REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polećcie dobrego okulistę!

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polećcie dobrego okulistę!

Tak jak w temacie poszukuję, dobrego okulisty w Przemyślu, zawsze chodziłam do Kolańczuka ale ten na NFZ mnie nie przyjmie gdyż wyczerpał się limit miejsc ;O Dopiero po nowym roku może mnie przyjąć, a ja robię prawo jazdy i potrzebne mi są okulary, a w tych co chodzę gorzej widzę na prawe oko.A z resztą ten kto był kiedykolwiek w przychodni na sportowej wie, że od 5.40 już ustawia się kolejka do rejestracji. Chcę iść do prywatnego, ale nie do Kolańczuka bo według mnie on nie wartuje tego aby mu płacić za diagnozę :/

Odp: Polećcie dobrego okulistę!

dr Paszkiewicz, ul. Słowackiego 22. Moja żona była wczoraj u niego i jest zadowolona. Wizyta 80 zl, ale można na NFZ.

Komentarz

ja polecam ośrodek na mickiewicza chodzę tam od jakiś 2 lat może nie jest tanio ale lekarze godni polecenia

Komentarz

http://forum.przemysl24.pl/showthrea...light=okulista

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
          ja polecam ośrodek na mickiewicza chodzę tam od jakiś 2 lat może nie jest tanio ale lekarze godni polecenia
          A jaki jest koszt wizyty?

Komentarz

ja chodzę na Mickiewicza 25 koszt wizyty od 80 - 100 zł ale ogólnie to nie polecam byłem ostatnio bo coś pod okiem mi się zrobiło wydałem 80 zł na wizytę dostałem receptę na maść i krople warte 60 zł po czym miałem przyjść do kontroli za dwa tygodnie czyli kolejne 80 zł i lekarka stwierdziła że jednak to nie pomaga dała mi kolejną receptę i kazała znowu przyjść do kontroli to jednak odpuściłem

Komentarz

Wg opinii szpecjalistów z "Kliniki" na Mickiewicza moja Żona jak i ja nie powinniśmy już widzieć
              U żonki stwierdzono zaawansowaną jaskrę a u mnie w początkowo zaawansowanym stadium jaskry

Komentarz

ja tam chodzę bo mam wadę na jednym oku i zapisali mi tam soczewkę, z biegiem czasu przypisywali mocniejszą żeby nie zrobiła się wada na zdrowym oku i ostatnio badając to chore oko lekarz stwierdził poprawę i sam widzę że teraz nawet bez soczewki widzę lepiej więc ja nie narzekam i złego słowa powiedzieć nie mogę

Komentarz

w Przemyslu nie ma dobrego okulisty, najblizej Rzeszow choc polecam Wroclaw i tamtejsza klinike a szczegolnie dr. Oficjalska, wizyta kosztuje sporo bo cos 160zl ale za to masz komplet badan zrobionych naprawde najlepszym sprzetem.

Komentarz

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
                    Wg opinii szpecjalistów z "Kliniki" na Mickiewicza moja Żona jak i ja nie powinniśmy już widzieć
                    U żonki stwierdzono zaawansowaną jaskrę a u mnie w początkowo zaawansowanym stadium jaskry
                    Jaskrę można wykryć już w podstawowym badaniu (tonometria) .... wiec albo zmyślasz... albo jesteś arogantem!
                    Proponuje się nie leczyć, poczekajcie na efekty

Komentarz

Zamieszczone przez carlos Zobacz posta
                      Jaskrę można wykryć już w podstawowym badaniu (tonometria)
                      Rozumiem, że jesteś Profesorem Nauk Medycznych w tym kierunku skoro takie stwierdzenia wysuwasz.... Tak się składa, że mam w rodzinie osobę, która jest cukrzykiem i ma problemy z wzrokiem. Zjeździła kilku specjalistów na podkarpaciu - z tymi Przemyskimi to w ogóle lepiej nie zaczynać, w Rzeszowie jest paru ale również działa to na zasadzie albo się uda albo nie uda, w Krośnie jest Doktor (Doktor, nie lekarz) Antoni Bąk który jest chyba najlepszym fachowcem na Podkarpaciu.
                      Wracając do tematu to nawet On nie jest w stanie jednoznacznie określić czy ta osoba ma jaskrę czy jej nie ma.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                        Rozumiem, że jesteś Profesorem Nauk Medycznych w tym kierunku skoro takie stwierdzenia wysuwasz.... Tak się składa, że mam w rodzinie osobę, która jest cukrzykiem i ma problemy z wzrokiem. Zjeździła kilku specjalistów na podkarpaciu - z tymi Przemyskimi to w ogóle lepiej nie zaczynać, w Rzeszowie jest paru ale również działa to na zasadzie albo się uda albo nie uda, w Krośnie jest Doktor (Doktor, nie lekarz) Antoni Bąk który jest chyba najlepszym fachowcem na Podkarpaciu.
                        Wracając do tematu to nawet On nie jest w stanie jednoznacznie określić czy ta osoba ma jaskrę czy jej nie ma.
                        Nie mam tytułu profesorka, nie mam doktora, nawet nie jestem lekarzem....ja uważałem na zajęciach w szkole! Wspomniałeś o cukrzycy! Mój ojciec jest cukrzykiem (już długo na insulinie) i również ma problemy z oczami! Wytrzeszcz, zaćma, (którą operował doktor Witkiewicz)! To sa konsekwencje tz retinopatii cukrzycowej (pewnie to wiesz)

