REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawe miejsca na wypoczynek

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe miejsca na wypoczynek

Cześć

Poszukuję miejsc godnych uwagi na czysty relaks. Co polecacie w okolicy, macie jakąś swoją samotnię gdzie rozkładacie koc i patrzycie w niebo?

Odp: Ciekawe miejsca na wypoczynek

Polecam nad polskim morzem Sianożęty, Dźwirzyno i Grzybowo, świetne miejsca szczególnie dla dzieci, które potrzebują dużo miejsca do zabaw i gier a także dla rodziców, którzy pragną odpocząć od zgiełku i hałasu, pozdrawiam serdecznie

Komentarz

Mandrzejczyk, raczej w zapytaniu chodziło o okolice Przemyśla..

Zamieszczone przez Elik Zobacz posta
      Co polecacie w okolicy
      Ja tam często siadywałam z bajkiem i fajkiem pod przekaźnikiem. Mniej więcej po środku zjazdu do parku była taka górka, fajna taka. I można było siedzieć i nic nie robić. Ale to było zanim nie powstał tam stok. I później jakaś pseudościecha czy co to to coś wysypane żwirem. Z pikną ławeczką czy innym badziewiem. Nie wiem. Rzadko tam teraz bywam. Raz na rok może, dwa albo trzy. Co prawda górka jest dalej, jako taka, ale cały urok szlag trafił. W ogóle każdy kawał trawy z którego nie próbują zrobić niewiadomoczego jest dobrym miejscem na posadzenie pupy.

Komentarz

polecam odwiedzić Zamek Kazimierzowski, Muzeum Dzwonów i Fajek, pozdrawiam

Komentarz

Wyjazd w góry to dla mnie zawsze jest najlepsza możliwa opcja, a najchętniej zawsze odwiedzam Zakopane.

Komentarz

tez tak uważam, w Zakopanem nie byłam jeszcze nigdy.

Komentarz

Polecam Zakopane, jeśli lubicie jak się dużo dzieje i jest dużo ludzi. A, żeby się wyciszyć to bardziej Szczyrk lub Szczawnica.
              Carpe Diem

Komentarz

Ja również polecam Zakopane, szczególnie jeśli jedziesz tam z dziećmi! Można naprawdę aktywnie odpocząć chodząc po górach, nawet jeśli nie jesteś fanem wędrówek to ilość tras i ich poziomów zaawansowania jest bardzo duża. Nawet w razie niepogody nie powinna dokuczać Ci nuda, bo i parki wodne i kina, także jest co robić. Słyszałem pozatym że Zakopane bardzo inwestuje w projektowanie placów zabaw także nawet nie będzie trzeba wychodzić w góry żeby się poruszać!
                Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                X