REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Licówki na zęby w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Licówki na zęby w Przemyślu

Witam, myślę o założeniu licówek na przednie zęby, mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego stomatologa, który się tym zajmuje? Jaki jest w ogóle cennik za takie usługi?

Odp: Licówki na zęby w Przemyślu

w przemyslu to tylko Ledwoń, ale on konkretnie nie jakis inny stomatolog z jego "gabinetu", ceny wprawdzie ma warszawskie ale robi solidnie, nie polecam za to Omega-Dent na grunwaldzkiej, ceny kosmiczne a jakosc wykonania slabiutka

Komentarz

Omega dent omijajcie wielkim łukiem- totalna padaczka za wielką kasę, byłem, odradzam
      Ledwoń ok. dobrze ale drogo ...
      Complex dent na Grunwaldzkiej, byłem, widziałem, polecam, solidnie , fachowo i nie wygłupia się z cenami

Komentarz

Ja tez polecam gabinet Ledwonia, ale mi robiła tam pani Ruczak i jestem bardzo zadowolony.
        "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

A jak taka przyjemność wygląda cenowo? Orientujecie się może?

Komentarz

dałem 370 za jedną, robiłem parę dni temu wiec cena aktualna.
            "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Mam licówki na 4 przednich zębach, robione w gabinecie na słowackiego u pani stomatolog Ląg-Dąbek. Nie pamiętam nazwy, ale gabinet znajduje się zaraz obok przystanku i biblioteki. Cenowo nie wiem jak wychodzi, bo miałam zniżkę- za to, że wszystkie zęby u niej leczyłam. Ogólnie to chwalę sobie i inni też

Komentarz

Ja niestety nie polecam tego gabinetu u pana Ledwonia. Byc może on sam jest ok ale pozostali stomatolodzy juz nie bardzo. Bylem tam ze swoja dziewczyna w lutym. Umawiaja po kilka osob na ta sama godzine liczac, ze ktos nie przyjdzie i beda mieli caly czas ruch. Czekalismy ponad 1.5 godziny bo umowili kilka osob na te sama godzine. Jak stomatolozka dowiedziala sie ze nie mieszkamy w pslu i wyjedzdzamy pod koniec tygodnia nagle okazalo sie ze co drugi zab jest do robienia. Ceny z kosmosu. Zalozyli plombe, ktora po powrocie do domu wypadla po 2 tygodniach i jak tu reklamowac? Koszt wylotu przyjazdu do psla znacznie wiekszy niz lokalni stomatolodzy. Pojechalismy u nas prywatnie zaplacilismy i wiem, ze nie warto robic zebow w pslu. Nie polecam szczegolnie tym przyjezdnym z zagranicy. Jak jest duzo osob to wiadomo masowka.... a jakosc kiepska.

Komentarz

Zamieszczone przez Mirekos Zobacz posta
                  Ja tez polecam gabinet Ledwonia, ale mi robiła tam pani Ruczak i jestem bardzo zadowolony.
                  Pani Daria Ruczak jest zdecydowanie godna polecenia.

Komentarz

Leczyłem zęby u pani Darii Sawki obecnie Ruczak i byłem zadowolony. Zarówno pani Ruczak jak i cały gabinet Ledwonia na wysokim poziomie. Byłem jej klientem jakieś 10 lat.

Teraz jednak korzystam z usług pana Marcina Skóry na Zacisznej. Głównie z powodu bliskości zamieszkania. Ceny dużo niższe, sprzęt taki sam jak u Ledwonia (kamera, RTG, mikroskop) , stomatolog młody ale by pozyskać renomę przykłada się bardzo do pracy i o masówce nie ma mowy.

Nie widzę powodu by przepłacać u Ledwonia.

Komentarz

3 miesiące temu zrobiłem 4 licówki u Pani Kęnski w Citodencie na Krasińskiego, wykonanie ok, cena ok bo zapłaciłem 100 za jedną (ale normalnie chyba 150 kosztują - miałem taniej ze względu na to że rodzina moja tam robiła)

Komentarz

Zamieszczone przez atram6412 Zobacz posta
                        Leczyłem zęby u pani Darii Sawki obecnie Ruczak i byłem zadowolony. Zarówno pani Ruczak jak i cały gabinet Ledwonia na wysokim poziomie. Byłem jej klientem jakieś 10 lat.

Teraz jednak korzystam z usług pana Marcina Skóry na Zacisznej. Głównie z powodu bliskości zamieszkania. Ceny dużo niższe, sprzęt taki sam jak u Ledwonia (kamera, RTG, mikroskop) , stomatolog młody ale by pozyskać renomę przykłada się bardzo do pracy i o masówce nie ma mowy.

Nie widzę powodu by przepłacać u Ledwonia.
                        Robiłem kanałowe leczenie u Pana Marcina Skóry. Zapłaciłem za leczenie w sumie 1200zl i wylądowałem w szpitalu pan dowiercił sie do zatoki. Miałem 3 punkcje przez nos i ściąganie ropy z zatoki, a i zapomniałem dr na początek w szpitalu usunął zęba i zapytał gdzie tak się załatwiłem. Leżałem 8 dni zakończonych operacja czyszczenia zatoki. Całe dziąsło do dnia dzisiejszego bez unerwienia. Po 10 dniach powrót z krwotokiem oczywiście spowodowanym również Pana Marcina. Tak więc polecam tego pana w 100 %
                        Całą dokumentację z leczenia mam jak ktoś ciekawy. Pozdrawiam

Komentarz

A nie lepiej pojechać w Polskę do specjalisty bo na zębach nie ma co oszczędzać. Może czasowo i kosztowo wydatek ale chyba warto w takiej sprawie?

Komentarz

Pracuję...
                          X