REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Makijaż Permanentny Gdzie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Makijaż Permanentny Gdzie?

WItam. Moja mamuśka chce sobie zrobic Makijaż permanentny brwi i nie wie gdzie za bardzo ma isc. Jesli jakis zakład juz to robi u nas w miescie to nie maja zabardzo sie czym pochwalic.
    Moze któras z Pań ma jakies doswiadczenia w tym temacie.

Odp: Makijaż Permanentny Gdzie?

gabinet Thalgo na 3go maja ma w ofercie, ale sama nie robiłam i znam w zasadzie tylko jedną osobę, która ma makijaż permanentny.

ale jak brwi to nie lepiej henna? z tego, co wiem, to permanentny makijaż jest raczej na kontury i kreski...
    Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Makijaż permanentny można wykonywać zarówno na powiekach, ustach, jak i na brwiach. Mikropigmentacja brwi jest najbardziej popularna oraz jest wyjątkową alternatywą dla codziennego ich rysowania. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w makijaży permanentnym, z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest to o wiele wygodniejsza opcja od porannego makowania brwi oraz ciagłej kontroli czy się nie rozmazały, co potwierdzają moje klientki. Kredka bardzo szybko się rozmazuje, tym bardziej, jeśli mamy kontakt z wodą (np. na basenie) lub mamy tłustą skórę. Podobnie jest z henną, która wykonujemy w celu przyciemnienia włosów na brwiach. Aby uzyskać optymalny efekt, trzeba wykonywać ją co najmniej raz w miesiącu, dodatkowo przez pierwszych dni efekt jest mocno przerysowany i nienaturalny. Makijaż permanentny wystarcza na kilkanaście miesięcy i jeśli jest dobrze wykonany, prezentuje się naturalnie i świeżo przez cały ten czas, niezależnie od naszego trybu życia. Dodatkowo współgra z kolorem włosów, tych na brwiach również. Chociaż zabieg nie jest tani, to dla osób, które co miesiąc wykonują hennę jest to zbliżony koszt, jeśli weźmie się pod uwagę całe kilkanaście miesięcy. Wybierając salon warto przede wszystkim mieć na uwadze indywidualne doświadczenie linergistki i najlepiej zobaczyć jej prace - na przykład na zdjęciach na jej stronie internetowej. Ważnym tematem do sprawdzenia jest jakość barwników, na jakich pracuje i higiena. Odradzam udawanie się do osób niedoświadczonych i gwarantujących efekt widoczny “przez lata”. Prawdziwy makijaż permanentny utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy i po tym czasie blednie, aż staje się niewidoczny.

Komentarz

Pracuję...
      X