REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Czy ktoś posiada informacje na temat ewentualnego terminu przyłączenia internetu światłowodowego w miejscowościach ościennych takich jak Kniazyce , Witoszyńce itp. Pani z obsługi na pytania od listopada ubiegłego roku co miesiąc odpowiada ze za miesiąc ..... a ich technicy co miesiąc za miesiąc mają termin ostateczny .
    Pozdrawiam .

Komentarz

A jaka firma tam będzie dostarczać internet?

Komentarz

Ultranet podobno.

Komentarz

Zamieszczone przez Scoon Zobacz posta
          [...] Mimo to zwrócimy uwagę na fakt publikowania naszych promocji w sieci (i nie tylko), i postaramy się zrobić to w bardziej czytelny sposób.
          Dzisiaj od "pani" w sklepie dostałem to:

Szybko działacie Szacunek.
          Promocje dla klientów, którym kończą się umowy też będą?
          Ostatnio edytowany przez tomciu; [ARG:4 UNDEFINED].
          Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Gonzo1982 Zobacz posta
            Ultranet podobno.
            To do podanej daty dodaj rok i mniej więcej wtedy spodziewaj się przyłączenia.

Komentarz

Witam, mieszkam w Siedliskach i skąd mam wziąć Internet ? Na początku myślałem o TOYA, ale zasięgu u mnie nie ma, druga myśl to właśnie ten światłowód od ultranet, ale po opiniach to tak słabo. Polecicie coś ?

Komentarz

Mój znajomy z siedlisk ma neta mieszka w domu 143 zapytaj go jest zadowolony.

Komentarz

Ma ktoś internet od alfy? warto brać po kablu?

Komentarz

Jak ten kabel jest podciągnięty do budynku miedzią lub światłowodem, to tak. Jeżeli jest to kombinacja typu "na najwyższym bloku w okolicy stawiamy antenę i robimy pajęczynę na okoliczne budynki", to będziesz miał uroki typowej radiówki. Objawia się to zwłaszcza w sezonie burzowym i jest w sumie niezależne od dostawcy.
                    Ogólnie pisząc kabel to kabel i żadne radio go nie zastąpi IMO.
                    Ja nic nie muszę, ja mogę. Poza tym niedobry jestem...

Komentarz

Świetnym Internetem są światłowody, ponieważ oferują dużą stabilność oraz prędkość połączenia. Świetnie sprawdzają się w każdych warunkach i nie są tak podatne na zakłócenia jak kable miedziowe. Warto sobie poczytać więcej na ich temat w artykule http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...brac,12411554/, który je ciekawie opisuje

Komentarz

• Odświeżę trochę temat, mam internet od Ultranet czy Ultratech od kwietnia 2018, miejscowość Ostrów, jak do tej pory super, 300/100, stabilny, zero problemów i stało się.
                        od 3 dni problem, najpierw prędkość 10 mb zamiast 300 i zero wysyłania.Po dwóch dniach czkawki całkowity brak netu. Problem zgłoszony od razu ale lipa nic z tym nie robią. Dodzwonić się do boku graniczy z cudem, godziny pracy boku egzotyczne 9-15. Teraz sobota niedziela mogę zapomnieć o necie, Praktycznie nie ma możliwości zgłoszenia problemu, jest ktoś na forum co ma jakiś inny kontakt do nich, parodia jakaś. Net jest spoko jak jest, problem jak sie coś wysypie.Może ma ktoś namiary na tych ludzi co instalują. Gdzie jest biuro żeby ewentualnie tam podejść i porozmawiać. Tragedia

Komentarz

• 4 dzień awarii Ultratech, Ultranet czy proflink, nawet nie wiem jak ta firma się nazywa. Masakra. Ktoś zagląda na to forum?

Komentarz

• A tak nawiasem mówiąc to nie tylko Ty masz problemy, sieć im padła na całego, problemy są w Krasiczynie,ul.Węgierska przed Ostrowem, Kupiatycze itd, firma ta to Proflink dawniej nazywała się ultranet. Całą magistralę mają na światłowodach marki Czajna Taun i dlatego mają problemy i raczej już się to nie zmieni, mają problemy z tłumieniem które jest kosmiczne, ONT ciągle się wiesza i trzeba restartować co chwilę.Mój znajomy ma od nich i klnie na czym świat stoi, w umowie ma mieć 60/60 a ma 20/0,20 Mb/s albo i mniej a czasami to nie ma wogóle. Siedzibę mają na Mickiewicza 28 chyba drugie piętro.

Komentarz

• Jeżeli macie internet z ULTRANETU i umowa wam się skończyła to przestrzegam żeby nie słuchać tej głupiej pindy z infolinii. Umowa nie przechodzi na czas nieokreślony, wygasa ona automatycznie. Abonent ma obowiązek podpisać nową lojalkę (płacąc przy tym jakąś chorą opłatę aktywacyjną) lub zdać sprzęt do operatora do 14 dni w przeciwnym razie zgodnie z umową zostanie naliczona kara za niezwrócony sprzęt - prawie 500zł.

Co najlepsze to nie ma gdzie zdać tego sprzętu... bo biuro ich nie działa od kilku miesięcy. Biuro na Lwowskiej jak i na Mickiewicza jest nieczynne więc wychodzi na to, że mam zwrócić sam sobie ten sprzęt...

SPRAWDŹCIE SWOJE UMOWY
                              Ostatnio edytowany przez muchakk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mam takie pytanie do jakiej ulicy kończy się zasięg światłowodu SHL oraz Zicoma, chodzi mi o ulicę lwowską w Przemyślu ( mieszkam przy końcówce ulicy lwowskiej i byłbym ciekawy czy możliwe by było podciągnięcie światłowodu). O ile ktoś się orientuję.

PS : Po przeczytaniu opinii użytkowników na temat obsługi ultranetu oraz wysokiej tłumienności jak i awaryjności jego medium transmisyjnego wątpię że wykupię jego usługi.

Komentarz

Pracuję...
                                X