REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liceum dla Dorosłych - Przemyśl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Liceum dla Dorosłych - Przemyśl

Cześć,
    muszę pilnie w najbliższych dniach zmienić liceum, bo moje zamknęli, a że to ostatni rok nie chcę dojeżdzać już po 3 godziny dziennie do Rzeszowa, więc jakie polecacie liceum dla dorosłych w Przemyślu? Myślałam o Torusie i Sinusie.
    I jeśli ktoś wie - przyjmują na wyższe semestry?
    'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
    ~ Słoń - Szczerze

Odp: Liceum dla Dorosłych - Przemyśl

słyszałam o tym liceum dobre opinie, lecz o szczegóły najlepiej dopytać bezpośrednio w sekretariacie

Komentarz

udało mi się zapisać do Torusa i na chwilę obecną jestem zadowolona
      'świat jest głuchy na Twoje łzy i łkanie, pamiętasz dojrzewanie? niezapomniany klimat, pierwsze balety,amfetamina i tanie wina'
      ~ Słoń - Szczerze

Komentarz

Zamieszczone przez Funia
        A co po tym? Jest to liceum dla dorosłych a potem możesz rozpatrzyć propozycje jakiegoś kierunku studiów. Bardzo dobrym pomysłem jest kierunek zdrowie publiczne
        Każdy ma prawo studiować,każdy tez ma takie możliwości,to,że kiedyś poszło coś nie tak kiedyś,nie oznacza ,że nie będziesz doskonałą studentką obecnie.
        Funia , jak Ty jesteś studentką lub przyszłą studentką, to sorry Winnetou, ale ja wymiękam... po pisowni i interpunkcji... to żarty,chyba,że jesteś absolwentką Torusa Powodzenia
        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Słyszałem dobre recenzje na temat Sinusie. Ale wtedy, oczywiście, kto będzie szczęśliwy z nauczycielem

Komentarz

Pracuję...
          X