REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regeneracja komina

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Regeneracja komina

Nie jestem pewien czy tego juz nie pisalem ale nie znalazlem to sprobuje

Szukam firmy ktora zajmuje sie regeneracja kominow a konkretnie rozkruszaniem sadzy za pomoca łańcuchów i pozniejszej wylewki oczyszczonego komina.
    Wiem ze jest taka firma w Przemyslu ale nie znalazlem na nia namiarow, moze ktos sie natknal?

Odp: Regeneracja komina

Zapytaj w dudi-mex z Jasińskiego wprawdzie oni mi rozwiercali/poszerzali komin za pomocą łańcuchów ale może mają też inne usługi.

Komentarz

oni wlasnie rozwiercaja komin i wstawiaja taka rure, niestety nie tego szukam

Komentarz

To o czym piszesz nazywa sie szlamowaniem komina. Dudi-mex, o ktorym pisal szeggy cos takiego kiedys robil.
        Od siebie dodam jeszcze, zebys przeliczyl sobie koszty. Jak masz komin o zbyt malej srednicy, to takie operacje na dluzsza mete sa nieoplacalne, jezeli chodzi o dom jednorodzinny.
        Jakies szesc lat temu mialem podobny przypadek. Za "regeneracje"starego komina z cegiel krzyknieto mi ok. trzech tys. zl. Za nieco ponad cztery tysiace rozebralem ten stary i postawilem nowy (tzw. systemowy) o duzo wiekszej srednicy. Stary to byla cegla 12x12, nowy to "kamionka" fi 20 cm.
        Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

komin jest raczej wystarczajacy tylko niestety zaniedbany, postawienie nowego komina w moim przypadku to koszt raczej od 5tys wzwyz
          dzieki za info!

Komentarz

Pracuję...
          X