REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mamy w końcu nowy rząd!!!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mamy w końcu nowy rząd!!!

Nowy rząd powstał.
    Po wielu niepotrzebnych kłótniach, w końcu mamy rząd. Mniejszościowy ale rząd. Nie ma koalicji rządowej. Ale za to mamy "koalicję opozycyjną" PO - SLD, kto by się spodziewał, że liberałowie połączą siły z postkomunistami.
    PiS poparła Samoobrona, LPR i PSL nic w tym dziwnego. Można dopatrywać się jakieś gry, układów i itp. Ale zobaczymy co czas pokaże.

A swoją drogą to Lepper i Samoobrona o ile sobie przypominam poparła rząd Millera w 2001 roku i wtedy jakoś nikt nie mówił o moherowej koalicji i Polsce z twarzą Leppera.

Mam nadzieję, że rząd Marcinkiewicza będzie dobrym rządem.

Odp: Mamy w końcu nowy rząd!!!

Chciałbym tylko dodać, że najlepsze wystąpinie podczas debaty nad expose miał Waldemar Pawlak!!! Jak szedł do mównicy to myślałem, że czeka mnie sen (podobnie jak podczas przemówień Borowskiego). A tu nagle takie cięte dowcipy strażaka o kamienne twarzy;>

Komentarz

Dla mnie najlepszy był Andrzej Lepper.

Komentarz

A mnie powalił trener z Samoobrony - Wójcik co to chciał się zapytać Premiera o plany budowy stadionów.
        Na trzeźwego to on raczej nie wyglądał :D
        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Oj żałuję, że tego nie widziałem. Posiada ktoś nagranie?

Komentarz

Jeśli już mówimy o sportowym talencie Janusza. Wiecie jaką taktykę zastosował na Wembley w 1999? Samoobronę:D Wystawił 7 obrońców, a w przerwie pomocnika zmienił na 8 i przegraliśmy 1:3, a wszystkie te bramki stzrelił jeden zawodnik. Pewnie miał go kryć jeden z 3 którzy nie byli obrońcami;d

Komentarz

Janusz Wójcik dobrego co zrobił to zdobyył sredbrny medal na olimpiadzie w Barcelonie'92. Pamiętam tamtą "jazdę" biało-czerwonych. Ten Juskowiak, Kowlaczyk robili co chcieli. Było na czym oko zawiesić.

A na Wembley, to brzęczał Brzęczek!!!

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
                Nie ma koalicji rządowej. Ale za to mamy "koalicję opozycyjną" PO - SLD, kto by się spodziewał, że liberałowie połączą siły z postkomunistami.
                Nie ma mowy o łączeniu sił. Tu też będzie rywalizacja, kto jest bardziej opozycyjny.

PiS poparła Samoobrona, LPR i PSL nic w tym dziwnego. Można dopatrywać się jakieś gry, układów i itp. Ale zobaczymy co czas pokaże.
                Oczywiście, że nic dziwnego. Łączy ich wspólnota programowa.

A swoją drogą to Lepper i Samoobrona o ile sobie przypominam poparła rząd Millera w 2001 roku i wtedy jakoś nikt nie mówił o moherowej koalicji i Polsce z twarzą Leppera.
                Wtedy nazywano Leppera "legionistą Millera".

Mam nadzieję, że rząd Marcinkiewicza będzie dobrym rządem.
                Wszyscy tego chcemy.
                Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Witam...

I co z nam ztego, że mamy "nowy" rząd ??? Mi to np. nie sprawia radości.
                  Osobiście nie jestem zwolennikiem jak Ty Pisu oraz Pana Leppera....
                  Ciekawe jak długo będzie trwała "miłość" Pisu i Samoobrony ?
                  Moim zdaniem najdłużej do przyszłego roku albo do czasu jak Lepperowi "odbije"
                  lub zwiększy się "pazerność i zachłanność" Pisu.
                  Taka jest prawda...

P.S
                  Jaką masz satysfakcję z tego ?
                  Może Cię to podnieca :-) ?
                  "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Rząd może trwać na swoich pozycjach dość długo. W tym sejmie nie znajdzie się koalicja zdolna go obalić.

Komentarz

I mam przeczucie, że nie może, a będzie trwał. :(
                      Choć obstawiałem, że jednak powstanie koalicja więc mogę się mylić w swoich sądach.

Ćwierkacz

Komentarz

Czy ktoś oglądał wczoraj "Teraz my" w TVN? Autorzy puścili premierowi nagranie z podsłuchanej rozmowy jego brata z prezydentem Gorzowa Wlk. Treść była, mówiąc oględnie, niezbyt korzystna dla rodziny Marcinkiewiczów. W tym czasie realizatorzy pokazali zbliżenie twarzy premiera. Zachował podziwu godny spokój, ale ja dostrzegłem grające nerwowo mięśnie twarzy w kącikach oczu. Dla mnie było oczywiste, że w tym momencie premier doznał wstrząsu, ale zapanował nad sobą. Strzał był celny, bo rozmowa dotyczyła zwalczania korupcji i na jego miejscu sam bym pewnie nie potrafił zachować kamiennej twarzy. Słowa uznania za grę aktorską.

Komentarz

Cze...

I co Ci głupku z nowego Rządu ? Zadowala Cię to?
                          Sądzę że kiedyś zmądrzejesz i będziesz myślał innaczej...

Pozdro
                          "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

BARDZO Cię proszę kolego o nie używanie epitetów.

Ćwierkacz

Komentarz

P.I.S. da jest jak śliska glizda! Odda wszystko za władze. Wstyd mi czasem, że mieszkam w kraju gdzie mądrość i tolerancja jest przesłonięta moherowym beretem. Ale jestem pełen szczęścia, że nie długo dostanę mieszkanie, wybiorę jedno z 3 milionów. Będzie dla wszystkich po równo dla tych co zapierda... od rano do świtu i dla tych co *******... wszystko od rana do świtu.
                              Kocham cię polska komuno!!!
                              P.I.S. dy i Proletariusze wszystkich województw łączcie się !!! Alleluja i do przodu!!!
                              P.S. Tadek jest z nami!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X