REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dietetyk w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dietetyk w Przemyślu

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dietetyka w Przemyślu lub okolicach? Zaznaczę, że nie chodzi o schudnięcie, tylko przytycie.

Odp: Dietetyk w Przemyślu

W Przemyślu nie ma specjalistów. Polecam https://www.facebook.com/pages/Psych...3805253?ref=hl

Komentarz

cudze chwalicie - swego nie znacie!
      jak to nie ma dobrego dietetyka?!
      koleżanka chodziła na Jasińskiego do takiego Centrum i bardzo jej sie poprawiło Przytyła, dobrze sie czuje i ładnie wygląda wiec chyba wiedza co robia no nie?

Komentarz

Zamieszczone przez beatka2014 Zobacz posta
        na Jasińskiego do takiego Centrum
        Tak, i pewnie nawet nie pamiętasz nazwy tego centrum i nie jesteś z nim w żaden sposób powiązana

Komentarz

co za miasto!!! jak kogoś pochwalisz, to odrazu musisz miec w tym interes!
          Tak, pamietam nazwe ale nie chce nikogo reklamowac :P a powiazana jestem przeciez napisalam ze kolezanka tam chodzila
          myslalam ze na forum mozna napisac co sie wie
          ale widze ze lepiej sie nie odzywac

Komentarz

co za miasto!!!
            Małe miasto. Zerknij na swojego facebooka to zrozumiesz o czym pisałem

Komentarz

popieram sprawdzanie osób wypowiadających się na forum :D super!

napisałam w odpowiedzi na pytanie w dobrej wierze i uczciwie powołując sie na historię którą znam i pisząc o miejscu które sama sprawdziłam wielokrotnie (choc nigdy moim celem nie było przytycie hihi wiec to akurat nie jest przedmiotem wątku)
              Yankes jesli z jakiegos powodu uważasz, ze postapiłam niewłasciwie to bardzo mi przykro Nie będe wiecej zabierała głosu na forum

Życzę Zdrowia a Osobie poszukującej sposobu na przytycie także powodzenia! Wierzę, że osiągniesz swój cel w zdrowy sposób i utrzymasz efekt na stałe!

Komentarz

@yankes a tak z czystej ciekawosci, nawet gdyby "beatka2014" miala jakies powiazania z tym centrum to co?

Komentarz

Yankes już taki jest, że zawsze się musi do czegoś przyczepić. znajomy się odchudzał na Jasińskiego i rzeczywiście mu się udało. a co do przytycia to polecam ciążę ;p
                  Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

slyszalem ze w okolicach 9 miesiaca sa duze spadki masy :>

Komentarz

cudze chwalicie - swego nie znacie!
                      jak to nie ma dobrego dietetyka?!
                      koleżanka chodziła na Jasińskiego do takiego Centrum i bardzo jej sie poprawiło Przytyła, dobrze sie czuje i ładnie wygląda wiec chyba wiedza co robia no nie?
                      Pewnie masz rację. Do pomagania laskom, które nie wiedzą jak przytyć albo zrzucić 2kg na pewno się nadają.

Komentarz

Dobra,
                        tak już całkiem serio. Może jednak ktoś dysponuje namiarami na dobrego dietetyka w Przemyślu?
                        Nie chodzi mi tu o żadne NatureHouse, czy inne takie, a kogoś, kto jest w stanie rozsądnie pokierować inną osobą, tak żeby sensownie (i zdrowo!) schudła.

Komentarz

Nie ma. Najbliżej Rzeszów albo w drugą stronę Sanok.

Komentarz

Jakiś czas temu na ul. 3 Maja otworzyli punkt Projekt Zdrowie. Byłam u nich na pierwszej wizycie 3 tyg. temu i uważam, że jest to naprawdę miejsce godne polecenia, jeśli ktoś szuka dietetyka z indywidualnym podejściem do pacjenta. Ja mam nadwagę ok. 12 kg i też tyle muszę zrzucić. Sama nie dałam rady pomimo kilku prób, więc jak zobaczyłam ich w mieście to postanowiłam się przejść. W gabinecie przyjmuje Pani Katarzyna, bardzo sympatyczna i wyrozumiała osoba, której na pacjentach zależy - to widać po prostu od razu. Wizytę zaczęłam od ważenia, analizy składu ciała, długiej rozmowy o moich nawykach żywieniowych, stylu życia, głównie pod kątem aktywności fizycznej. Potem otrzymałam odpowiednią dietę z dokładnym wyjaśnieniem co mogę zamienić, czego unikać itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, już czuję się lepiej, wizytę kontrolną mam za tydzień i jestem ciekawa co waga pokaże. Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                            X