REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fachowcy -Cenniejsi niż złoto?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fachowcy -Cenniejsi niż złoto?

Dobrego fachowca ze świecą szukać. Niegdyś byli polecani i znani ze swego rzemiosła. Dzisiaj szukam zduna i ... nie ma!

Odp: Fachowcy -Cenniejsi niż złoto?

W Ruszelczycach ogłasza się jakiś przy drodze i przy ul P.Skargi jest sklep z kaflami może ma gość na miary na "polecanego" zduna. W Ustrzykach jest dobry fachowiec od pieców kaflowych i zwykłych ale u niego termin minimum za 3 miesiące.

Komentarz

Kiedyś był u mnie murarz/zdun. Piec postawił, a mieszkanie miałem jak po wojnie z użyciem błota. Masakra. Nie polecam, zresztą to było tak dawno, że gość jest chyba nieaktualny.
      Szukałem ostatnio rymarza by coś zszyć ze skóry. Bezskutecznie.

Komentarz

Co do szycia skóry to na ulicy Mniszej jest kuśnierz i niby zajmuje się tylko kożuchami ale widziałem u niego na warsztacie kilka kurtek skórzanych motocyklistów jak zszywał im dziury po upadkach, a na ulicy Sarbiewskiego jest gościu co znajomym obszywał skórą kierownice, fotele i kanapy samochodowe, więc jakieś tam pojęcie ma i jest nie drogi !

Komentarz

moj wujek jest *********m zdunem.. jak chcesz daj namiar to przekaze mu zeby sie do ciebie odezwal...

Komentarz

Muszę wyhamować na chwilę ze zdunem Bo jak się okazało po konsultacji z zaprzyjaźnionym kolegą-fachowcem nie mam potrzebnych materiałów: kamień rzeczny płaski, glina lessowa i szamotka. Kafle mam z rozbiórki, ale szamotka przepalona.

Komentarz

Litości... Albo glina, albo less. Lessy masz choćby w Buszkowicach. Kamienia Ci ile trzeba? San płynie, jeśli Ci kubika nie trzeba...

Komentarz

Zamieszczone przez SSIK Zobacz posta
                Litości... Albo glina, albo less. Lessy masz choćby w Buszkowicach. Kamienia Ci ile trzeba? San płynie, jeśli Ci kubika nie trzeba...
                Geologiem nie jestem...ale masz pewnie rację. No i nie dla każdego to wszystko takie oczywiste. Pomijam, że nie wiesz co chcę z tego zbudować. Gdyby szło o zwykły piec...

Komentarz

Zamieszczone przez Fagot Zobacz posta
                  Pomijam, że nie wiesz co chcę z tego zbudować
                  Czego byś nie chciał, fakty są faktami;P

Komentarz

Polecam zduna nr tel. 517313463. Solidny, terminowy, godny polecenia.

Komentarz

Pracuję...
                    X