REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezydent Tusk

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezydent Tusk

Najnowszy sondaż daje Tuskowi 51% poparcia i zwycięstwo w 1 turze.

----------------------------
    (...)
    Donald Tusk otrzymał 51 procent głosów w najnowszym sondażu prezydenckim przeprowadzonym na zlecenie "Rzeczpospolitej". Oznacza to, że zostałby prezydentem już po pierwszej turze wyborów.
    Sondaż przeprowadzono telefonicznie nazajutrz po wycofaniu się Włodzimierza Cimoszewicza z walki o prezydenturę.

Drugie miejsce zajął Lech Kaczyński - popiera go 29 procent Polaków. Zdaniem "Rzeczpospolitej" nie ma on już szans na dogonienie lidera sondaży. Na dodatek Kaczyński musi porządnie powalczyć, żeby w ogóle doszło do drugiej tury wyborów prezydenckich i do bezpośredniego starcia z kandydatem Platformy Obywatelskiej.
    ----------------------------
    onet.pl

Zaoszczędzimy na kasie wydanej na organizację drugiej tury.
    A tak na marginesie to niesamowite jak z pozycji kilku procent na starcie w tak krótkim czasie bez żadnych spektakularnych wydarzeń można awansować w sondażach.
    Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: Prezydent Tusk

Tusk wykończy polskich rolników!!! Dla przykładu, jeśli wprowadzi swoje podatkowe pomysły, to rolnik który dziś płaci 115 zł podatku, będzie płacił 5x więcej.

Osobiście jestem za tym, aby odbyły się dwie tury, ponieważ jestem w komisji i przeszło by mi koło nosa 150 zł :D

Komentarz

No i właśnie - jeden z drugim dopadnie się państwowych piniendzy i odpuścić nie chce.

Kiks - jeśli rolnikowi odejmiesz to musisz dodać komuś innemu! Proste. Im mniej przywilejów i ulg tym lepiej.

Ćwierkacz

Komentarz

http://bash.org.pl/16101

Komentarz

Ja ze swojej skromnej strony pragnę jedynie zaznaczyć, iż słowo "sondaż" znacznie lepiej smakuje, gdy oko konsumuje "on" zamiast "ą" :-)

Komentarz

ops: ...

Ćwierkacz

Komentarz

hahaha Lisu ty sie nigdy nie zmienisz;]

Komentarz

Pracuję...
              X