REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

chwalą Przemyśl!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• chwalą Przemyśl!

O najnowszym filmie promocyjnym miasta w gazeta.pl :
    http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3...iu__FILM_.html

Odp: chwalą Przemyśl!

Tomek by to pewnie lepiej zrobił, nic szczególnego ten filmik, nie budzi żadnych emocji przynajmniej u mnie, niestety to nie to... Gówno Prawdy nie uznał bym za autorytet w kwestji filmów promocyjnych. Ale lepsze to niż nic tylko dlaczego mamy płacić za bardzo przeciętny spot.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Tomek na pewno lepiej by to zrobił

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
        Gówno Prawdy nie uznał bym za autorytet w kwestji filmów promocyjnych.
        Heh, no ja Gazetę Wyborczą lubię i chętnie czytam Ale jak widzę tytuł wątku "Chwalą Przemyśl" to się uśmiecham pod nosem, bo nie przypominam sobie ANI JEDNEGO krytycznego tekstu w dodatku "Gazeta w Rzeszowie", na temat działań władz miasta Przemyśla

I zapewne to zupełnie przypadkowa zbieżność z faktem, że dodatek "Gazeta w Rzeszowie" (jako jedyne lokalne medium) zarabia mnóstwo kasy na ogłoszeniach typu: "Prezydent Miasta Przemyśla informuje" czy "Prezydent Miasta Przemyśla ogłasza przetarg"

Komentarz

aaa, i gdzie te dynamiczne sceny. :D Bo jak dla mnie to zamulony ten filmik, bardziej refleksyjny. Pan na rowerku który wygląda jak pro kolarz ghórski jezdzi jak stara baba balansując ciałem na najmniejszych nierównościach jak by miał się zaraz wywrócić Szkoda, szkoda. Miasto chyba lepiej by zrobiło ogłaszając otwarty konkurs z nagrodą w postaci wydatków jakie ponieśli na ten klip który mogło by zrobić (gdyby istnniało) kółko młodych fimowców z MDKu. Mam nadzieję ,że nastepnym razem przemyślą sprawe.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Mnie się tu nie klei jedna scena a mianowicie nienaturalny wydaje się w połowie akcji ni z gruchy ni z pietruchy rower stojący pionowo na jednym kole oparty o ścianę fortu . Poziom całości podnoszą statyczne ujęcia w świetnej jakości i niektóre szczegóły jak regulacja ostrości (widok dziewczyny zza szprych ). I jeszcze jedna uwaga z fortów wyciśnięto dużo natomiast motyw z parkiem można by było skrócić bo w dłuższej perspektywie wygląda jak podróż przez las ... liście zasypały alejki i jedyne co się rzuca w oczy to ten mur obrośnięty mchem, druga część z rowerem miejskim lepsza ! . Wykonawcą zdjeć nie jest czasem człowiek z grupy filmowej wykonującej teledyski" Dare to dare " ? . Jestem za tworzeniem konkursów aa grupa filmowa mdk ? chcetnie bym działał w takiej inicjatywie
            Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

Jak czytam takie komentarze, to.... szkoda gadać . Dam więc tylko linka dla przypomnienia co niektórym: http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=7228

H.
              ...Xi dingir kia kanpa, Xi dingir anna kanpa...

Komentarz

Zamieszczone przez H... Zobacz posta
                Jak czytam takie komentarze, to.... szkoda gadać . Dam więc tylko linka dla przypomnienia co niektórym: http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=7228

H.
                Co chcesz tym linkiem uświadomić ? ja np zrobiłem swój film z myślą o konkursie ... ale podejrzewam , że żaden z uczestników nie miał nakładu 3 tys na film ...
                Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

Zamieszczone przez maiczel Zobacz posta
                  Co chcesz tym linkiem uświadomić ? ja np zrobiłem swój film z myślą o konkursie ... ale podejrzewam , że żaden z uczestników nie miał nakładu 3 tys na film ...
                  No to pochwal się.

H.

Komentarz

Zamieszczone przez maiczel Zobacz posta
                    ... Wykonawcą zdjeć nie jest czasem człowiek z grupy filmowej wykonującej teledyski" Dare to dare " ?
                    NIE
                    Irek Janion i Rafał Paśko (www.solfernus.pl).
                    reszty se szukajcie i się domyślajcie

PS
                    grupa filmowa DAREtoDARE jest zasadniczo jednoosobowa

Komentarz

Dudeuszu, nie pisz jak dzieciom, przecież te dane są na filmie. Wystarczy pooglądać do końca .

H.

Komentarz

Dudeuszu, nie pisz jak dzieciom, przecież te dane są na filmie. Wystarczy pooglądać do końca .

H.
                        no niby wystarczy
                        ale jak powiada mój teść; "to nie jest takie proste jakby się wydawało"

Komentarz

Dobrze, że w 4:20 policja Pani nie złapała

Komentarz

No, właściwie to masz rację, bo przecież nawet jeśli ktoś potrafi (w miarę poprawnie) pisać, nie musi wcale umieć czytać .

H.

Komentarz

No to pochwal się.

H.
                              Mój niedoszły film konkursowy widniał już w tym temacie , i wcale nie uważałem go za mega produkcje - tylko za czysto amatorską próbę wyrażenia swojego pomysłu. Jeżeli ktoś dostaje nakład 3 tysięcy złotych na produkcję filmu i uznaje się go za profesjonalistę , który robi to zawodowo , to powinien się z tym liczyć , że będzie rozliczony z roboty. Jak widać ogólny bilans autorowi wychodzi na plus , dla niektórych jest całkiem cacy dla mnie np kilka szczegółów mogło by sprawić , że efekt byłby jeszcze ciekawszy , co nie oznacza , PODKREŚLAM , że film mi się nie podoba. Pozatym nie czuję obowiązku ani potrzeby konfrontowania z tym filmem swoich amatorskich produkcji i jak to napisałeś "pochwalenia" się.

Oczywiście swojej pracy się nie wstydzę : http://www.youtube.com/watch?v=1xjyUb03WvE
                              Ostatnio edytowany przez maiczel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                              X