REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na kogo głosować

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Na kogo głosować

Do mnie w firmie - aż trzy razy, za trzecim powiedziałem do słuchawki żeby się odstosunkował
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

:lol3:he he he - ciekawe czy się obraził?
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez alien
        :lol3:he he he - ciekawe czy się obraził?
        Myślisz alien że automat zrozumiał dygresję... hehe
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

hehe..

A ja tam nie głosuję.

Komentarz

Czy wiesz, że grzeszysz?
            Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Bo nie spełniłabym swojego obowiązku? Ale jak można głosować skoro człowiek nie interesuje się polityką i nic nie wie na ich temat.. to nie toto lotek..

P.S.
              Zagłosowałam, tylko dlatego, że byłam na miejscu. ;-)

Komentarz

Odp: Na kogo g?osowa?

Grzesz? Ci co zag?osuj? na ludzi niewartych g?osów. Na ludzi, którzy zrobi? z tych g?osów ?mierciono?n? bro?! A?..

Komentarz

Głosować można oddając głos nieważny, czyli np. skreślając wszystkich.

Komentarz

Więc tetryk na jedno wychodzi czy się poszło skreślić niepotrzebny głos czy się zostało w domu i to samo się zrobiło tylko w domu ;]

Komentarz

A politycy i tak nie wiedzą, że to forma protestu.. Bo głos nieważny może być również z innych względów, np. skreślenie dwóch osób z różnych list [sejm], większej liczby [senat] niewypełnienie karty, itd. U nas było kilka przypadków skreślenia wszystkich osób/list, ale o tym już tylko wie komisja sprawdzająca karty, bo potem wszystkie niewłaściwie zakreślone karty są określane jako głos nieważny. Najlepszym protestem i tak pozostanie brak udziału w wyborach.. bo wiadomo głos nieważny przeważnie tam na górze uznają za błąd i tyle.

Komentarz

Niestety, ten pogląd jest tak powszechny, że niedługo stanie się prawdą oczywistą, nad czym boleję. Czy stare porzekadło "Nieobecni nie mają racji" nikogo nie przekonuje? A czy to, że dzięki niskiej frekwencji do parlamentu wchodzą miernoty małą ilością głosów też nic nie znaczy? "Rekordziście" tych wyborów wystarczyło tylko tysiąc głosów. To jakby zebrać kilka wsi i obiecać biedakom cokolwiek za oddanie głosu. I smieszno i straszno...

Komentarz

Pracuję...
                        X