No właśnie; sam napisałeś , ze nawet jakiś profesor nie jest w stanie określić czy jest to jaskra.....hmmm a kolega dudeusz potrafi I tylko dlatego napisałem tego posta! Wiem jakie badania wstępne przechodzi mój ojciec za każdym razem jak jest na kontroli. Zawsze ma wspomniana tonometrie! Nie wiem czy kolega dudeusz, miał takie badanie robione. Jednak wynik tego badania z dużym prawdopodobieństwem może wskazać na jaskrę, ostatecznie potwierdzić poprzez badanie pola widzenia, gonioskopie i ocenę tarczy nerwu! Czytałem trochę na ten temat.

Typowy przemyski grajdoł! Czepiliście się chłopa , ze ma napisane klinika dr Witkiewicza?! Dla mnie możne tam pisać nawet profesor habilitowany itp. mam to w d..., ważne ,ze dobrze mi ojca prowadzi!
                        Pozdrawiam

Komentarz

Jaskrę można wykryć już w podstawowym badaniu (tonometria) .... wiec albo zmyślasz... albo jesteś arogantem!
                          Proponuje się nie leczyć, poczekajcie na efekty
                          Ano właśnie mieliśmy oboje owe podstawowe, i tej mniej podstawowe badania i ów one jak mniemam stały się podstawą takiej a nie innej diagnozy szpecjalistów

Zakładając czysto teoretycznie i hipotetycznie iż nie zmyślam i co może wydać się dziwne nie jestem ignorantem to ???

a tak wracając do nurtu to chcieliśmy się leczyć, podjęliśmy wszelakie próby ale nawet z kopertą w ręcach nikt nie chciał się podjąć zastopowania rozwoju naszej ślepoty bo jak w różnych rejonach kraju naszego stwierdzano nam ozobiście
                          .... "co leczyć skoro niczego niema !!" czyt. oboje zdrowi (ja do czytania wielogodzinnego/komputera dostałem szkiełka ale tylko jak poczuję zmeczenie gałek)

Komentarz

Nie mam tytułu profesorka, nie mam doktora, nawet nie jestem lekarzem....ja uważałem na zajęciach w szkole! Wspomniałeś o cukrzycy! Mój ojciec jest cukrzykiem (już długo na insulinie) i również ma problemy z oczami! Wytrzeszcz, zaćma, (którą operował doktor Witkiewicz)! To sa konsekwencje tz retinopatii cukrzycowej (pewnie to wiesz)

No właśnie; sam napisałeś , ze nawet jakiś profesor nie jest w stanie określić czy jest to jaskra.....hmmm a kolega dudeusz potrafi I tylko dlatego napisałem tego posta! Wiem jakie badania wstępne przechodzi mój ojciec za każdym razem jak jest na kontroli. Zawsze ma wspomniana tonometrie! Nie wiem czy kolega dudeusz, miał takie badanie robione. Jednak wynik tego badania z dużym prawdopodobieństwem może wskazać na jaskrę, ostatecznie potwierdzić poprzez badanie pola widzenia, gonioskopie i ocenę tarczy nerwu! Czytałem trochę na ten temat.

Typowy przemyski grajdoł! Czepiliście się chłopa , ze ma napisane klinika dr Witkiewicza?! Dla mnie możne tam pisać nawet profesor habilitowany itp. mam to w d..., ważne ,ze dobrze mi ojca prowadzi!
                            Pozdrawiam
                            Skoro ojca dobrze prowadzi zatem szpecjalista przez wielkie SZy

Kolega dudeusz miał (jak i jego małżonka) niemalże wszystkie wzmiankowane badania i wór piniendzorów więcej
                            Badania swe nie ograniczaliśmy w żadnym stopniu w tym terytorialnym Polski
                            Badania wykonywane wielokrotnie, nie które po kilkanaście razy aby wykluczyć pomyłkę, czynniki wszelakie
                            Perfektu ze stanem naszych oczu niema, fakt ale spokojnie ujżymy jak bóg da nasze prawnuki

Tatusiowi życzę zdrowia

Komentarz

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
                              Skoro ojca dobrze prowadzi zatem szpecjalista przez wielkie SZy

Kolega dudeusz miał (jak i jego małżonka) niemalże wszystkie wzmiankowane badania i wór piniendzorów więcej
                              Badania swe nie ograniczaliśmy w żadnym stopniu w tym terytorialnym Polski
                              Badania wykonywane wielokrotnie, nie które po kilkanaście razy aby wykluczyć pomyłkę, czynniki wszelakie
                              Perfektu ze stanem naszych oczu niema, fakt ale spokojnie ujżymy jak bóg da nasze prawnuki

Tatusiowi życzę zdrowia
                              Dziękuje za życzenia dla taty, napawano przekaże

No i gratuluje zdrowia!

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X