REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co urząd miejski sądzi o was i spółkach miejskich

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co urząd miejski sądzi o was i spółkach miejskich

Witam,

ostatnio mój znajomy załatwił sobie prace na dość intratnym stanowisku w MZK. Bardzo mnie trapiło na jakich zasadach rekrutuje MZK ale to jaką odpowiedz uzyskałem załamało mnie... to jest jawna kpina z nas mieszkańców Przemyśla. Nawet pan zastępca nie starał się w jakikolwiek zamaskować zaistniałej sytuacji tylko wali z grubej rury. Proszę udostępnijcie to gdzie się da i piszcie do urzędu podobne zapytania niech wiedzą ,ze się przyglądamy i będziemy pamiętać o tym podczas wyborów.

Poniżej część korespondencji:

pnw@um.przemysl.pl
    10.06 (4 dni temu)

do mnie

W odpowiedzi na Pańskiego maila z dnia 28 maja 2015 r. dotyczącego rzekomych nieprawidłowości w MZK sp. z o. o. w Przemyślu przy naborze pracowników
    po wnikliwym wyjaśnieniu sprawy uprzejmie wyjaśniam;
    1. MZK sp. z o. o. nie ma obowiązku ogłaszania jakichkolwiek konkursów odnośnie zatrudniania pracowników, dlatego polemika co do ogłoszeń w prasie lokalnej, Urzędzie Pracy, na portalach internetowych oraz na stronie www.mzk.przemysl.pl jest bezprzedmiotowa.
    2. Zarząd MZK nie potwierdza jakoby otrzymał od Pana jakiekolwiek zapytania w przedmiotowej sprawie (maile), dlatego zarzut braku otrzymania odpowiedzi wydaje się być nieuzasadniony.
    Licząc, że powyższe wyjaśnienia są dla Pana satysfakcjonujące
    pozostaje z szacunkiem

Grzegorz Hayder
    Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla

do pnw
    Witam i dziękuje za odpowiedz,

1.Może Pan uważa ,że polemika na temat sposobu rekrutacji w miejskiej spółce jest bezprzedmiotowa... To świadczy o Pańskim profesjonalizmie ,a raczej jego braku. Równie dobrze mógł by Pan napisać "nie twój interes będziemy zatrudniać znajomych i rodzinę bez kwalifikacji bo nie musimy robić oficjalnego naboru". Uważam ,że właśnie w spółce Miejskiej powinno się zatrudniać oficjalnie i specjalistów najwyższej rangi. To nie jest prywatna firma tylko wszystkich mieszkańców miasta którzy łożą na nią podatki i maja oni prawo żądać czystych i jawnych zasad odnośnie rekrutacji. Prawda jest taka ,iż w spółce miejskiej zatrudniane są osoby bez kwalifikacji i najzabawniejsze jest to ,że latają po mieście i krzyczą ,że załatwili sobie pracę w MZK. W związku z powyższym uważam iż polemika jest uzasadniona bo to co się dzieje w spółkach miejskich nie ma nic wspólnego z efektywnym zarządzaniem firmy. A Pan w swojej wypowiedzi wręcz przyznaje ,że tak jest.

2. Nie chce mi się nawet odnosić do tego ani robić screenów wysłanych wiadomości... Jak Pan poszpera w miejskiej skrzynce odnajdzie Pan wiadomości które zawierały w "DW" adres sekretariatu MZK więc po prostu ktoś tu kogoś okłamuje.

Pozdrawiam i do widzenia przy następnych wyborach do rady i prezydenckich.

Odp: Co urząd miejski sądzi o was i spółkach miejskich

jak już cytujesz prywatną korespondencję to wypadało by zapytać o zgodę na publikowanie danych. Bo swoich nie ujawniłeś.

Zadałeś pytanie otrzymałeś odpowiedź, jeśli dopiero teraz przejrzałeś na oczy jak nasz ustrój funkcjonuję to gratulacje.

Komentarz

Pracuję...
    X