REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kosmetyczka hybrydy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• kosmetyczka hybrydy

chcę zrobić sobie paznokcie hybrydowe, i zastanawiam się gdzie najlepiej, polecacie "Lejdis" (na grunwaldzkiej) albo "Euforia" (na 3-go maja)? i może orientuje się ktoś w cenach w tych salonach?
    'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
    ~ Słoń - Szczerze

Odp: kosmetyczka hybrydy

https://www.facebook.com/stylizacjap...ryniak?fref=ts

Komentarz

był ktoś w http://www.gabinet-thalgo.pl i polecacie, jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe/żel na płytce paznokcia? zastanawiam się nad nim
      'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
      ~ Słoń - Szczerze

Komentarz

Ja "Lejdis" nie polecam, dziewczyna, która robi paznokcie swoje własne ma bardzo zaniedbane, to tak jakby fryzjerka chodziła rozczochrana i w kucyku. Jeżeli robi się coś dobrze, to powinno być się wizytówką. Poza tym narzędzia ma zardzewiałe (np. cążki), pewnie też nie dezynfekowane. Maluje daleko od skórek, dwa dni potem paznokcie wyglądają, jakby już miały spory odrost.

Komentarz

W perfumerii Douglas w Sanowej hybrydy co wtorek za 30 zł.

Komentarz

Zamieszczone przez moraski Zobacz posta
            W perfumerii Douglas w Sanowej hybrydy co wtorek za 30 zł.
            Nie wiesz czy to nadal aktualne i czy jest tam możliwość ściągnięcia starych?
            ~ Słoń - Szczerze

Komentarz

Anita +48 796 224 052
              salon kosmetyczny na Grunwaldzkiej, zdejmuje stare, zakłada nowe, ogólnie bardzo polecam
              Ostatnio edytowany przez Amelius; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ...
              Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Ja wolę robić sama. Trochę mi zajęło zanim się nauczyłam, ale warto było. Pierwszą styczność miałam z semilaciem i tak już robię. Dzięki temu paznokcie wyglądają niezwykle elegancko, a wszystkie bruzdy i plamy zostają zakryte i wyrównane.

Komentarz

Mi hybrydy nigdy się nie podobały i raczej u siebie bym ich nie robiła.

Komentarz

Pracuję...
                  X