REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Zet a Przemyśl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Radio Zet a Przemyśl

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale jesli sluchacie radia zet to na pewno, otoz w tym radiu nie ma dnia (a slucham codziennie) zeby nie wspomnieli w prognozie pogody po wiadomosciach o naszym Przemyslu, a nawet kilka razy dziennie mozna uslyszec. Wiem ze to moze nic takiego, ale zawsze to jakas promocja miasta bo wiadomo jak duzo osob slucha tego radia. Dla porownania w konkurencyjnym radiu RMF prawie nigdy nie powiedza o Przemyslu, tylko Rzeszow u nich istnieje na podk. Dlatego slucham tylko Radia Zet!
    Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Odp: Radio Zet a Przemyśl

ALe im reklame zrobiłeś..... tak poważnie to w RMFie też czasami podadzą prognozę dla Przemyśla, ba czasami nawet Jarosław podadzą. Ja i tak wolę pr Czwarty Polskiego Radia tylko po co zakładać osobny temat w tak błahej sprawie....?

Komentarz

jak to błahy, o prognozie dla Przemyśla mówią !!!!

Komentarz

W trójce za każdym razem wspominają o Przemyślu jeśli chodzi o pogodę

Komentarz

trójka najlepsza
          Pray to your god, open your heart
          Whatever you do, be afraid of the dark
          Cover your eyes, the devil inside
          One night of the hunter
          One day I will get revenge
          One night to remember
          One day it'll all just end, oh

Komentarz

kurde, to już nie wiem czego słuchać

Komentarz

Wpisz sobie do wyszukiwarki "prognoza pogody przemyśl"
              W każdej chwili o nas piszą !

Komentarz

Zamieszczone przez DariO Zobacz posta
                Nie wiem czy zauwazyliscie, ale jesli sluchacie radia zet to na pewno, otoz w tym radiu nie ma dnia (a slucham codziennie) zeby nie wspomnieli w prognozie pogody po wiadomosciach o naszym Przemyslu, a nawet kilka razy dziennie mozna uslyszec. Wiem ze to moze nic takiego, ale zawsze to jakas promocja miasta bo wiadomo jak duzo osob slucha tego radia. Dla porownania w konkurencyjnym radiu RMF prawie nigdy nie powiedza o Przemyslu, tylko Rzeszow u nich istnieje na podk. Dlatego slucham tylko Radia Zet!
                Nie znoszę radia zet. Jestem w stanie "strawić" wszystkie stacje, ale zetki nie potrafię. Za każdym razem kiedy słuchałam tego radia było "nastawione" na jedną partię polityczną. Nie jestem za PiSem, ale dostawałam mdłości jak Platforma była wychwalana a inne partie "gnojone" ( w tym ten nieszczęsny PiS) a i było też naśmiewanie się z symboli religijnych itp. Dla ścisłości nie słucham też radia Maryja co by niektórzy nie pomyśleli :D ale słuchając zetki tzn wiadomości i ich ogólnego programu mam wrażenie jakbym czytała onet.pl U mnie leci na okrągło RMF i mam gdzieś czy powiedzą coś o pogodzie w Przemyślu czy nie

Komentarz

A ja słucham Eski tam co godzinke coś o Przemyślu powiedzą :P

Komentarz

Może nie na temat ale co się stało ze słynnym Radiem Am?! w Jarosławiu normalnie odbiera a w Przemyślu od kwietnia cisza...

Komentarz

rowniez zauwazylem ze radio am przestalo u nas grac, wie ktos co sie stalo z tym radiem? bo lubilem go sluchac bo bylo takie - inne
                      Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Przemyśl to dość ważne polskie miasto, więc nic dziwnego, że czasem podadzą

Ale ja Zetki słuchać nie jestem w stanie - ze względów muzycznych i spikerskich.

Trafia do mnie tylko Eska Rock, ale niestety mam problemy z odbiorem, zarówno w domu, jak i w pracy :/
                        "Optymizm - karykatura nadziei" - Gilbert Cesbron

Pozdrawiam, Kasia

Komentarz

Zamieszczone przez DariO Zobacz posta
                          rowniez zauwazylem ze radio am przestalo u nas grac, wie ktos co sie stalo z tym radiem? bo lubilem go sluchac bo bylo takie - inne
                          Radio AM znów odbiera! Na falach Jarosławskich 1062 kHz i tylko do 18...

Komentarz

Pracuję...
                          X