REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno roweru

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kupno roweru

Gdzie w Przemyślu kupię tanio używany, ale sprawny rower?

Odp: Kupno roweru

Musisz znaleźć dojście:
    https://www.zycie.pl/informacje/arty...dziezy-rowerow
    Jakbyś trafił na dwa kellysy to daj znać

Komentarz

Polecam również rozejrzeć się na OLX, tam również sporo jest ogłoszeń z okolicy, pozdrawiam serdecznie

Komentarz

pytanie jaki to miałby być rower?miejski, górski, szosowy? najlepiej z ogłoszenia, z tego co się orientuję nie ma rowerowej giełdy

Komentarz

Na portalach ogłoszeniowych pewnie będzie to rzeczywiście najłatwiejsze, choć ja szczerze mówiąc wolałabym nowy rower.

Komentarz

dawno nie kupowałem roweru, ostatnio kupiłem na ogloszenia.przemysl.pl
            ale widzę, że nie tak dawno pojawiły się dobre propozycje, ponizej 600 można znaleźć w EClerc Sportowa, Tesco Lwowska...
            Ostatnio edytowany przez adam_per; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: lierowka
            Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Sporo ofert rowerów używanych od sprzedających z Przemyśla znalazłam tutaj: http://sprzedajemy.pl/przemysl/sport...cesoria/rowery. Samej udało mi się trafić na fajny rowerek dziecięcy. Postawiłam na używany, bo dziecko i tak zaraz z niego wyrośnie, a był w bardzo dobrym stanie.
              Carpe Diem

Komentarz

ostatnio widziłem koło synagogi na Slowackiego starszy uzywany, ale w dobrym stanie rower 250, był tez w sklepie z uzywanymi rzeczami z anglii holandii koło wiezienia na rokitnianskiej, takze tańsze w Lecrerc 500-700 czy kauflandzie (chyba juz nie ma, wykupili)...
                Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

w dzisiejszych czasach nowe rowery nie sa az tak drogie, moim zdaniem lepiej dolozyc i kupic nowy. Jeżeli wchodzi w gre tylko uzywany to najszybciej pewnie na olx znajdziesz.

Komentarz

Myślę też, że lepiej jest dodać pieniądze i kupić nowy. Ostatnio wybrałem olx, potem spojrzałem na parę. Tam skrzywi się, jest podrapany ... i kupił nowy

Komentarz

Pracuję...
                    X