REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Witam!

Nawiązując do postu Użytkownika "tomciu":
    Na wstępnie zwracam Pana uwagę, że firma Zicom jest beneficjentem dotacji unijnych z projektu „Internet dla Przemyśla” Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013r., działanie 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”. Zakres projektu obejmuje przeprowadzenie linii kablowych, instalację urządzeń telekomunikacyjnych, oraz konserwację sieci telekomunikacyjnej. Założenia projektu dostępne są m.in. na stronie: www.cppc.gov.pl.

Gwoli sprostowania powyższych „ciekawostek”:
    „…podobno po nowym roku Multimedia Polska ma przejąć Zicom na terenie Przemyśla . Ile w tym prawdy to nie wiem, ale jak można wyczytać w internecie MM i Zicom podobny deal już robili. Przykładem jest np. Tarnów.”…
    Do końca br. planowana jest budowa infrastruktury na terenie miasta Przemyśla. Od początku realizacji budowlanej inwestycji (miesiąc listopad zeszłego roku) zaczęli pojawiać się pierwsi Klienci. Wciąż realizujemy budowę naszej infrastruktury. Zobowiązania projektowe ściśle określają terminy utrzymania własnej Sieci oraz inne istotne zobowiązania.
    Sieć w Tarnowie była realizowana na zasadach komercyjnych i podlegała standardowym prawom rynku. W przypadku projektów unijnych sytuacja jest odmienna.

„…Ciekawe informacje mam też z okolic Jarosławia odnośnie FTTH w wykonaniu Zicom. Jeżeli "na blokach" jest w miarę ok., to na podmiejskich osiedlach zaczyna robić się wesoło. Z tego co mi znajomi opowiadają, wygląda to tak, że "swiatło" jest doprowadzane do określonej/określonych lokalizacji na osiedlu/osiedlach. Reszta jest rozprowadzana za pomocą "miedzi" dosłownie od domu do domu, po czym tylko się da , zostawiając u klienta coś rodzaju Tp-Linka 741…”

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z terminologią „FTTH (Fiber to the home)” co oznacza „światłowód do mieszkania”. Dotacja jaką dostała firma Zicom Next na sam Przemyśl opiewa na kwotę ponad 9 mln. PLN. Podlegamy ciągłej kontroli m.in. przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Urząd Ochrony Konsumentów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji i inne. W razie jakichkolwiek odstępstw firma zobowiązana jest zwrócić dotację. Dlatego też powyższe Pana sugestie nie mogą być prawdą.

„…Jak na początku była euforia, tak teraz dużo ludzi przeprasza się z Oxynet (dawny SystemX). Oxynet wprowadził nawet w specjalną ofertę dla osób niezadowolonych z Zicom'u…”

Oczywistym jest, że każdy wybiera dla siebie najkorzystniejszą pod wieloma względami ofertę.
    Codziennie przechodzą do nas Klienci niezadowoleni z usług innych Operatorów (nie ma potrzeby wymieniać jakich). Myślę, że dobra oferta potrafi bronić się sama.
    Jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie naszym forum i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Komentarz

Witam tak czasem sobie siedzę i przeglądam to forum z szacunkiem do wielu osób tutaj ale niektóre wypociny jakie się pojawiają m.in Tomciu i kilka kilka stron dalej to aż śmiać się chce no ale ja od siebie sam powiem że jestem Abonentem Firmy Zicom od Stycznia i jestem bardzo zadowolony. Także ja ze swojej strony polecam

Komentarz

Zamieszczone przez BOK Zicom Przemyśl Zobacz posta
        Witam!

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z terminologią „FTTH (Fiber to the home)” co oznacza „światłowód do mieszkania”. Dotacja jaką dostała firma Zicom Next na sam Przemyśl opiewa na kwotę ponad 9 mln. PLN. Podlegamy ciągłej kontroli m.in. przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Urząd Ochrony Konsumentów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji i inne. W razie jakichkolwiek odstępstw firma zobowiązana jest zwrócić dotację. Dlatego też powyższe Pana sugestie nie mogą być prawdą.
        Co to jest FTTH to wiem. Rozumiem też jakie są wymagania funduszu, z którego macie dotację. Nie zmienia to jednak faktu, że w miejscach nieobjętych tych programem robicie jak robicie Tak samo postępują inne firmy korzystające z podobnych programów. Zwłaszcza, że sprzedaż usług nie idzie tak dobrze jakby się chciało (dotyczy całej konkurencji), a infrastrukturę trzeba utrzymywać.
        Moim zdaniem w ciągu pięciu lat z wszystkich "unijnych" firemek nie zostanie nawet połowa. Duzi tylko czekają kiedy będą mogli wejść na infrastrukturę, którą budujecie. A wtedy to większość sama będzie się prosić, żeby ich kupić

