REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Jeżdżę dla dzieci z Przemyśla"

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • "Jeżdżę dla dzieci z Przemyśla"

  Po raz pierwszy u nas! Zbieramy kilometry – rozdajemy rowery dzieciom z Przemyśla!

  Wszystkich rowerzystów - tych małych i tych dużych… Tych, co przemierzają na swoim rowerze dalekie trasy i tych, którzy jeżdżą rekreacyjnie po naszych miejskich ścieżkach rowerowych gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „ROWER POMAGA”. Akcji tej przyświeca wyjątkowo szczytny cel - za każde wyjeżdżone 30.000 kilometrów, zostanie przekazany rower dla dzieci zprzemyskich domów dziecka. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.rowerpomaga.pl, w specjalnym formularzu wpiszesz trasę jaką pokonałeś na swoim rowerze i jako cel szczegółowy zaznaczysz: „JEŻDŻĘ DLA DZIECI Z PRZEMYŚLA”. Co więcej, wpisując liczbę przejechanych kilometrów na podanej stronie, od razu zobaczysz w specjalnie wygenerowanym kalkulatorze, o ile ograniczyłeś emisję CO2, dzięki temu, że nie przebyłeś tej drogi samochodem.
  W tamtym roku uczestnicy akcji przejechali ponad 1,2 mln km i dzięki temu 60 dzieci z domów dziecka otrzymało swój wymarzony rower.
  Integralnym wydarzeniem tej akcji będą również warsztaty dla dzieci na temat komunikacji rowerowej i ograniczenia emisji CO2, na które zapraszamy 18 maja 2017 roku. Warsztaty odbędą się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Przemyślu (o godzinie ich rozpoczęcia poinformujemy w osobnej wiadomości).

  Czas trwania: 05 kwiecień - 30 wrzesień


  Akcję organizują: Wydział Architektury i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz Fundacja Ekologiczna ”ARKA” z Bielska-Białej.

  źródło:
  https://przemysl.pl/
  http://rowerpomaga.pl
  Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

 • #2
  Odp: "Jeżdżę dla dzieci z Przemyśla"

  polecam

  Komentarz

  Pracuję...
  X