys zbierałam bilety. Człowiek sam smieje sie do siebie jak widze tamte ceny, a dzisiejsze...
                  Czymś coraz bardziej popularnym wśród Polaków są wirtualne wycieczki Warszawa property360.pl - nic w tym dziwnego, bo jednak mówią one o wiele więcej o mieszkaniu, restauracji czy chociażby sali weselnej, aniżeli nawet najlepsze zdjęcia.

Komentarz

Kochani, wiem, że dawno mnie tu nie było, może niektórzy pomyśleli że już zapomniałam o forum i przestałam zbierać bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja się powiększa, mam już ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
                    Tak się w tym zakręciłam, że nie mogę przestać.
                    Jeśli ktoś miałby ochotę to zapraszam na moją stronę do przejrzenia kolekcji - www.bileciki.org a jeśli miałby ktoś ochotę coś do niej dorzucić to proszę pisać na maila - biletybeaty@wp.pl . Dzięki różnym forumowiczom moja kolekcja na prawdę bardzo się wzbogaciła i bardzo wszystkim za to dziękuję!! A teraz idzie czas sprzątania przed świętami, może ktoś znajdzie jakieś bilety i było by mi bardzo miło jeśli zechciałby je dla mnie przesłać pocztą. Jeśli komuś byłby to problem to mogę pokryć koszty wysyłki - list zwykły kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 )
                    Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

Komentarz

Ciekawe hobby, powodzenia

Komentarz

Dzięki ! )

Komentarz

Witajcie po dłuższej nieobecności

Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam się - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki jeśli zaistnieje taka potrzeba, Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: biletybeaty@wp.pl

Komentarz

Zbierasz też zagraniczne bilety?

Komentarz

No tak, rzeczywiscie po raz pierwszy ale fajna zajawka Każdy ma inną.

Komentarz

Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu ??(oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
                                Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila biletybeaty@wp.pl

Pozdrawiam!!

Komentarz

Pracuję...
                                X