Zamieszczone przez SyncMaster
        Witam tak czasem sobie siedzę i przeglądam to forum z szacunkiem do wielu osób tutaj ale niektóre wypociny jakie się pojawiają m.in Tomciu i kilka kilka stron dalej to aż śmiać się chce no ale ja od siebie sam powiem że jestem Abonentem Firmy Zicom od Stycznia i jestem bardzo zadowolony. Także ja ze swojej strony polecam
        O widzę, że kierownik kazał "zalajkować" więc walimy
        Pisząc poważnie to oferta jakoś specjalnie z nóg nie powala. 70 zł za 50Mb na domkach szału nie robi. Większych prędkości też jakoś nie widzę w ofercie.
        Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

Tomciu Oferta jest fajna mam umowę 20/10 i płacę 20 zł a wcześniej w innej firmie płaciłem 50 zł za 10 mbps więc dla mnie różnica jest spora oprócz tego chciałbym Cię jeszcze uświadomić że nie jestem pracownikiem firmy Zicom postanowiłem wypowiedzieć się na temat tego co tutaj wypisujecie oprócz tego pozdrawiam Kierownika Zicomu przemiły człowiek i idzie się z nim dogadać jak zresztą z Panią z tej firmy również Pozdrawiam i zakończę na tym moje wypowiadanie się ponieważ rozmowa na ten temat z Tobąjest jak "kopanie się z koniem".

Cium

Komentarz

Witam!

[ciach]
            Myślę, że dobra oferta potrafi bronić się sama.
            Jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie naszym forum i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.
            hehe, odpowiadacie tylko na to, na co Wam wygodnie, a moje pytania ciągle pozostają bez odpowiedzi

zamiast trollować, nie piszcie w reklamach tego, czego nie dajecie.

tylko w jednym macie racje - dobra oferta obroni sie sama. Wasza sie nie broni. A z projektami unijnymi to kazdy wie jak jest i na co idzie kasa z nich.
            --
            Z pozdrowieniem
            Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
            - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez tomciu Zobacz posta

O widzę, że kierownik kazał "zalajkować" więc walimy
              Pisząc poważnie to oferta jakoś specjalnie z nóg nie powala. 70 zł za 50Mb na domkach szału nie robi. Większych prędkości też jakoś nie widzę w ofercie.
              kiedys gdy zadałem pytanie na forum, dostałem odpowiedź od nich na priv, ale tak kuriozalną, że szkoda gadac - gdzieś tu powinno być, nie chce mi sie szukać.

generalnie zastanawiam się tylko po co trollują, zamiast siedzieć cicho i się nie wychylać. takimi postami ani nikogo nie przekonają, ani nie będą sympatyczniejsi przez to...

zgadzam się z Tobą w 100% - te firemki z programu operacyjnego znikną jak sen jaki złoty szybciej niż się zakładały
              --
              Z pozdrowieniem
              Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
              - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Witam!
                Na dzień dzisiejszy nie mamy zakresu nie objętego dotacją. Proszę uprzejmie podać lokalizacje jakie Pan wspomina, ponieważ aktualnie Zicom Next świadczy usługi jedynie w ramach projektu 8.4.
                Swoje zdanie ma Pan prawo mieć jak najbardziej. Pisze Pan jednak bardzo ogólnikowo, bez podawania konkretów jako „ciekawostka” „podobno” wnosząc dość poważne zarzuty niczym nie pokryte. Można odnieść wrażenie, że pojawiła się na forum Konkurencja
                Co do cenników na domkach jednorodzinnych: żadna firma prócz Zicom nie realizuje podłączenia Abonentów światłowodem. Gwarantowana prędkość i reszta kosztów podłączenia jest w tym momencie najkorzystniejszą ofertą jaka jest proponowana w Przemyślu.

Komentarz

Czy na Lipowicy jest planowany światłowód ?

Komentarz

Witam widzę, że Zicom znów się zaczął udzielać na forum. Gwoli sprostowania to nie tylko Zicom robi podłączenia domków są również inne i bardziej ogarniete firmy. A do SyncMaster powiem tylko tyle dziwne, że nie masz nic wspólnego z Zicomem skoro zarejestrowales się na forum dopiero 31 sierpnia w dniu wpisu o tej niby super firmie. A co do pracowników to już się nie wypowiadam dużo było już napisane. Ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim żeby osoba nie związana z firmą lizała tyłek pracownikom.

Komentarz

Witam!
                      Na dzień dzisiejszy nie mamy zakresu nie objętego dotacją. Proszę uprzejmie podać lokalizacje jakie Pan wspomina, ponieważ aktualnie Zicom Next świadczy usługi jedynie w ramach projektu 8.4.
                      To, że każdy BOK czy infolinia jest najmniej poinformowana to wiadomo nie od dziś. Wy jesteście od "łapania frajerów" i papierkologii.

Wracając do tematów dotacji, to ogólnie wygląda to tak:

- Dostajecie kasę na budowę "internetu" w Szpaku (chyba kojarzycie, gdzie to jest ).
                      - W specyfikacji znajduje się informacja, że macie doprowadzić kable na każde piętro.

- Na każdym piętrze macie podłączyć po trzy stoiska, bo na to jest dotacja.

- Wy jesteście sprytni i na każdym piętrze podpinacie po sześciu klientów (bo "szkielet" już jest, a kable kosztują grosze).

Teraz zagadka:
                      Z "unią" macie się rozliczyć z:
                      a) każdego piętra i podpiętego klienta,
                      b) każdego piętra i trzech klientów na to piętro.

To co podłączycie ponad stan, to jest wasz "zysk". "Zysk" nie musi być podpięty zgodnie z tym co jest napisane w specyfikacji . Tak działa większość firm korzystających z kasy z UE. Dotyczy to praktycznie każdej branży.

Swoje zdanie ma Pan prawo mieć jak najbardziej. Pisze Pan jednak bardzo ogólnikowo, bez podawania konkretów jako „ciekawostka” „podobno” wnosząc dość poważne zarzuty niczym nie pokryte. Można odnieść wrażenie, że pojawiła się na forum Konkurencja
                      Bo to są "ciekawostki" i informacje, których nikt oficjalnie nie potwierdzi. Pożyjemy, zobaczymy...

Zapomniałbym. Nie jestem z konkurencji. Pracuję w całkiem innej branży.

Zamieszczone przez SyncMaster
                      Tomciu Oferta jest fajna mam umowę 20/10 i płacę 20 zł a wcześniej w innej firmie płaciłem 50 zł za 10 mbps więc dla mnie różnica jest spora
                      Pochwal się, jaką ofertę otrzymasz, jak Ci się ta umowa skończy

Komentarz

Witam,

Nie mam pojęcia skąd Pan ma takie informacje. Nie zasilamy w ogóle DH Szpak. Chyba, że ma Pan na myśli, że nasz biuro znajduje się vis a vis
                        Tak jak wspominane było wcześniej, na terenie miasta Przemyśl żadna firma prócz Zicom Next nie zasila światłowodem domków jednorodzinnych z których mamy codziennie kilka zapytań.
                        Niestety, Lipowica nie jest w planie zasilenia.
                        Jeżeli mają Panowie pytania związane z ofertą, serwisem lub podobne pozostajemy do dyspozycji.
                        Wnioskuje jednak, że wypowiedzi Panów (Pana) mają na celu zniechęcenie potencjalnych nowych Klientów (bo zakładam, że Panowie naszymi Klientami nie są, choć zdarzały się i takie sytuacje…).
                        Podsumowując: opierają się Panowie na nieprawdziwych informacjach lub sami je tworzą. Zachęcam w przyszłości do bardziej konstruktywnej dyskusji opartej na faktach. Wypowiedzi „ponoć” „ciekawostka” „wiadomo jak to jest z dotacjami” są podobne do „bo wszyscy kradną, oszukują a my to nic z tego nie mamy”…Zachęcam raz jeszcze do dyskusji opartej na rzetelnych informacjach.

Komentarz

Witam,

Nie mam pojęcia skąd Pan ma takie informacje. Nie zasilamy w ogóle DH Szpak. Chyba, że ma Pan na myśli, że nasz biuro znajduje się vis a vis
                          O czym my rozmawiamy, jak nie rozumiecie co się do was pisze. Szpak był podany jako przykład. Prosty do bólu. Niezrozumieliście. Nie pierwszy raz z resztą.

Tak jak wspominane było wcześniej, na terenie miasta Przemyśl żadna firma prócz Zicom Next nie zasila światłowodem domków jednorodzinnych z których mamy codziennie kilka zapytań.
                          Niestety, Lipowica nie jest w planie zasilenia.
                          Nie ma to jak dobra gadka Napiszcie gdzie te domki zasilacie, bo na mapce zasięgu macie praktycznie same blokowiska i kamienice:

Na tym terenie obecnie sprzedajemy usługi:

1. Bielskiego: 52, 54 ,56, 58, 62, 64, 66, 91
                          2. Grunwaldzka: 48, 50, 50a, 50b, 52, 52a, 52b, 54a, 56, 58, 97, 97a, 97b, 121, 125, 127
                          3. Kordiana: 7,10
                          4. Opalińskiego: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19a, 21, 23
                          5. Paderewskiego: 10, 10a, 12, 12a, 14, 14a, 14b, 14c, 18, 20, 20a
                          6. Rzeczna: 4, 8, 10
                          7. Sikorskiego 1, 1a, 3, 5, 5a, 7, 9a, 11, 11a, 11b, 13, 13a, 13b, 15
                          8. Spiechowicza: 6
                          9. Stanisława Augusta: 16, 18a, 20, 20a
                          10. Wieniawskiego: 8, 9, 18, 20, 24, 26, 28
                          11. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II: 36, 72, 76, 76a, 76b, 76c, 76d, 80, 82, 86
                          12. Glazera: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
                          13. Bohaterów Getta: 17, 17a,
                          14. Reymonta: 3, 3a, 3b, 11, 13, 15, 22, 30,
                          15. Bogusławskiego: 10, 12,
                          16. Konopnickiej: 3.
                          17. Malawskiego: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 11B, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25
                          18. Swobodna: 17, 19
                          19. Lelewela 8, 10, 13
                          20. Hoffmanowej 3
                          21. Krasińskiego 7a, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 30, 31
                          22. Noskowskiego 9, 11, 13
                          23. Bielskiego 44a, 44b, 44c
                          24. Brudzewskiego 10, 12, 14
                          25. Kosynierów 1, 9, 11
                          26. Goszczyńskiego 8
                          27. Jordana 1, 2
                          28. Rogozińskiego 1, 2, 4, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
                          29. Borelowskiego 1, 1a, 7,9a,10,11,13,15,17,17a
                          30. Kołłątaja: 6,8,10,12
                          31. 22 stycznia 3, 11, 15,17
                          32. Kraszewskiego 8, 8a, 10
                          33. Św. Jana Nepomucena 11, 13, 15, 28
                          34. Traugutta 5
                          (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 14:00 przez george85.)
                          Cytat pochodzi z waszej strony: http://forumzicom.pl/showthread.php?tid=112

Niestety PR u was leży i kwiczy. Samo ciąganie po mieście lawety z reklamą nie wystarczy

Z mojej strony temat wyczerpany. Życzę powodzenia w rozwijaniu interesu i wielu zadowolonych klientów.
                          Ostatnio edytowany przez tomciu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Edit:
                            Chcialem edytowac poprzedni post, ale juz nie moge.
                            Dopisze tylko, aby wszyscy zainteresowani weszli sobie na http://forumzicom.pl/index.php i poczytali tematy dotyczace Jaroslawia i okolic. Ciekawa lektura. Wychodzi z nich mniej wiecej to, o czym pisalem w swoich "ciekawostkach", chociaz moje informacje pochodza z innego zrodla.
                            Kazdy ma swoj rozum i niech wybierze sobie taka oferte, jaka mu pasuje, ale nie lubie jak ktos mowi, ze "biale jest czarne, a czarne jest biale".

Prawda jest taka, ze wasza oferta dupy nie urywa, i zadne nieudolne zagrywki (w stylu do 150 MB za 1zl i sztuczne wpisy na forach) tego nie zmieniaja. Kinta juz wczesniej o tym pisal.

EOT z mojej strony.
                            Ostatnio edytowany przez tomciu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam
                              Sieć napowietrzną będziemy realizować do 3 miesięcy w lokalizacjach:
                              Zakres 1:
                              Ulice: Gościnna, Prądzyńskiego, Dwernickiego, Hoża, Kazanowska, Chłopickiego, Orkana, Ostrołęcka, Żulińskiego, Czwartaków, Pułaskiego.
                              Zakres 2:
                              Ulice: Kochanowskiego, Żwirki i Wigury, Tetmajera, Kramarza, Studencka.
                              Zakres 3:
                              Ulice: Sarbiewskiego, Naruszewicza, Drużbackiej, Augusta.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z BOK Przemyśl:
                              tel. 166 505 005
                              tel. 661 580 391
                              tel. 661 583 864
                              e-mail: przemysl@zicom.pl

Komentarz

Poradzę wam tylko abyście nie podawali numeru telefonu firmie voice net. Wydzwaniają do mnie co tydzień, a nawet po dwa razy w tygodniu i nie są w stanie zrozumieć, że mam internet. Teraz to nawet jakby za darmo dawali to od nich nie wezmę.

Komentarz

Pracuję...
                                X